Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 26d. 11:10

Jurgita Jurkutė ir Agnė Grudytė-Guobienė. Eterio gražuolės – lygiavertės konkurentės

Agne Grudytė-Guobienė ir Jurgita Jurkutė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Agne Grudytė-Guobienė ir Jurgita Jurkutė

Šios eterio gražuolės neretai vadinamos simpatiškiausiomis ir seksualiausiomis Lietuvos dailiosios lyties atstovėmis. „Privatu!“ palygino Jurgitą Jurkutę ir Agnę Grudytę-Guobienę. Panašumų tarp dviejų jaunų moterų – apstu!

Bendra informacija

Jurgita Jurkutė (24) (toliau – J. J.): Jurgita gimė 1985-ųjų balandžio 23 dieną Žemaitijos mieste Plungėje. Merginai dabar 24 metai. Zodiako ženklas – Jautis.

Agnė Grudytė-Guobienė (23) (toliau – A. G.-G.): Agnė – Šiaulių patriotė. Saulės mieste ji gimė ir iki šiol ten gyvena. Pasaulį aktorė išvydo 1986-ųjų liepos 9 dieną. Šiuo metu merginai – 23 metai. Zodiako ženklas – Vėžys.

Viganto Ovadnevo nuotr./Jurgita Jurkutė
Viganto Ovadnevo nuotr./Jurgita Jurkutė

Išvaizda

J. J.: Ūgis – 177 centimetrai. Svoris – apie 56 kilogramus. Plaukų spalva – pilka, akių – ruda.

A. G.-G.: Ūgis – 171 centimetras. Svoris – apie 53 kilogramus. Plaukų spalva – šviesi, akių – pilkai žalsva.

Šeima ir meilė

J. J.: Nors Jurgita dar neištekėjusi, bet ji jau ne vienerius metus džiaugiasi santykiais su verslininku Ryčiu Širvaičiu. Nors pora mažai kalba apie asmeninį gyvenimą, tačiau niekam ne paslaptis, kad Jurgita ir Rytis yra susižadėję ir netrukus turėtų atšokti vestuves. Kol kas televizijos laidų vedėja neturi vaikų.

TV3 nuotr./Agnė Grudytė-Guobienė
TV3 nuotr./Agnė Grudytė-Guobienė

A. G.-G.: Agnė – laimingai ištekėjusi moteris. Aktorė džiaugiasi gražiais santykiais su vyru Andriumi Guobiu, bet plačiau apie tai vengia kalbėti. Šiaulietė mieliau dalijasi mintimis apie savo pusantrų metų dukrytę Ievutę. Ji yra didžiausias Agnės džiaugsmas ir rūpestis. „Ne tik dėl darbo ar mokslų, kurie prasidės rudenį, neplanuoju antro vaiko. Dabar noriu džiaugtis Ievute ir visą dėmesį skirti tik jai“, – sako šiaulietė.

Titulai

J. J.: Jurgita – tituluota Lietuvos gražuolė. 2007–aisiais ji tapo „Mis Lietuva“ ir metams pasipuošė gražiausios šalies merginos karūna. J. Jurkutės pavardė ne kartą puikavosi dailiausių šalies merginų sąrašo viršūnėje.

A. G.-G.: Aktorė niekada nebandė laimės grožio konkurse. „Net nesu apie tai pagalvojusi“, – prisipažįsta Agnė. Nors mergina nedalyvavo jokiose grožio varžytuvėse, tačiau žiniasklaidos atstovai po pirmųjų Agnės pasirodymų eteryje iš karto ją titulavo kaip vieną gražiausių šalies merginų. Portale „Delfi“ paskelbtuose seksualiausių Lietuvos moterų rinkimuose šiaulietė užėmė 4-ąją vietą.

Darbai

J. J.: Karjerą televizijoje Jurgita pradėjo kaip serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorė. Žavi mergina sėkmingai filmavosi kelis sezonus. Tačiau vėliau ji nusprendė studijuoti aktorystės meną ir įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Tikėkimės, kad gražuolė, baigusi mokslus, vėl džiugins žiūrovus filmuodamasi muilo operose. Kol kas Jurgita dirba laidų vedėja. Praėjusių metų pabaigoje ji vedė populiarųjį šou „Šok su manimi“, o dabar – smagiuosius „Chorų karus“.

TV3 nuotr./Agnė Grudytė-Guobienė
TV3 nuotr./Agnė Grudytė-Guobienė

A. G.-G.: Agnė studijuoja aktorystę Šiaulių universitete. Mokydamasi ji sulaukė pasiūlymo atlikti pagrindinį – Elenos – vaidmenį seriale „Naisių vasara“. Nors šiuo metu aktorė išėjusi motinystės atostogų, bet žada vėl grįžti į universitetą ir baigti mokslus. Šiaulietė neslepia, kad mielai nusifilmuotų ir kituose serialuose. Beje, kol J. Jurkutė su mylimuoju ilsėjosi šiltuosiuose kraštuose, ją „Chorų karuose“ pavadavo būtent Agnė. Matyt, neatsitiktinai po to sykio merginos žiniasklaidoje pradėtos lyginti tarpusavyje.

Silpnybės

J. J.: Jurgita ne kartą prasitarė jaučianti silpnybę šokiams. Mergina dalyvavo LNK projekte „Šok su žvaigžde!“. Po jo tituluota gražuolė nusprendė neužmiršti išmoktų šokių žingsnelių. Įstojusi į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, J. Jurkutė nudžiugo sužinojusi, kad galės pasirinkti ir šokių paskaitas.

A. G.-G.: Agnė prasitaria, kad didžiausia jos silpnybė – knygos. Mergina daug laiko galėtų praleisti skaitydama. „Jei einu į knygyną, būtinai turiu ką nors nusipirkti. Todėl ten stengiuosi užsukti kuo rečiau“, – nusijuokia aktorė. Nors mergina dievina knygas, artimieji jos kol kas juokais dar nevadina knygų žiurke. „Mano aplinkos žmonės beveik visi mėgsta skaityti“, – sako Agnė.

Viganto Ovadnevo nuotr./Vytautas Sapranauskas ir Jurgita Jurkutė
Viganto Ovadnevo nuotr./Vytautas Sapranauskas ir Jurgita Jurkutė

Partneriai

J. J.: Sunku įsivaizduoti televizijos projektą, kuriame šalia gražuolės Jurgitos nebūtų aktoriaus Vytauto Šapranausko (51). Šiems laidų vedėjams puikiai sekėsi vesti populiarųjį šou „Šok su manimi“. Geresnio vedėjų tandemo negalėtų būti ir nuotaikinguose „Chorų karuose“. „Vytautas – nepaprastai talentingas žmogus. Su juo be proto įdomu dirbti – tuo įsitikinau filmuodamasi seriale „Moterys meluoja geriau“. Ten su Vytautu ir susipažinau“, – sako Jurgita.

A. G.-G.: Sunku įsivaizduoti Agnę be jos partnerio aktoriaus Aurimo Žvinio iš serialo „Naisių vasara“. Daugelyje scenų drauge vaidinantys kolegos negaili vienas kitam gražiausių žodžių. „Jis yra moteris tirpdančio balso savininkas, puikus aktorius, draugiškas ir įdomus pašnekovas“, – sako Agnė.

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką