Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 25d. 10:40

Jurgita ir Kristupas Krivickai mini 15-ąsias vestuvių metines: „Didžiausia dovana – penktas kūdikis“

Jurgitos ir Kristupo Krivickų šeimos fotosesijos akimirka
Asmeninio albumo nuotr. / Jurgitos ir Kristupo Krivickų šeimos fotosesijos akimirka

Šiemet Kalėdos Jurgitos ir Kristupo Krivickų namuose išties įsimintinos – sutapo net trys ypatingos progos. Šeima gyvena ne tik penkto vaikelio laukimu, šventinėmis nuotaikomis, bet ir mintimis apie juos suvedusį likimą. Gruodžio 26-ąją Jurgita ir Kristupas Krivickai savo meilę įprasmino prieš Dievą ir šiemet švenčia jau 15-ąsias vestuvių metines. Meilės šventės išvakarėse pora pasidalijo žavia šeimynine fotosesija.

Gražiausios metų šventės Krivickų namuose prasidėjo gruodžio 8-ąją. Tądien sužibo dvimetrinė eglė, kurią puošti padėjo dukros Atėnė, Elada, Fausta ir mažasis Augustas. Ir nors šeima didelė, padabinti žaisliukais plačią žaliaskarę užtruko. Tiesą sakant, net prireikė papildomų puošmenų.

„Jau esame sukaupę išties nemažai kalėdinių žaisliukų, daug gavome dovanų, tačiau šiemet eglė tokia didelė, jog atrodo puoši, puoši, tačiau vis tiek galo nesimato ir vis trūksta“, – juokiasi Jurgita.

Tiesa, šeima puošė ne tik eglę, tačiau ir kiemą – čia sužibo tūkstančiai lempučių, šventinės dekoracijos. Juk kai kasmet didėja būrys laukiančių Kalėdų senelio, neužsikrėsti stebuklo laukimu tiesiog neįmanoma.

„Kalėdų šiemet ypatingai laukia Augustas. Pernai dar buvo per mažas suprasti visą šį džiaugsmą, tačiau šiemet jau kalba ir kasdien pasiteirauja, kada gi ateis senelis, – pasakoja J.Krivickienė. – Ir jis niekada neleidžia išjungti eglės lempučių – jos privalo nuolat šviesti ir spindėti“.

Asmeninio albumo nuotr. /Jurgitos ir Kristupo Krivickų šeimos fotosesijos akimirka
Asmeninio albumo nuotr. /Jurgitos ir Kristupo Krivickų šeimos fotosesijos akimirka

Eglė spindėjo ir Kalėdų metu, kurias Krivickų šeima jau ne vienerius metus iš eilės švenčia savo namuose. „Šios Kalėdos yra šiek tiek kitokios, nes laukiamės penkto vaikelio, tai važiuoti niekur nesinorėjo. Kaip ir visuomet, mums svarbiausia šventes sutikti su artimiausiais, namuose, ramiai, spėjant įvertinti, ką turi šalia“, – atvirai sako Jurgita.

Šeima pripažįsta, kad keliauti su tokia didele kompanija nykštukų būtų išties sunku, o ir patys džiaugiasi ne tik erdviais namais, bet ir namų ruoša. Jau tradicija tapo kasmet gaminami Kristupo patiekalai – spanguolių kisielius, pyragėliai su grybais ar kopūstais, įvairiausios silkės.

„Esu Kalėdų namų šeimininkas – imu siurblį, šluotą, sutvarkau visus namus, o tada imuosi maisto ruošos, – juokiasi K.Krivickas. – Stengiamės paruošti kuo tradiciškesnį stalą, kad pojūtis tikrosios prasmės nedingtų“.

Kūčių vakaras Krivickų namuose išties ypatingas. Giminaičiai atsineša palaimintą kalėdaitį, ant stalo stovi kryželis. Ir nors taip buvo ne visuomet, Krivickų šeima džiaugiasi galėdami savo vaikams skiepyti gražias tradicijas. „Augdamas neturėjau tvirtų kalėdinių tradicijų, jos atsirado tik sukūrus šeimą, todėl stengiamės jas kaip įmanoma tvirčiau įskiepyti, perduoti vaikams“, – sako K.Krivickas.

Asmeninio albumo nuotr./Jurgita ir Kristupas Krivickai
Asmeninio albumo nuotr./Jurgita ir Kristupas Krivickai

Kalėdos Jurgitai ir Kristupui Krivickams visuomet asocijuodavosi su šeima, begaliniu džiaugsmu, stebuklu, todėl visai neatsitiktinai jiedu savo meilę įteisino būtent per gražiausias metų šventes. Nors tai įvyko prieš 15-a metų, tą gruodžio 26-ąją jiedu prisimena kaip vakar.

Aplinkui tvyrojusi atmosfera vestuvių dienai suteikė dar daugiau džiaugsmo, meilės, šilumos. „Visas miestas buvo tuščias, tylus, ramus, buvo daug sniego, o aplinkui švietė lemputės. Ir bažnyčia atrodė įspūdingai, paruošta šventėms, tad nieko nereikėjo daugiau puošti“, – prisimena Jurgita.

Asmeninio albumo nuotr. /Jurgitos ir Kristupo Krivickų šeimos fotosesijos akimirka
Asmeninio albumo nuotr. /Jurgitos ir Kristupo Krivickų šeimos fotosesijos akimirka

Jai paantrina ir Kristupas. Abiems supratus, kad abu nori visą gyvenimą eiti bendru keliu, gruodžio 26-oji pasirodė tobula diena.

„Pačiuose pirmuose žingsniuose buvo užfiksuota, kokia mums brangi šeima. Aš pasipiršau taip pat Šv.Jonų bažnyčioje, nes man visuomet atrodė, kad sužadėtuvės yra labai svarbus, įpareigojantis pasirinkimas, kuriam reikia suteikti tikrosios prasmės“, – prisimena Kristupas.

Šventinė Krivickų šeimos fotosesija – galerijoje:

Ir nors viskas atrodo tarsi vakar, švęsdami savo 15-ąsiais vestuvių metines pora džiaugiasi, kiek visko pavyko įveikti. Santuokos metus jiedu vadina kelione, kurios rezultatai yra patys gražiausi – tai didelė šeima, nuostabūs vaikai.

„Vaikai yra pats gražiausias dalykas mūsų gyvenime, ir mes labai džiaugiamės, kad juos turime. Ir nors mūsų tiek daug, jie tikrai neatima romantikos, netrukdo mums būti dviese. Praleistas laikas kartu tik dar labiau stiprina laimę, džiaugsmą. Kai matai savo vaikų akyse džiaugsmą, laimė tik stiprėja“, – sako Jurgita.

Pasak J.Krivickienės, išsaugoti gražią šeimą jiems padėjo meilė ir pagarba. „Kai tu myli, nori likti kartu, matai, kad iš to mūsų santykio dar gaunasi nuostabūs dalykai – vaikai, tad tu dar labiau stengiesi. Mūsų meilė su kiekvienais metais tik stiprėjo, o aš tuo labai džiaugiuosi“, – sako Jurgita.

Sutuoktiniai pabrėžia – net nereikėtų skaičiuoti laiko, nes tai nenusako kokybiško santykio. Svarbiausia, kaip jie buvo praleisti, o abiems vaikai yra pats didžiausias įrodymas, kad jų meilė neblėsta.

„Viskas mums abiems atrodo labai šviežia ir nauja, nes mūsų jausmai ir santykiai iki šiol yra labai šilti, neblėstantys. Tai padeda šeimai augti ir būti laimingai, sėkmingai. Žinoma, mūsų santykiuose labai svarbus ir likimo faktorius – esame laimingi, kad susitikome, pasirinkome vienas kitą“, – pripažįsta Kristupas.

Šiemet gruodžio 26-ąją šeima sutiks ramiai, namuose, džiaugdamiesi vienas kito dėmesiu. Ir nors dar prieš metus Krivickai svarstė šią proga iškeliauti į egzotiškus kraštus, vasara sulaukta žinia planus pakeitė. Vis dėlto tarsi dovana iš dangaus nieko nesujaukė, priešingai, šeimai suteikė neapsakomos laimės. Tad ir klausti, ko jiedu prašė Kalėdų Senelio, tikrai nereikia.

„Mes jau turime dovaną vienas kitam – vaiką. Tik sulauksime jos kiek vėliau ir ne po eglute“, – juokiasi Jurgita.

Nepamiršti tikrojo džiaugsmo Krivickų šeima linki ir 15min skaitytojams. „Neišbarstykite to tikrojo Kalėdų stebuklo, nes tai, kas brangiausia, nieko nekainuoja. Ir būkite laimingi, nes į tai telpa viskas. Greičiau atraskite ir supraskite tikrąją prasmę, kuris padės nurimti ir per gyvenimą eiti žymiai tvirčiau, saugiau. Atraskite ramybę, savo kelią, o tai pasiekus branginkite ir džiaukitės“, – linki Krivickų šeima.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dviguba Kristupo ir Jurgitos Krivickų šventė: atnaujinti santuokos įžadai ir trijų dukrų krikštynos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką