Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurijus Smoriginas vaidins TV3 seriale „Moterys meluoja geriau“!

Jurijus Smoriginas
TV3 nuotr. / Jurijus Smoriginas
Šaltinis: 15min
0
A A

TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ kūrėjai jau pradėjo filmuoti ketvirtojo sezono serijas. Palangoje prie populiarių aktorių prisijungė naujas serialo veidas – baleto profesionalas, choreografas Jurijus Smoriginas. Televizijos prodiuseris Rolandas Skaisgirys jį pakvietė gudraus aferisto vaidmeniui.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Ir kodėl man vis tokius personažus siūlo? Aš juk šviesus „bliondinas“, neblogas žmogus“, – šypsosi Jurijus. Pasirodo, tai – jau ne pirmas jo aktorinis darbas.

Baletmeisteriui J.Smoriginui yra tekę paragauti aktoriaus duonos. Jis dirbo Adolfo Večerskio įkurtame teatre „Vaidilos ainiai“. „Aš vaidinau pirmajame Cezario Graužinio spektaklyje „Pro rakto skylutę“. Dirbau kartu su Vaiva Mainelyte, Vytautu Tomkumi, Sauliumi Sipariu. Buvo tikra palaima prisiliesti prie tos aktorinės mokyklos, – prisipažįsta J. Smoriginas. – Taip pat vaidinau Valdo Navasaičio filme „Perpetuum mobile“, su Jonu Vaitkumi „mafijoznikai“ buvome. Beje, ten pagal scenarijų aš – praeityje buvęs baleto žmogus, paskui ėmęsis narkotinkų verslo...“

Baletmeisteris neslepia, kad ankstesni jo vaidmenys buvo nedideli, todėl apsidžiaugė pakviestas vaidinti TV3 seriale „Moterys meluoja geriau“.

„Čia mano vaidmuo didelis. Turbūt pirmas toks didelis. Vaidinu avantiūristą, aferistą Feliksą Šmakovą, kuris žavėdamasi gražiomis moterimis, melžia jų turtą, apgaudinėja. Jis – gyvenimo improvizatorius. Visiškai tiki tuo, ką daro. Jei įsimyli, – tai įsimyli... Tarp kitko, mano personažas norės apgauti ne tik moteris, bet ir Šaprą“, – juokiasi Jurijus.

„Nesuprantu, kodėl man vis duoda vaidinti blogietį? Aš – šviesus bliondinas, neblogas žmogus. Visi tik interpretuoja, kad aš – chamas. Nors režisierius Sigitas Račkys pasakė: „Džiaukis, kad turi charakteringą vaidmenį, nes nėra nieko nykesnio, nei vaidinti geriečius...“ Jis labai gerai nušviečia mano vaidmens foną. Su S.Račkiu lengva ir gera dirbti.“

Pirmieji J.Smorigino bandymai vyko Palangoje.

„Ten man buvo savotiškas egzaminas. Visa filmavimo grupė norėjo apčiupinėti mane, – ar aš tik penkis žodžius galiu, ar daugiau. O ten juk teksto daug, vaidybos daug... Bet aš supratau, kad egzaminą išlaikiau“, - sako Jurijus. Kaip visada - nesikuklindamas. Tačiau ir režisierius J.Smorigino darbui seriale neturi priekaištų. „Sekasi jam vaidinti. Tikrai. Labai įdomus personažas pavyko: akytės tik laksto“, – džiaugiasi S.Račkys.

Šiuo metu televizijoje J.Smorigino – kaip niekada daug. „Taip jau sutapo, kad  „Aistrų pakrantėje“ mane rodo 4 dienas per savaitę, šeštadienį – kartoja projektą „Šok su manim“ ir dar tuoj atsiras tas mano personažas seriale. Bet galiu pasakyti primityvią frazę: ar aš to nevertas? Tiek metų domėjausi, siekiau, dariau tuos špagatus... Gyvenimas man daug pasiūlo, ir dėl to aš jį griebiu už abiejų ragų – imu viską, ką duoda, ir tai labai vertinu“, – sako J.Smoriginas.

Intriguojantis Jurijaus Smorigino vaidmuo – jau naujajame TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone. TV laidų ir serialų transliacijas galite žiūrėti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką