Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 3d. 18:38

„Kai aš mokyklą lankiau“: Džordana Butkutė išsmukusi iš pamokos ant palangės sukūrė hitu tapusią dainą

Džordana Butkutė – anksčiau ir dabar
Asmeninio archyvo / Žmonės.lt nuotr. / Džordana Butkutė – anksčiau ir dabar

Mokslo metų pradžia – Rugsėjo 1-oji – įsimintiniausia moksleivių šventė. Ji simbolizuoja ir 9 mėnesius truksiančius vargus, o kartu ir begalinį džiaugsmą susitikus su visą vasarą nematytais bendraklasiais. Lietuvos dainininkė, populiariosios muzikos ikona Džordana Butkutė (43) tikina, kad nors ir bėgdavo iš pamokų, pirmoji diena mokykloje jai visuomet buvo didžiulė šventė.

Ryškiausias Džordanos, baigusios mokyklą Šakiuose, atsiminimas iš pirmosios klasės – dideli, mamos pasiūti kaspinai. „Labai gerai atsimenu, kad man mama pasiuvo tokius didelius kaspinus iš tiulio ar užuolaidos. Jie buvo labai gražūs, o aš – tokia  mažutė. Pati save, rodos, iš šono matau: didelės akys, tie kaspinai, ruda uniforma, kojinytės iki kelių“, – kiek nostalgiškai prisiminė Džordana.

Dainininkė tuojau pat pridūrė, kad  „spirgėjimą“ belaukiant mokslo ir žinių šventės jis prisimena taip gerai, it jis būtų ją aplankęs vos vakar.

„Atsimenu, kad labai laukiau mokyklos. O pirmosios klasės iš viso... Tiesa, iš darželio aš nuolatos bėgdavau, o vyresnėse klasėse bėgiojau ir iš pamokų, bet Rugsėjo pirmosios tikrai niekada nepraleisdavau. Kiekvienais metais aš laukdavau Rugsėjo 1-osios, nes visuomet buvo smalsu, kaip pasikeitė bendraklasiai, kaip jie bus paaugę ar pasikeitę po vasaros. Be to, juk žinojau, kad pamokų nebus, tai ši diena man visą laiką kažkaip būdavo laukiama šventė'“, – patikino Džordana.

Ne vieno lietuviško hito autorė pasakojo, kad mokykloje jai nepatiko muzikos pamoka. Mat gabiai ir itin individualiai asmenybei muzikos mokytoja pamokų metu neleisdavo improvizuoti.

„Ironiška tai, kad muzika man nebuvo mėgstamiausia pamoka. Aš namie arba muzikos mokykloje improvizuodavau. O mokykloje už tai manęs siaubingai nemėgo muzikos mokytoja. Praktiškai vengdavau muzikos pamokų. Net  juokinga, bet aš penkiabalėje sistemoje tikriausiai vienintelė klasėje turėjau trejetą“, – prisiminė Džordana.

Galiausiai, net ir tikros damos mokykloje būna pasiutusios. Džordana pasakojo, kad ji šunybių prikrėtė aibę ir jei reiktų jas papasakoti, nė dienos neužtektų. Tačiau dainininkė geriausiai atsimena, kuomet nusižengus taisyklėms jai galvoje gimė vėliau išpopuliarėjusi daina.

„Mano mokyklos laikais per pamokas išeiti į tualetą buvo beveik neįmanoma. Tad jei nespėdavai per pertrauką, būdavo sunku išeiti. Vieną kartą man būtent taip ir nutiko. Aš pasiprašiau išleidžiama, tačiau mokytojas iš pradžių nenorėjo leisti. Galiausiai išleido, o aš išėjusi visą pamoką prasėdėjau ant palangės ir parašiau dainą „Ieškosiu tavęs“. Man tuomet buvo 14 metų“, – pasakojo atlikėja.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką