Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kada Dima Šavrovas-Sasha Song sūpuos išsvajotą mažylę? (papildyta vasario 12 d.)

Sasha Song ir Evelina Anusauskaitė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Sasha Song ir Evelina Anusauskaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Meilės reikalai, vaikai ir šeima ar visiškas atsidavimas darbui? Tokią dilemą dažnai sprendžia daug pramogų pasaulio atstovų. Ne išimtis ir dainininkas Sasha Song. Tiesa, Dima „Privatu!“ prasitaria, kad jau seniai galvoja apie ne vienerius metus trokštamą dukrelę. Tačiau kas galėtų ją pagimdyti?..

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Dima Šavrovas.
Gimimo data, vieta: 1983 09 18, Vilnius.
Šeiminė padėtis: nevedęs.
Pasiekimai: „Dainų dainelės“ laureatas; laimėjo ne vieną tarptautinį ir respublikinį dainų konkursą; iš tuomečio Lietuvos Prezidento Rolando Pakso gavo garbės raštą už Lietuvos vardo garsinimą svetur; praėjusių metų pabaigoje tapo LNK projekto „Muzikos akademija“ 3-iosios vietos laimėtoju; sėkmingai dalyvavo 2009-ųjų Maskvoje vykusioje „Eurovizijoje“.

Dima, iš pradžių pakalbėkime apie „Eurovizijos“ dainų konkurso atranką, kuriai dabar ruošiesi. Kodėl nusprendei antrus metus iš eilės bandyti jėgas šiame reginyje?

Praėjusiais metais gana sėkmingai dalyvavau ir tapau antru atlikėju po „LT United“, kuriam pavyko patekti į finalą. Turiu tam tikrą gerbėjų ratą Europoje, kurie, manau, balsuotų už mane. Be to, įgyčiau ir naujų fanų. Tad tikiu, kad pasiekčiau geresnių rezultatų nei pernai. Žinoma, mano pranašumas dar yra ir patirtis šiame konkurse.
 

Viganto Ovadnevo nuotr./Sasha Song ir Evelina Anusauskaitė
Viganto Ovadnevo nuotr./Sasha Song ir Evelina Anusauskaitė

Kodėl nusprendei užtraukti duetu su bičiule Nora Strolyte (18)?

Pirma – ji su manimi pernai dainavo Maskvoje vykusioje „Eurovizijoje“. Nora buvo pritariamasis vokalas. Antra – ji yra, jei ne geriausia, tai viena iš geriausių vokalisčių Lietuvoje. Nora nori pradėti solinę karjerą, todėl nusprendžiau jai padėti.

Turbūt supranti, kad Jūs, dainuodami drauge scenoje, daugeliui galite atrodyti ne tik kaip scenos, bet ir gyvenimo partneriai...

Suprantu, kad žmonės daug ką gali kalbėti. Mane jau ir su Evelina Anusauskaite (20) supiršo. Tačiau mano santykiai su šiomis merginomis yra mano asmeninis reikalas (šypteli). Aš niekada nežinau, kas gali nutikti ir su kuo galbūt tapsiu pora. Kol kas su Nora esame tiesiog geri draugai.

O E. Anusauskaitė? Gal ji yra Tavo panelė? Juk šiuo metu Evelina neturi vaikino...

Taip, šiuo metu Evelina neturi antrosios pusės. Pasakysiu taip: mes su ja labai gerai sutariame. Ar tarp mūsų rusena kažkokia ugnelė? Taip, mus sieja ypatingas, gilus ryšys. Visada turime apie ką šnekučiuotis. Jei atvirai, su Evelina galiu valandų valandas kalbėti, nors ir iki paryčių... Ji man ypatingas žmogus. Džiaugiuosi, kad mes susitikome (šypteli).

Gal Tavo širdis ima dažniau plakti, kai pamatai ir apkabini Eveliną?

Nežinau, kaip yra dėl to širdies plakimo, bet nesuklysiu sakydamas, kad nuotaika, ją sutikus, iš tikrųjų pakyla.

„Taip, mus sieja ypatingas, gilus ryšys. Visada turime apie ką pakalbėti. Jei atvirai, su Evelina galiu valandų valandas šnekučiuotis, nors ir iki paryčių... Ji man ypatingas žmogus. Džiaugiuosi, kad mes susitikome.“

 

Ar galėtų tokia mergina kaip E. Anusauskaitė tapti Tavo ilgamete gyvenimo drauge?

Nors ir sunku iš anksto pasakyti, bet, manau, taip. Kita vertus, mes su Evelina per mažai pažįstame vienas kitą.

Gal iš pačios Evelinos jauti kažkokius ypatingus siunčiamus signalus?


Kol kas jaučiu puikų ryšį. Šiai akimirkai mums to pakanka. Tikiuosi, kad toliau mūsų santykiai ir draugystė tvirtės.

Evelinos mama Jurga Anusauskienė (39) garsėja tuo, kad labai kišasi į dukros gyvenimą. Ar ji dar nevadina Tavęs žentu?

Ji buvo išvykusi, todėl nespėjo manęs pavadinti žentu (juokiasi). Manau, praėjo per mažai laiko.

Pakalbėkime apie buvusius Tavo santykius. Ne vienerius metus Londone draugavai su tamsiaode Jacinta (26). Ar po skyrybų, įvykusių daugiau nei prieš metus, jau užgijo širdies žaizdos? Ar Tu su ja dar bendrauji?

Mūsų bičiulystė nenutrūko – iki šiol, nors ir retai, bendraujame, susirašinėjame. Džiaugiuosi, kad mes palaikome ryšį. Manau, taip yra dėl to, kad man ir Jacintai labai daug teko kartu patirti. Buvome vienas šalia kito, kai buvo sunku, pavyzdžiui, kai mane paliko tėvas, kai neturėjau kur gyventi ir ką valgyti... Jacinta buvo šalia. Matyt, po tokių įvykių atsiradęs ryšys taip lengvai nedingsta.

Tu ją vis dar myli?


Ne. Galiu pasakyti, kad meilės jau seniai nebeliko. Tik draugystė.

Prisipažink, ar pagalvoji apie tai, kad reikėtų susirasti žmoną, susilaukti vaikų ir tapti šeimos galva?


Jei atvirai, dažnai apie tai galvoju. Nuolat svajoju apie dukrytę. Jau labai seniai noriu ją turėti. Tačiau jeigu dabar sukurčiau šeimą, iš karto tektų atsisakyti karjeros. Šeima – ne juokas. Kam vaikas ir žmona, jei neturi jiems laiko? Į tokius svarbius gyvenimo sprendimus stengiuosi žiūrėti realiai. Kita vertus, dar neuždirbu tiek pinigų, kad galėčiau išlaikyti šeimą.

Ar nesibaimini, kad vis dėlto gali likti senbernis?


Sakydamas, kad noriu susikurti tvirtą pagrindą po kojomis, negalvoju tik apie save. Taip kalbu dėl būsimos šeimos. Nebijau, kad galiu likti senbernis. Aš tiesiog į viską žiūriu realiai.

 

Viganto Ovadnevo nuotr./Jurga Anusauskienė
Viganto Ovadnevo nuotr./Jurga Anusauskienė

Jurga Anusauskienė (39)
Ne man reikės su žentu gyventi


„Privatu!“ susisiekė su Evelinos mama ir prodiusere Jurga Anusauskienė bei tiesiai šviesiai  jos paklausė, ar būtų patenkinta, jei jos dukra ir dainininkas D. Šavrovas–Sasha Song užmegztų ilgalaikę draugystę ar net sumainytų aukso žiedus?
„Žinote, ne man reikės su žentu gyventi. Kadangi buvau išvykusi, nežinau, kas tarp jų užsimezgė. Beje, apie Dimą galiu kalbėti tik pačiais geriausiais žodžiais. Jis mielas, nuoširdus, talentingas, meniškos sielos žmogus“, – gražių žodžių negaili Jurga. Paklausus, ar būtent menininko J. Anusauskienė linkėtų dukrai, moteris nusijuokia: „Linkėčiau mylimo ir mylinčio vyro.“
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką