Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 13d. 20:44

Jurijus Smoriginas ir vėl išsišoko – suplėšė Viktorijos Sutkutės partnerio marškinėlius

Viktorija Sutkutė, Šarūnas Šiaučiulis, Jurijus Smoriginas
Gretos Skaraitienės nuotr. / Viktorija Sutkutė, Šarūnas Šiaučiulis, Jurijus Smoriginas

Per kelis projekto „Šok su manimi“ gyvavimo metus komisijoje garbingą vietą užimantis Jurijus Smoriginas ne kartą provokavo tiek šokėjus, tiek vedėjus, tiek ir savo kolegas komisijos narius. Šeštadienį baletmeisteris ir vėl grįžo prie savo įprastų „darbelių“. Šį kartą jis nusprendė apnuoginti „Pinup girls“ narės Viktorijos Sutkutės šokių partnerį Šarūną Šiaučiulį.

Pora šeštadienį šoko džaivą. Šarūnas įkūnijo legendinį grupės „Queen“ lyderį Freddie Mercury, o Viktorija – dėl jo pamišusią gerbėją. Nepaisant labai emocionalaus, energingo ir šmaikštaus šokio siužeto, Jurijus Smoriginas pareiškė nesijaučiąs įtikintas Šarūno vaidybos, o ypač aprangos.

„Aš sau leisiu parodyti, kaip turėtų atrodyti Frieddie Mercury. Kol kas tu nesi Freddie, – pakilęs iš savo kėdės ir priėjęs prie Šarūno išrėžė choreografas ir plėšydamas jo marškinėlius pridūrė: – Štai taip atrodo Mercury!“

Nors iš pradžių šokėjų pora atrodė šiek tiek nustėrusi, neilgai trukus atsikvošėjo ir pats Šarūnas, įsiūčio ar euforijos pagautas, toliau tęsė Jurijaus pradėtą darbą ir plėšė savo marškinėlius.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Sutkutė ir `arūnas `iaučiulis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką