Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip kovoti su antrosios pusės nuotaikų svyravimais?

Ekonominė krizė sugadina žmonių tarpusavio santykius.
Photos.com / Santykiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvimas su kitu žmogumi kartais gali priminti supynes – vieną kartą tu džiugiai skrendi į viršų, kitą – liūdnai leidiesi į apačią. Jūsų būseną gali lemti ir kito žmogaus nuotaikų svyravimai, kurie iš vienos pusės santykius gali padaryti įdomesnius, iš kitos – sukelti stresą ir nusivylimą. Todėl svarbu žinoti, kaip geriausia kovoti su antrosios pusės nuotaikų svyravimais.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pabandykite paspėlioti

Nuspėti, kokia yra jūsų partnerio nuotaika, ypač jei su draugaujate neseniai, kartais yra tiesiog neįmanoma. Tačiau jei jums kažkas svarbus, pabandykite iš tam tikrų ženklų nuspėti, kokia yra jo nuotaika. Tam tikros žodinės užuomenos ar veiksmai gali signalizuoti apie besiartinančią blogos nuotaikos audrą. Todėl tai pamatę, tiesiog geriau atsitraukite.

Išsikalbėkite

Nuolatinis bėgimas nuo partnerio blogos nuotaikos, nėra pats geriausias sprendimas, ypač jei siekiate ilgalaikių santykių. Išmokite savo partnerio paklausti apie jo blogos nuotaikos priežastis. Neteiskite anksčiau laiko, tiesiog išklausykite. Nors pykčio ar liūdesio priežasties aiškinimasis gali būti bauginantis, bet tai gali padėti sukurti artimesnį tarpusavio santykį.

Proto ir širdies mūšis

Mūsų širdis labai lengvai gali užvaldyti emocijos, tačiau kartais reiktų viską atiduoti į proto vadžias. Kai pavargsite nuo partnerio nuotaikų kaitos, pasistenkite užsiimti kokia nors veikla: eikite pasivaikščioti, paklausykite muzikos, ramiai pasėdėkite ar pamedituokite. Jūsų smegenys padės jums suvaldyti emocijas.

Laikykitės savo nuotaikų

Normalu, jog kuo daugiau būsite su žmogumi, tuo labiau perimsite jo nuotaikas. Tokia emocijų priklausomybė jūsų santykį pavers panašų į Bermudų trikampį. Venkite, jog jūsų partnerio liūdesys ar džiaugsmas diktuotų jūsų nuotaiką. Išlaikykite savo nuotaikų nepriklausomybę, atskirkite savo nuotaikos nuo savo partnerio.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką