Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 24d. 20:17

Kai vyrai vis dėlto verkia... Ką vaikino emocijos gali pasakyti apie jo charakterį

Skyrybos
123rf.com / Skyrybos

Galbūt jūsų vaikinas yra stoikas? O gal po stipraus vyro įvaizdžio kauke slypi gan jautri asmenybė?

Pasirodo, iš to, kaip vaikinas moka reikšti savo emocijas, galima daug sužinoti apie jo charakterį ir netgi apie jo įgūdžius lovoje.

Tinklalapyje cosmopolitan.com garsūs psichologai ir santykių ekspertai paneigė plačiai vyraujantį mitą, kad vyrai neverkia, ir atskleidė, ką vaikino sugebėjimas išreikšti savo emocijas gali pasakyti apie jo charakterį.

Jis verkia, tačiau tai daro tik būdamas vienas

Daugeliui vaikinų jau nuo mažumės kalama viena vienintelė tiesa: „berniukai neverkia“. Būtent ši frazė, anot garsaus psichologinių knygų autoriaus Williamo July, gali stipriai sugadinti vyro mokėjimą išreikšti savo emocijas.

„Jeigu vaikinas nuo mažų dienų mokomas, kad verkti yra nevyriška, gali taip nutikti, kad jis visiškai nemokės išreikšti kitų savo jausmų ir nebūtinai liūdnų. Visiškai nenuostabu, jeigu taip išauklėti vyrai netgi nemokės normaliai mylėti. Negana to, jis gali manyti, kad priimtiniausia išreikšti tik tokius jausmus, kaip pyktis ar seksualinis susijaudinimas.“

Gali nuskambėti netikėtai, tačiau vyras, kuris nepasižymi itin dideliu jausmingu, savo merginą visuomet laikys prioritetu.

Nors tokie vaikinai dažnai bando užgniaužti savo jausmus, tai dar tikrai nereiškia, kad jie yra bejausmiai, todėl ir jiems neretai gali prireikti jūsų užuojautos ir supratimo. Jeigu pastebėjote, kad jūsų draugas neįprastai tylus, paklauskite jo, ar nieko neatsitiko darbe. Net jeigu problema slypi ir ne čia, jam jau bus kur kas lengviau pasidalyti savo emocijomis, jeigu pirma parodysite susidomėjimą.

Žinoma, kad vaikinas atsiskleistų prireiks tikrai ne vienos dienos, tačiau kuo vaikinas labiau jumis pasitikės, tuo dažniau jis leis sau išreikšti savo emocijas. Giliai širdyje tokie vaikinai jaučia poreikį padaryti įspūdį, būtent dėl to jam nepatinka atskleisti visas kortas jau santykių pradžioje. Todėl jums derėtų tokiam vaikinui parodyti, kad vertinate vyro sugebėjimą būti švelniu.

Jis visuomet elgiasi stoiškai

Gali nuskambėti netikėtai, tačiau vyras, kuris nepasižymi itin dideliu jausmingu, savo merginą visuomet laikys prioritetu.

„Taip yra dėl to, kad vaikinas siekia būti vyrišku ir stipriu partneriu, todėl jo pirmasis rūpestis yra savo merginos saugumo užtikrinimas. Kadangi tokiems vaikinams nepatinka reikšti savo emocijas, galite būti tikra, kad visi tarp jūsų kilę konfliktai bus išspręsti taikiai“, – tikina santykių ekspertas Scottas Kudia.

Vis dėlto yra ir blogoji pusė – tokie vaikinai dažniausiai nemoka parodyti ir gilesnių emocijų, todėl neretai jie gali pasirodyti gan šalti ir šiurkštūs. „Tokius vaikinus dažniausiai reikia padrąsinti, kad jie taptų bent kiek švelnesni, tarkim, lovoje. Pasakykite jam, jog jums patinka šiek tiek švelniau besielgiantys vyrai“, – pataria S.Kudia.

Jis iš tų, kurie staigiai įsiplieskia

Kai reikalai eina ne ta linkme, kuria turėtų, tokio tipo vaikinai dažnai patiria nedidelį pykčio priepuolį. „Nesupainiokite jo ašarų su jautrumu. Tokie vaikinai dažniausiai nemoka išreikšti savo emocijų, todėl ilgai gniaužiamas pyktis neretai gali virsti didžiule nevaldomų emocijų banga“, – tikina psichologas George‘as Weinbergas.

Geriausia ignoruoti jo atsiradusius pykčio priepuolius ir, žinoma, vertinti jo jausmus. Galiausiai jam reikėtų patarti apsilankyti pas psichologą, kad vaikinas išmoktų kontroliuoti savo jausmus ir ateityje netaptų agresyvus.

Jis visiškai nesidrovi savo ašarų

Jeigu jūsų vaikinas yra iš tų, kuriems visiškai ne gėda verkti esant emocinei situacijai, galite džiaugtis – draugaujate su „saugotoju“.

„Tokio tipo vyrus galima vadinti „aukso viduriu“, kadangi jų emocijos visiškai subalansuotos. Jie pakankamai saugiai jaučiasi dėl savo vyriškumo, kad reikalui esant galėtų reikšti savo emocijas. Toks vaikinas dažniausiai moka puikiai bendrauti, visiškai nebijo kalbėti apie savo jausmus ir gali nepaprastai karštai ir jausmingai mylėti“, – aiškina santykių ekspertas Scottas Kudia.

Kadangi tokie vaikinai yra gan jausmingi, galite nė kiek neabejoti, kad ir į jūsų jausmus jis visuomet atsižvelgs. Pavyzdžiui, jis pats pajus, kada jūsų santykiuose reikia žengti antrąjį žingsnį ar kada reikia tobulinti jūsų seksualinį gyvenimą. O jeigu jis to ir nesupras, pakaks tik subtilios užuominos ir galėsite džiaugtis tobulais santykiais, kadangi tokiems vaikinams svarbiausia yra patenkinti savo mylimąją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką