Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurgis Didžiulis su šeima švęsti Velykų sugrįžo į Lietuvą

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis
Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį šeštadienį po tris mėnesius trukusių atostogų ir kūrybinių ieškojimų iš Kolumbijos į Lietuvą sugrįžo muzikantas Jurgis Didžiulis su šeima.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Telefonu portalui 15min.lt J.Didžiulis patvirtino, kad į Lietuvą sugrįžo ilgam ir kad čia su šeima pasitiks pavasario šventes. Į Lietuvą grįžusi muzikantų šeima pateko į darbų verpetą – dalyvauja fotosesijose, vaizdo klipų filmavimuose, pluša įrašų studijoje bei ruošiasi artimiausiems koncertams.

Artimiausias dueto pasirodymas suplanuotas Gatvės muzikos dienos metu. Jurgis ir Erica S.Moniuškos skvere koncertuos gegužės 7 d., 14 val. Muzikinius pasirodymus J. ir E.Didžiuliai suplanavę ir Dizaino savaitės metu bei netrukus ketina surengti koncertą Ericos gimtojoje Airijoje.

Intensyviai koncertuoti pasiryžę Erica ir Jurgis pavasarį ketina paskirti fotosesijoms ir vaizdo klipų filmavimams. Planuojama, kad vaizdo klipai bus netradiciniai, primenantys performansus.

Į Kolumbiją trims mėnesiams J.Didžiulis su žmona Erica, sūnumis Antanu ir Pranu išvyko sausio gale, po didžiųjų žiemos švenčių. Pora teigė norinti pabėgti nuo žiemos, pailsėti ir padirbėti muzikinėje srityje.

„Mes esame žmonės, kurie ieško įspūdžių, o žiema yra ne pats smagiausias metas, žiema yra slegianti, todėl ir išvykstame“, – pagrindinę priežastį, dėl ko keliems mėnesiams palieka Lietuvą, prieš išvykdamas teigė J.Didžiulis.

Prieš pat išvykdami į Kolumbiją Erica ir Jurgis pristatė bendrą projektą „The Ball and Chain“ (liet. „Rutulys ir grandinė“), o vasario pabaigoje internete ėmė nemokamai platinti Kolumbijos sostinėje Bogotoje įrašytą dainą „Don‘t think twice“. Jaukią įrašų studiją Bogotoje, kur dirba Jurgio klasės draugas Andresas, pora rado visai atsitiktinai.

Per tris mėnesius, praleistus Kolumbijoje, Erica ir Jurgis įrašinėjo pirmą bendrą muzikos albumą „The Ball&Chain“, kurį vasaros pabaigoje ketina pristatyti Lietuvoje bei grožėjosi šalies vaizdais – ilsėjosi nuostabiame Santa Martos paplūdimyje.

Nors Didžiulių šeimai išvykstant iš šalies buvo pasklidę gandų, kad pora Kolumbijoje ketina pasilikti visam, tačiau Jurgis tas kalbas paneigė. Vyras tikino, kad nors Lietuvoje yra nepalanki tiek ekonominė, tiek ir politinė padėtis, tačiau visam atsisveikinti su šalimi, kurioje gimė jo vaikai, net nebuvo kilusi mintis.

„Manau, jei mes ieškosime galimybių papildomai užsidirbti užsienyje, vis tiek viena koja būsime Lietuvoje“, – teigė muzikantas. J.Didžiulis turėjo planų dalyvauti politikoje, kandidatavo savivaldos rinkimuose, tačiau paskutinę minutę nusprendė pasitraukti. Šį savo sprendimą vyras motyvavo tuo, jog nenorėjo, kad politinės partijos manipuliuotų žinomais veidais, norėdamos pritraukti daugiau rinkėjų balsų.

VIDEO:
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką