Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kai aš mokyklą lankiau“: veiklioji Ingrida Kazlauskaitė mokyklinei meilei laiko neturėjo

Ingrida Kazlauskaitė – anksčiau ir dabar
Asmeninio albumo/Žmonės.lt nuotr. / Ingrida Kazlauskaitė mokyklos laikais ir dabar
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant Rugsėjo 1-ajai, mokslo metų pradžios šventei, daugelis prisimename savo vaikystę, moksleiviškus metus, kuomet pirmąją rudens dieną gniauždami delne gėlę ir pasipuošę šventiniais drabužiais ar uniforma skubėjome į mokyklos suolą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šiuos spalvingus, atradimų kupinus laikus mena ir mūsų pramogų pasaulio atstovai, su portalo Žmonės.lt skaitytojais jie pasidalijo ne tik prisiminimais, bet ir nuotraukomis iš mokyklinio gyvenimo. Pirmoji paatviravo Ingrida Kazlauskaitė (28).

Asmeninio archyvo nuotr./Ingrida Kazlauskaitė su tėvais Liveta ir Petru Kazlauskais
Ingrida Kazlauskaitė su tėvais Liveta ir Petru Kazlauskais

Kai tiek veiklos, kokia dar meilė?

LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvė, dainininkė ir televizijos laidas kuriančios komandos „TV Production Team“ narė Ingrida Kazlauskaitė (28) mokyklinius laikus prisimena su šypsena veide ir juokiasi, kad apie veiklą ir įvairius būrelius galvodavo daugiau nei apie mokyklinę meilę. Tam paprasčiausiai nebuvo laiko.

„Buvome aktyvių merginų būrelis, be kurių neapsieidavo nė vienas mokyklos renginys. Teko atstovauti mūsų mokyklai ir kitose mokyklose. Buvome kaip vizitinė kortelė“, – Žmonės.lt pasakojo Ingrida. Jauna moteris taip pat lankė tautinius šokius, chorą, grojo kanklėmis, dalyvavo aerobikos varžybose, kalbų olimpiadose.

Šalia visų šių būrelių ir mokslo reikalų, I.Kazlauskaitė vedė nemažai mokyklinių renginių. „Mokytojai sakydavo, kad aš artistų vaikas ir žinau, kaip viską daryti. Smagu, kad jau tada buvau visur reikalinga, net sirgdama turėdavau dalyvauti“, – į nostalgiškus prisiminimus nuklydo Ingrida.

Paklausta, ar norėtų grįžti į mokyklinius laikus, I.Kazlauskaitė nusijuokė, kad visgi nenorėtų. „Viską atlikdavau pagal taisykles, buvau labai stropi ir pavyzdinga, jau nuo pradinių klasių rinkau pagyrimo raštus, bet matematikos ir fizikos negalėjau pakęsti, – neslėpė Ingrida, tačiau prisipažino, kad dėl vieno dalyko į mokyklą vienai dienai tikrai sugrįžtų. – Dėl valgykloje kepamų skanių ir šiltų bandelių norėčiau vieną dieną mokykloje pabūti. Ten leisdavome pertraukas  ir krizendavome iki negalėjimo.“

Asmeninio archyvo nuotr./Ingrida Kazlauskaitė vaikystėje
Asmeninio archyvo nuotr./Ingrida Kazlauskaitė vaikystėje

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką