Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 21d. 09:52

Justino Lapatinsko vasaros svajonės: nuo motociklo iki šuolio parašiutu

Justinas Lapatinskas
Asmeninio arch. nuotr. / Justinas Lapatinskas

Dainingasis Justinas Lapatinskas, dar visai neseniai džiuginęs žiūrovus vadovavimu Alytaus Oranžiniam chorui, jau ruošiasi naujiems iššūkiams. Vietoje nenustygstantis J.Lapatinskas nuo rudens suksis šokių aikštelėje ir tokiu būdu sieks parodyti savo įgytos specialybės žinias.

Prieš keletą metų vaikinas baigė Vilniaus kolegiją, kur mokėsi aktorystės, dainavimo bei šokio meno. „Tiesą pasakius, gavus pasiūlymą dalyvauti šokių projekte, teko pasukti galvą, kol priėmiau galutinį sprendimą. Ir ne dėl to, kad bijočiau naujų išbandymų, bet greičiau dėl to, kad viską, ko imuosi, stengiuosi daryti nuoširdžiai, profesionaliai ir iki galo. Buvo šiek tiek neramu, ar pavyks suspėti: juk koncertuoju ir vienas, ir drauge su choru, taip pat su savo roko grupe. Galima sakyti, turiu tris skirtingus veidus, o čia atsiranda dar vienas. Visgi, susipažinęs su žaviąją šokių partnere ir prisiminęs šokių žingsnelius, atsispirti tiesiog negalėjau – dabar aš visiškai pasinėręs į šokio verpetą!“ – atviravo J.Lapatinskas.

23-ejų vaikinas patikino, kad šokiai bei pasirengimas jiems tapo neatsiejama dabartinės dienotvarkės dalimi. „Bent keletą kartų per savaitę važiuoju į Alytų, kur susitinku su choreografe ir savo šokių partnere. Be to, jei ne kiekvieną, tai bent kas antrą rytą bėgu krosą, nepraleidžiu progos pasimankštinti. Stengiuosi keisti ir maisto racioną – vis dažniau mamos gamintus kotletukus išmainau į vasariškas salotas“, – šypsosi dainininkas.Vis dažniau mamos gamintus kotletukus išmainau į vasariškas salotas...

Darbas svajonėms netrukdo

Asmeninio arch. nuotr./Justino Lapatinsko svajonėse – motociklas.
Justino Lapatinsko svajonėse – motociklas.

Paklaustas, ar įprastai darbingiausiu tarp atlikėjų periodu – vasarą – J.Lapatinskas ketina pats šiek tiek atsipūsti, vaikinas pažėrė savo vasaros svajones. „Toks tempas man nei naujiena, nei problema. Žinoma, kad sugebėsiu įterpti ir keletą dienelių asmeniniam poilsiui. Kol kas viskas svajonių lygyje, bet savo vasarą galėčiau vadinti „superine“, jei pavyktų įsigyti motociklą ir pagaliau pasiryžti šuoliui parašiutu. Apie motociklą svajoju jau seniai ir neįsivaizduoju tinkamesnio periodo kaip šis: vėjelis, ežerai, saulė ir viską nustelbiantis greitis. Kalbant apie parašiutą, manau, jog pirmiausiai tektų pakovoti su savo baimėmis, tačiau gera adrenalino dozė tik įkvėptų manyje jėgos. Dar labai norėčiau leistis į žygį baidarėmis ar bent porą dienų praleisti gamtoje su palapinėmis“, – kalbėjo J.Lapatinskas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką