Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 25d. 11:58

Jurijus Smoriginas: „Aš nuobodus? Nuobodūs tie, kurie už mane balsuoja internete!“

Jurijus Smoriginas
TV3 nuotr. / Jurijus Smoriginas

„Rašyti komentarus internete ir veltis į visokius balsavimus – tolygu masturbuotis troleibuse ar skaityti svetimus laiškus. Tai baisu ir amoralu. Sakyčiau, jau geriau eiti į kairę. Internautai mane nominavo kaip nuobodžiausią žvaigždę? Pasakysiu atvirkščiai: nuobodūs yra tie, kurie balsuoja. Internautai – tikra „biezdarių“ armija, kuri nieko neveikia tik sėdi ir dergia ant kitų“, – rėžė baletmeisteris Jurijus Smoriginas, sužinojęs, kad interneto erdvėje rengiamuose „Lietuvos žiovulio“ rinkimuose interneto lankytojai jį pasiūlė tituluoti nuobodžiausia šalies žvaigžde.

J.Smoriginas tikina dėl tokio balsuojančiųjų pasirinkimo nepykstąs, taip pat jis neįsižeistų, jei galiausiai laimėtų šį titulą, nes jis pats žino, ko yra vertas.

„Nesutinku, kad esu nuobodus. Rudenį, kai vyko šokių projektas „Šok su manimi“,„valdžiau“ internetą, bet internautai tokie yra: jie savaitę žavisi asmenybe, o paskui jiems pasidaro nuobodu ir jie reikalauja naujo masalo. Mums, kūrybingiems žmonėms, jie iš viso turėtų padus bučiuoti, kad tokie esame ir kažką sukuriame.

Kas dar nominuotas? Radži? Visiškai su tuo nesutinku! Jis yra labai ryškus ir įdomus žmogus, labai kūrybiškos tautinės mažumos atstovas. Aš labai gerbiu kūrybingus žmones, nesvarbu, kokia jų kūryba. Jie bent jau kuria, o ne sėdi internete“, – įsitikinęs Jurijus.

„Lietuvos žiovulio“ rinkimuose nominantus gali siūlyti bet kuris norintis, pasirinkęs vieną iš keturių kategorijų – nuobodžiausia žvaigždė, televizijos laida, sporto šaka ar vieta. Po kelių savaičių, išrinkus laimėtojus, juos simboliniais gintariniais paveikslėliais apdovanos ir vaikyti nuobodulį su šokoladu „Manija“ pakvies radijo stoties „ZIP FM“ vedėjai „Radistai“.

Kartu su Jurijumi ir Radži į rinkimus balsuojančiųjų deleguotas dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino įsitikinęs, kad į nominantų gretas pateko nepelnytai ir prie to gerokai prisidėjo žiniasklaida.

„Manau, žmonės net nelabai suvokia, už ką jie balsuoja. Jie manęs nepažįsta: iš kur jie žino, koks aš. Ar aš nuobodus bičiulių būryje, grodamas gitara ar leisdamas vakarą su mergina? Jie to nežino. Sakyčiau, kad rinkti reikėtų ne nuobodžiausią žvaigždę, o įvykį, labiausiai nuvalkiotą spaudoje. Atsidūriau balsuotojų akiratyje, nes susiklosčius tam tikroms aplinkybėms manęs žiniasklaidoje buvo labai daug. Bet tai ne mano noras ir nuopelnas, aš visai nenoriu ten nuolat būti“, – tikino Mino.

Dainininkas mano, kad kuo nemalonesnis rinkimų pavadinimas, tuo labiau internautams patinka balsuoti ir kažką linčiuoti.

„Sakyčiau, kad konkurso rengėjai nelabai gražiai daronaudodamiesi mūsų, atlikėjų, populiarumu. Juk mes vardan populiarumo dirbame ir jo siekiame. Suprantu, kad mano kandidatūrą pasiūlė ne jie, o balsuojantieji, tačiau jiems buvo pamesta mintis kažką rinkti. Todėl dabar lauksiu iš „Manijos“ mažų mažiausiai šokoladukų dėžės“, –nusijuokėMino.

Savo nominantus siūlyti, balsuoti ir pakeisti šiuo metu esančius lyderiusbei sekti balsavimo eigąvisi norintys gali socialiniame „Facebook“ tinkle, šokolado „Manija“ profilyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką