Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jūs įsimylėję? Puiku, bet džiaukitės dviese – jūsų atvirumas erzina „Facebook“ draugus

Pora leidžia laiką drauge.
Shutterstock nuotr. / Pora
Šaltinis: 15min
0
A A

Labai džiugu, kad judu mylite vienas kitą. Bet nustokite apie tai pasakoti visam pasauliui. Mums nepatinka. Portalas yourtango.com išskyrė penkis įsimylėjėlių tipus, kurie itin nervina jusų „Facebook“ draugus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1.    Perdėm įsimylėjusi pora

Vargu, ar jūsų draugams „Facebook“ tinkle labai patinka skaityti viešus jūsų pareiškimus, skirtus mylimam žmogui. „Labai myliu savo zuikutį“, „Turiu patį geriausią vyrą visame pasaulyje“, „Saule, be tavęs negaliu“ ir panašūs pasvarstymai ne tik nervina ir pykdo jūsų draugus, bet ir yra jiems visiškai neįdomūs. Nustokite rašyti tuos mažybinius žodelius – „mažutis“, „zuikutis“, „mylimukas“, „gėlelė“... Ir jei norite ką nors pasakyti savo išrinktajam, tai pasakykite jam privačiai. Juk mes suprantame, kad iš tiesų rašydami tokius dalykus norite ne pamaloninti vienas kitą, o pasipuikuoti savo puikiais santykiais prieš mus. 

Seksualios poros, akivaizdu, iš visų jėgų stengiasi kažkam kažką įrodyti. Ir dėl to jos neriasi iš kailio. Kaip į jus reaguojame mes? Tikimės, kad esate pasirūpinę, jog tas seksas būtų saugus. Nes informacijos apie jūsų vaikus „Facebook“ mes, matyt, neištversime. 

2.    Apgailėtina pora

Taip, mes suprantame, kad vienas be kito jūs tiesiog negalite. Tai ir yra liūdniausia. Labai gaila, kad perdien atskirai praleidžiate ištisas aštuonias valandas, kai turite atlikti savo darbus kontorose. Bet nesiguoskite apie tai „Facebook“. Labai apmaudu, kad tik vienas iš jūsų gavo kvietimą į vakarėlį.

Bet nesipiktinkite dėl to „Facebook“. „Šiandien turiu dalyvauti geriausios draugės mergvakaryje... Be tavęs turėsiu praleisti visą vakarą! Kokia neteisybė“, – tai pavyzdys skelbimo, dėl kurio galite būti išmestas iš draugų. Ar žinojote, kad praleisti šiek tiek laiko atskirai yra sveika?

3.    Nuobodi pora

Nenuostabu, kad nuobodi pora, kuri visą laisvą laiką leidžia namuose, pamiršo, kad kiti žmonės žino, ką reiškia linksmintis. Tokie įsimylėjėliai neretai rašo „Facebook“ tinkle tokius dalykus kaip „Laukiu nesulaukiu, kada su savo mylimuoju praleisime vakarą žiūrėdami filmą ir valgydami picą“ arba „Šįvakar savo išrinktąją pamaloninsiu ypatinga vakariene!“. Ei, ar žinojote, kad mes šiandien irgi vakarieniausime? Ar jums ši informacija – tikrai įdomi? Ar verta apie ją pranešti „Facebook“?

4.    Agresyvi pora

Jei savo „Facebook“ draugų rate turite tokių įsimylėjėlių porų, tada puikiai suprantate, kad jų gyvenimas primena tikrą muilo operą. Tokios poros kaskart kilus nesutarimams apie juos suskumba pranešti socialiniuose tinkluose, pasitaiko atveju, kai vienas kitam net adresuoja viešas žinutes, kuriomis nori pažeminti, įžeisti ar pašiepti. „Būčiau tikrai daug geriau išsimiegojęs, jei kažkas neknarktų taip garsiai!“ arba „Nėra nieko, ko nekęsčiau labiau nei vyro, negalinčio apsispręsti, kuri moteris jam patinka labiau“ – tai agresyvių porų pareiškimų pavyzdžiai. Beje, dažnu atveju tokie įsimylėjėliai keičia savo santykių statusą iš „draugauja“ į „išsiskyrė“ ir atvirkščiai maždaug kas... dvi dienas. Bet mes bent jau galime lengviau atsikvėpti – matyt, jie vienas kito verti. 

5.    Seksuali pora

Valio, jūsų gyvenime sekso tikrai netrūksta. Bet būkite geri, nustokite apie tai pasakoti... visiems. Mes suprantame tokių žinučių kaip „Po karštos nakties geriausia – šaltas dušas“ ar panašių prasmę. Juk būtų daug paprasčiau užrašyti tai, ką iš tiesų norite: „Mes mylėjomės labai ilgai, labai intensyviai, skirtingomis pozomis, daugiau nei jūs, mūsų seksas geresnis, pavydėkit!“ Seksualios poros, akivaizdu, iš visų jėgų stengiasi kažkam kažką įrodyti. Ir dėl to jos neriasi iš kailio. Kaip į jus reaguojame mes? Tikimės, kad esate pasirūpinę, jog tas seksas būtų saugus. Nes informacijos apie jūsų vaikus „Facebook“ mes, matyt, neištversime. 

Fotolia nuotr./Seksuali pora
Fotolia nuotr./Seksuali pora
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką