Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurkutę seriale pakeis nauja aktorė

Aktorė Goda Andriunaitė (Dina) ir Tomas Kliukas (Vaidotas)
TV3 nuotr. / Aktorė Goda Andriunaitė (Dina) ir Tomas Kliukas (Vaidotas)
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiajame „Moterys meluoja geriau“ sezone su TV3 žiūrovais atsisveikins vieną pagrindinių vaidmenų kūrusi ir aktorės mokslams atsidavusi „Mis Lietuva“ Jurgita Jurkutė. Jos personažui kūrybinė grupė pamainos neieško, tačiau naujausiame populiaraus daugiaserijinio filmo istorijoje atsiras daug naujų veidų, kurie kartu atneš ir naujų intrigų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„TV3 žiūrovai atsisveikins su Jolantos personažu, tačiau susipažins su nauja aktore – Goda Andriūnaite. Dinos vaidmenį atliksianti mergina turės ryšį su užsieniu, o tiksliau  – Londonu, kur bus išsiųsta tėvo Gusto mokytis. Goda, kaip ir jos vaidinamas personažas, pati mokėsi Londono universitete, o šiuo metu mėgaujasi kūrybinėmis atostogomis. Nors ji nėra profesionali aktorė, serialo režisieriai Balys Latėnas ir Sigitas Račkys įsitikinę, kad nauja „Moterys meluoja geriau“ komandos narė tam turi visus duomenis – išvaizdą, organiką, šiltumą ir velniškai gražią šypseną“, – sako populiaraus TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ vykdomasis prodiuseris Rimvydas Martinaitis.

„Man labai patinka nauja patirtis – vaidinti seriale, jo kūryba. Susidraugavau su visa komanda ir tikiuosi, kad lygiai taip žiūrovai susidraugaus su mano atliekamu personažu. Nors nesu diplomuota aktorė, po šio debiuto degu noru toliau Muzikos akademijoje studijuoti aktorinį meną“, – sako netrukus TV3 žiūrovams savo šypseną dalysianti G. Andriūnaitė.

Nauji aktoriai naujausiame „Moterys meluoja geriau“ sezone – jau greitai per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką