Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurgos Anusauskienės prašymas buvo išgirstas: rasti liudininkai ir vairuotoja, pėsčiųjų perėjoje partrenkusi jos 11-metį sūnų

Jurga Anusauskienė
Gintauto Rapalio nuotr. / Jurga Anusauskienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kovo 11-ąją einantį per pėsčiųjų perėją Kęstučio-Latvių gatvių sankryžoje vienuolikmetį Haroldą Anusauską partrenkė automobilis. Trečiadienį renginių organizatorė Jurga Anusauskienė socialiniame tinkle paviešino žinutę, prašydama atsiliepti liudininkus, mačiusius šį įvykį. Jurga džiaugiasi, kad žmonės neliko abejingi ir netrukus buvo surasti ne tik liudininkai, bet ir vairuotoja.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Dėkoju visiems už rūpestį ir pagalbą! Jūsų dėka šiuo metu turime ir liudininkus, ir kaltininkę. Haroldui rimtų sužalojimų nėra. Bet tik nuo mūsų priklauso, ar numušinėti vaikus ant perėjų degant žaliam šviesoforui ir pasitraukti iš įvykio vietos taps „įprasta kasdienybe“, ar ne. Nebūkime abejingi vieni kitiems“, – savo socialinio tinklo paskyroje džiugią žinią  pranešė J.Anusauskienė.

„Svarbiausia, kad surinkti visi būtiniausi dalyviai ir dabar jau teisėsauga tegul sprendžia, kas ir kaip. Džiugu, kad kita įvykio pusė garbingai prisiima atsakomybę už tai, kas įvyko“, – portalui Žmonės.lt teigė Jurga.

Moteris pasakojo mananti, kad jei nebūtų paviešinusi šio įvykio socialiniame tinkle, tai viskas nebūtų išsisprendę taip sklandžiai kaip dabar. „Esu dėkinga socialiniam tinklui ir žiniasklaidai, kuri paskleidė mano prašymą. Tai daryti buvo tikrai prasminga.  Numoti kiekvieną kartą į tokius dalykus, kad, ai, čia nieko nebepakeisi ir nebepadarysi, dar ne tokių dalykų būna, nereikia. Tai nėra normalu, taip neturi būti ir reikia tokiu atveju kažką daryti. Kaip ir sakau, veiksmas yra lygus atoveiksmiui“, – savo poziciją dėstė J.Anusauskienė.

Paviešinus informaciją apie incidentą, Jurga pasakojo, kad ketina vykti pas medikus dėl sūnaus sveikatos būklės. Paklausus, kokios buvo gydytojų išvados, J.Anusauskienė pasakojo: „Ačiū, Dievui, jokių rimtų sužalojimų nėra, o psichologinius padarinius galės nustatyti tik šiandien, nes vakar neturėjome galimybės būti priimti pas gydytojus. Šiandien po pietų kaip tik turime susitikimą su medikais ir jie galės spręsti. Aišku, vaikas patyrė šoką. Tai nėra normalu, kad tave partrenkia automobilis. Jis yra labai pasimetęs. Haroldas net neprisimena, nei koks automobilis buvo, nei kokios spalvos. Jis bijojo man tą vakarą pasisakyti, nes jis jautėsi kaltas, nors ir nebuvo. Stengiuosi subalansuotai elgtis su sūnumi: jis ėjo ir vakar, ir šiandien į mokyklą. Nesutirštiname spalvų, tačiau faktas yra, kad buvo patirta psichologinė trauma.“

 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką