TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurijus Smoriginas laidoje „Tu gali šokti“: „Nereikia rodyti visam pasauliui, kad mes, vyrai, lochai esam“

Jurijus Smoriginas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Jurijus Smoriginas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą sostinės „Forume Palace“ rūmuose nuaidėjo tiesioginė TV3 projekto „Tu gali šokti“ penktosios laidos transliacija, kurios metu iš projekto pasitraukė dar du dalyviai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Laidoje žiūrovus pasitiko pokyčiai: keturios projekte likusios burtų keliu sudarytos poros scenoje atliko net po du šokius, kurių metu kiekvienas šokėjas kovėsi už save. Šįkart pasirodymus vertino tik žiūrovai, o profesionali komisija – Jurijus Smoriginas, Jūratė Sodytė ir Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas – viso labo išsakė savo nuomonę, tačiau neturėjo lemiamo balso.

Žiūrovų sprendimu, iš projekto pasitraukti priversti buvo mažiausiai žiūrovų balsų sulaukę dalyviai – Kristina ir Edvardas.

J.Smorigino pokštai ir nusivylimai

Pirmoji scenoje pasirodė Krisinos ir Edvardo pora, sušokusi žiūrovams rumbą. Šokėjai publikai vaizdavo jausmingą karininko, išvykstančio į karą, ir jo merginos meilę, stebino žiūrovus aktoriniais gebėjimais, akrobatiniais triukais, puikiai perteiktomis emocijomis. „Man baisiausias Edvardo veidas buvo iki tol, kol atidavė jai laikrodį. Atrodė, kad jis gyventi pradeda tik tada, kai atiduoda nuosavybę“, – pokštavo J.Smoriginas.

Antrojo pasirodymo metu pora žiūrovams dovanojo pop stiliaus šokį, kurio metu Kristina įkūnijo tikrą aristokratę, o Edvardas tapo jos palydovu. Vis dėlto kompozicijos pabaigoje Edvardas liko atstumtas – Kristina ant jo galvos užpylė vandens.

„Matosi, kad vaikai jau šliaužia į laidos galą, tai norėtųsi paprašyti: vaikai, dašliauškit kaip nors...“ – nusivylė J.Smoriginas. Jam prieštaravo J.Sodytė, šokyje atradusi elegancijos ir kokybės.

Šokėjų nesėkmės ir D.Žebrausko ašaros

Dominykas ir Rugilė žiūrovus užbūrė aristokratišku fokstrotu, atliktu skambant Franko Sinatros dainai „New York“. Tviskančia suknele pasipuošusi Rugilė ir į galantišką fraką įsispraudęs Dominykas scenoje patyrė tikrą išbandymą – atlikti šokį, kuris nė vienam jų nėra prie širdies.

Matosi, kad vaikai jau šliaužia į laidos galą, tai norėtųsi paprašyti: vaikai, dašliauškit kaip nors... – nusivylė Jurijus Smoriginas.„Man patiko tik paskutinė poza“, – itin kritiškai atsiliepė J.Sodytė. „Jūs buvote du: vyras, kuris negali išlaikyti moters ir moteris, kuri negali būti išlaikoma vyro“,  – pasirodymą pašiepė J.Smoriginas.

Antroji poros kompozicija buvo šiuolaikinio šokio. Pasirodymo metu šokėjai bandė atspindėti vienatvę ir vienišumą, žmonių vidinius išgyvenimus, skausmą, ramybės paieškas.

„Net nežinau, ką pasakyti“, – ašarų nesuvaldė D.Žebrauskas. „Tai buvo puiki choreografija. Šokėjams dar reikėtų pasikrapštyti savyje, kad galėtų šokiu ištransliuoti tą jausmą, tačiau tam reikia patirties, tai ateis“, – pora itin žavėjosi J.Sodytė.

Angeliškas valsas ir ukrainiečių kultūros mėgdžiojimas

Jausmingą valsą žiūrovams dovanojo Airida ir Tomas. Baltais kostiumais pasipuošę šokėjai scenoje priminė tikrus angelus, nustebino pasirodymo dvasingumu ir subtilia elegancija.

„Ar visi čia taip išvargę? Dreba kojytės ir dreba rankytės“,  – pasižymėtus komentarus skaitė D.Žebrauskas. „Pradžia buvo tikrai graži. Vėliau norėjosi kulminacijos, tačiau to nebuvo“, – šiek tiek nusivylė J.Sodytė.

Dar kartelį į sceną užlipusi pora žiūrovams dovanojo ukrainiečių liaudies šokį, kurio metu publika nepaliovė ploti. Itin išraiškingais kostiumais pasipuošę šokėjai demonstravo perdėtą temperamentą, kaip išmanydami linksmino žiūrovus. Juokais leipo ir komisija: „Aš turėjau tokį gerą laiką! Nerealus kacholas! Jūs superiniai!“, – juoko ašaras braukė J.Sodytė.

„Didesnės parodijos ukrainiečių šokių gyvenime nemačiau!“, – džiaugėsi J.Smoriginas.

Nuo urvinių žmonių amplua iki gatvės šokių

Ketvirtieji scenon užlipo Airidas ir Sandra, apsimetę urviniais žmonėmis ir atlikę tiesiog laukinę ir pamišėlišką sambos kompoziciją. Publika viso pasirodymo metu negailėjo aplodismentų šokėjų ekspresijai, charizmai ir komiškiems judesiams.

„Tai buvo gurkšnis teatro, buvo labai smagu žiūrėti“, – juokais leipo J.Sodytė.

„Aš būsiu kaip visą laiką: nebūk tu, Airidai, toks. Na, nereikia rodyti visam pasauliui, kad mes, vyrai, lochai esam“, – komentavo etikai svetimas J.Smoriginas.

Antroji poros atlikta šokio kompozicija buvo hip-hopo stiliumi. Per savaitę gatvės stilių įvaldę šokėjai pavergė publikos širdis savo emocijomis ir netikėta choreografija.

„Matosi, kad jie nėra gatvės šokėjai, bet eilinį sykį noriu padėkoti choreografui Marijanui – aš nežinau, iš kur pas jį visa tai „sėdi“, – komentavo pasaulio hip-hopo čempionas D.Žebrauskas.

„Jūs šaunuoliai, vaikai“, – šokėjus sveikino J.Sodytė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką