Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 15:15

Jurgita ir Kristupas Krivickai: „Mes tikime šeima!“

Jurgita ir Kristupas Krivickai su dukromis
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Jurgita ir Kristupas Krivickai su dukromis
Dešimt metų petys į petį pragyvenę kartu televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris Kristupas Krivickas (34) bei jo žmona Jurgita (31) antrąją Kalėdų dieną kartu su jųdviejų jausmus sutvirtinusiomis trimis dukromis Atėne (8), Elada (6) ir Fausta (2) žengė prie to paties altoriaus Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje, kad atnaujintų santuokos įžadus ir pakrikštytų tris savo atžalas. Ypatingą dieną vienoje gražiausių Vilniaus bažnyčių susirinko brangiausi žmonės: seneliai, prosenelės, dėdės, tetos, pusbroliai, pusseserės.

Ypatingą dieną vienoje gražiausių Vilniaus bažnyčių susirinko brangiausi žmonės: seneliai, prosenelės, dėdės, tetos, pusbroliai, pusseserės.

„Kalėdos – šeimos šventė. Kai kurie mūsų vieni kitų visą dešimtmetį ir nematė. Močiutėms – netrukus devyniasdešimt, argi ne prasmingas toks giminės susiėjimas? Ir kas dar gali būti svarbiau? Draugių gimtadienis? Firmos balius?..“ – retoriškai klausė Kristupas.

Jurgitos ir Kristupo šeimos šventė galėjo ir likti tarp pačių artimiausių žmonių, tačiau prodiuseris mano, kad kalbėti apie meilę, supratimą ir šeimą yra būtina: „Kiekviena šeima – nacionalinė vertybė. Reikia ją saugoti, kad vieną dieną netektų jos įrašyti į raudonąją knygą. Dabar, kai šitaip siūbuoja pamatinių vertybių laivas, tegu būna kuo daugiau pasakojimų apie sėkmingas šeimas. Kas žino, gal tapsime gražiu, sektinu pavyzdžiu? Aš tikiu šeima, abu su Jurgita ja tikime. Todėl šeimos idėją reikia skleisti. Tą ir darome!.. Mano dukros klausia: „Ar mūsų Prezidentė turi vyrą? O vaikų? Neturi?! Vadinasi, ji nieko neturi!“ Net vaikai žino, kas gyvenime yra pats svarbiausias dalykas!“

Už dešimtį šeimos metų Kristupas ne tik sau – visiems įteiktų juodą karatė diržą. „Dėl vaikų šeimos ir yra kuriamos. Tai – esmių esmė, o mūsų šeimos rezultatas – tiesiog fantastiškas“, – balse gali pajusti pasididžiavimo gaidelę. Jurgita taip pat pritaria be mergaičių neįsivaizduojanti savo gyvenimo. „Jos daugybę kartų per dieną man pasako, kaip labai mane myli!“ – šypsosi.

Interviu bei gražiausios šeimos šventės akimirkos – tik naujausiame žurnale „Žmonės“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:14
01:01
03:15

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką