Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką reiškia intymios tavo vaikino dovanos

Laiminga pora
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Laiminga pora
Šaltinis: 15min
0
A A

Natūralu, kad, bendraudama su vaikinu, sulauki malonaus jo dėmesio ir dovanų. Dažniausiai jos nėra tik daiktas, bet turi ir labai svarbią reikšmę ar net potekstę.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Labai svarbu ne tik mokėti džiaugtis, bet ir suprasti, ką jis tuo norėjo pasakyti. Kokia kiekvienos dovanos slapta arba labai lengvai iššifruojama reikšmė? Pateiksiu dažniausiai dovanojamų malonių smulkmenų dešimtuką su išsamiais paaiškinimais.

1. Gėlės. Natūralu, kad tave gerbiantis ir mylintis vaikinas bent kartą per savaitę, jei ne dažniau, apdovanoja gėlių puokšte ar bent vienu žiedeliu. Tai – tarsi švelnus kartojimas, kad tavyje jis mato moterį, kuri jam yra brangi.

Žymiai intymesnė gėlių dovanojimo forma – rožių žiedlapiai. Tai – puikus afrodiziakas, jei mokėsite tinkamai juos panaudoti. Pavyzdžiui, rožių žiedlapiais vaikinas gali nubarstyti taką iki tavo lovos. Ar tiesiog pamerkti porą saujų žiedlapių į karštą vonią. Dvigubas malonumas garantuotas. Taigi gėlės gali reikšti ir švelnią aistrą, ne tik pagarbą.

Šiai kategorijai galėtume priskirti ir kavą su arbata. Ypač, jei jos skleidžia malonų aromatą. Smilkalai turi panašią reikšmę.

2. Šokoladas. Sakoma, jei nori moteriai dovanoti aistrą, nupirk šokolado. Jei nori parodyti, kaip ją vertini (tinka ypač vyresnio amžiaus damoms) – deimantą. Žinoma, kai kurios jaunos moterys šokoladą klaidingai laiko kalorijų šaltiniu, todėl kartais keičia jį į... dešreles. Bet protingi vyrai gali ir tai pateisinti.

Beje, šokolade yra fenintalamino – natūralaus amfetamino, labai panašaus į tą, kurį pagamina žmogaus smegenys seksualinio susijaudinimo metu.  Tai – tarsi švelnus kartojimas, kad tavyje jis mato moterį, kuri jam yra brangi.

3. Nuotrauka. Jis dovanojo tavo arba jūsų abiejų nuotrauką. Galbūt tai brangus prisiminimas? Kita vertus, tai gali reikšti labai paprastą dalyką: jis tave garbina kaip ikoną. Ir, kai tavęs nėra šalia, dažnai peržiūri mylimosios nuotraukas. Todėl turi laiko atrinkti gražiausius kadrus.

4. Eilėraštis? Na, nebūk labai kritiška jo sugebėjimams, jei jis pats tai parašė. Net jei nesieiliuoja ir nesirimuoja. Tokia dovana reiškia, kad jis dėl tavęs naktimis nemiega, apie tave svajoja, kuria ateities planus, tegul ir nerealius. Kaip tikras poetas.

Panašiai vertinčiau bet kokią dovaną, kuri yra jo kūrybos vaisius. Jei tai ir neprofesionalu, tai bent nuoširdu.

Tiesa, viena pastaba dėl eilėraščių. Šia priemone patraukti moters dėmesį dažnai naudojasi kaliniai. Taigi būk atsargi: įkalinimo įstaigose galima nebrangiai įsigyti jau parašytų „universalių“ meilės ketureilių:

„Mano širdis vieniša be tavęs/kaip burė blaškoma jūroje/ laukiu kada vėl likimas suves/tavo meilė mane taip užbūrė jau...“ ir kitokių banalių nesąmonių. Kai kurie nusikaltėliai–grafomanai tikrai gerai iš to uždirba.

5. Šiltas rūbas. Pirštinės, šalikas. Visos dovanos, kaip nors susijusios su šiluma, simbolizuoja meilę ir nuoširdų rūpestį. Gal jis nori, kad, kai nebūna šalia, nesušaltum? O gal jau dovanojo ir šiltą pižamą su pūkeliu? Tai puiku, drąsiai priimk tokią dovaną, nes kokia meilė bebūtų – platoniška ar kūniška – ji vis tiek įsimylėjėliams dovanoja šilumą, o ne šaltį. Pirštinės, šalikas. Visos dovanos, kaip nors susijusios su šiluma, simbolizuoja meilę ir nuoširdų rūpestį. Gal jis nori, kad, kai nebūna šalia, nesušaltum?

6. Auksas ir papuošalai. Žinoma, kiek įtartinai atrodys, jei jis tau iškart padovanos auksinę grandinėlę ar aukščiau minėtą deimantą. Tai reikštų, kad vaikinas tave „perka“. Negerai, juk tu – ne kokia pigi silikoninė pupytė, o unikali moteris, kuri nori būti užkariauta.

Tačiau jei jis nupirko subtilų apvalių margaspalvių karoliukų vėrinį – puiku. Tu su juo švyrti, o jis gerbia tavo laisvę, jaunatviškumą, polėkį ir tikrai neabejingas tau. Bet koks dovanotas meno kūrinys, tegul ir nebrangus, reikštų, kad tavo vaikinas – ilgų distancijų bėgikas. Kitaip tariant, jis nori būti su tavim kuo ilgiau ir jūsų santykius brangina. Žiūri į bendravimą kaip į meną ir nesibaigiančią abipusę kūrybą.

7. Išradingos dovanos. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad kartais labai nudžiugina kombinuotos dovanos, tegul ir niekniekiai. Tarkime, šviečiantis pakabukas, dovanotas rudens vakarą. Potekstė galėtų būti paprasta: jis nori ne tik tave papuošti, bet rūpinasi ir savo mylimosios saugumu vėlų vakarą. 

8. Muzika ir filmai. Nuostabu, kad jūsų skoniai sutampa. Vyrukas tiesiog iš kailio neriasi norėdamas, kad laisvalaikiu, net ir žiūrėdama filmą galvotum ir apie jį. O dar geriau – jis tikisi, kad šaltą (ir vienišą) rudens vakarą jį pakviesi DVD žiūrėti kartu. Prie židinio ar įkaitusio skardinio radiatoriaus.

9. Puodų rinkinys? Graži šiukšlių dėžė? O kodėl ne. Kartais dovanos turinį sudaro ne jos forma ir ne kaina. Ir net ne romatinė aura (juk puodai – neromantiški). Svarbu yra tai, kad  kažkur parduotuvėje jis išgirdo tavo norą (tegul ir buitinį) ir pasistengė nustebinti!

Ši dovana visai nereiškia, kad privalai gaminti jam valgyti. Puodai (ar bet koks kitas geidžiamas daiktas iš buities) reiškia, kad jis tave „girdi“. 

10. Apatinis trikotažas. Šitas punktas – pats lengviausias. Jei dovanoja nėriniuotą apatinį trikotažą, jis dievina tavo kūną, grožisi figūra. Ir galbūt ne visada drįsta garsiai tai pasakyti. Žymiai lengviau dovanoti čekį kokybiškam, „glamūriškam“ ar net ekstremaliai seksualiam trikotažui, kuris dar labiau pabrėš jūsų moteriškas linijas ir padarys geidžiamesnę.   

Meilę galima rodyti dovanojant praktiškai bet ką. Viskas priklauso nuo konteksto ir pateikimo. Stenkitės vienas kitą nudžiuginti, ir jums pavyks.

Temos Santykiai, Meilė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką