Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Justinas Jankevičius į baseiną šoko su Monika Šalčiūte glėbyje

Monika Šalčiūtė ir Justinas Jankevičius
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Monika Šalčiūtė ir Justinas Jankevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai stebėjo antrąją šou „Šuolis“ laidą, kurios metu garsenybės į vandenį nėrė poromis – drauge su pasirinktais partneriais. Šokėjai Monikai Šalčiūtei kompaniją palaikė humoristas Justinas Jankevičius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Apie antrąją „Šuolio“ laidą skaitykite čia.

M.Šalčiūtė ir J.Jankevičius laidos metu į vandenį nėrė trečiu numeriu. „Mūsų pasiekimai yra tokie, kad pasigaminau marškinėlius su Monikos atvaizdu. Tiek tų pasiekimų“, – prieš šuolį ironizavo J.Jankevičius.

Nors iš pradžių žiūrovus mėginta suklaidinti, kad J.Jankevičius „Šuolyje“ visgi nepasirodys, M.Šalčiūtei atsistojus ant 5 metrų aukščio bokšto jis pasirodė greta ir „puolė“ Moniką. Pora į vandenį šoko susikabinusi nuo 5 metrų aukščio. J.Jankevičius šuoliui pasirinko „safari“ stiliaus aprangą.

Išniręs iš baseino ir stojęs greta vedėjų dueto J.Jankevičius greitakalbe „pyškino“ savo įspūdžius, emocinga jo kalba priminė partnerės M.Šalčiūtės parodiją.

Vertintojams pro akis nepraslydo nei dueto šuolis, nei asmeninė J.Jankevičiaus šventė – sekmadienį jam suėjo 29-eri. „Noriu tau dedikuoti dainą, Justinai, nes žinau, kad šiandien – tamstos gimimo diena“, – po dueto šuolio sakė Aistis Mickevičius ir uždainavo „Happy Birthday“.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Šuolis“ akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Šuolis“ akimirka

Komisijos nariai visi it vienas tikino, kad M.Šalčiūtės ir J.Jankevičiaus šuolis atrodė nuotaikingas, tačiau įvertinimų gailėjo: skyrė po 5 balus. „Apsimeskime, kad tai – penkiabalė sistema“, – sakė J.Jankevičius.

Praėjusioje „Šuolio“ laidoje M.Šalčiūtei sekėsi itin sunkiai: viso labo nuo vieno metro aukščio tramplino į vandenį šokusi šokėja tik per plauką neiškrito iš šou – dalyvių rikiuotėje liko prieš paskutinė.

Vėliau Žmonės.lt M.Šalčiūtė pasakojo apie savo beribę aukščio baimę, trukdančią jai nerti į vandenį. Tąkart mergina tikino norinti pasitraukti iš šou ir vylėsi, kad televizijos žiūrovai jai pagailės balsų.

Vis dėlto savaitės pabaigoje M.Šalčiūtė tikino išsidrąsinusi ir su Žmonės.lt skaitytojais pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas jos šuolis į vandenį nuo 3 metrų bokšto.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Šuolis“ akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Šuolis“ akimirka
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką