Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 18d. 09:22

„Kaip Liveta pasakys“ projekte išgarsėjęs Vytenis Partikas žengia į didžiąją sceną

Ingrida Kazlauskaitė, Vytenis Partikas, Liveta Kazlauskienė
Video kadras / Ingrida Kazlauskaitė, Vytenis Partikas, Liveta Kazlauskienė

Televizijos projekto „Kaip Liveta pasakys“ finalininkas Vytenis Partikas šį rudenį pasiryžęs užkariauti didžiąją sceną. Galantiškasis kirpėjas – koloristas, viso projekto metu stebinęs žiūrovus subtiliu stiliaus pojūčiu, jau šią savaitę debiutuos su daina „Lūpų kampučiai“.

Vaikinas tiki, kad garsaus prodiuserio Laimono Žiulpos ranka ir jam bus laiminga – hitais tapę šio autoriaus kūriniai į žvaigždes pakylėjo ne vieną mūsų šalies dainininką.

Pramogų pasaulyje Vytenis Partikas nėra naujokas. Iš Jurbarko kilęs dainininkas su muzika draugauja nuo mažens, o klausytojai jį pažįsta kaip vaikinų grupių „Do Di“ ir „3“ pagrindinį vokalistą. Ryžtis solinei karjerai 28 metų dainininką paskatino sėkmė LNK projekte „Kaip Liveta pasakys“.

Asmeninio albumo nuotr./Vytenis Partikas
Asmeninio albumo nuotr./Vytenis Partikas

Nors finalinėse kovose susigrūmęs Vytenis ir netapo Ingridos Kazlauskaitės scenos partneriu, jis vadina save vienu šio projekto nugalėtojų. Trisdešimties metų patirtį scenoje sukaupusi Liveta Kazlauskienė nutarė, kad Vyteniui partnerės nereikia. Jis scenoje jaučiasi kaip žuvis vandenyje, todėl būtinai turi dainuoti.

„Dalyvaudamas projekte įsitikinau, kad posakis „Kaip Liveta pasakys“ yra teisingas. Visada svajojau apie solinę karjerą, tad šimtus tūkstančių gerbėjų turinčių Petro ir Livetos Kazlauskų paskatinimas man įkvėpė ryžto siekti svajonės. Jei Liveta sako, kad galiu dainuoti didžiojoje scenoje, tai taip ir darysiu“, – juokiasi Vytenis.

Šią savaitę visose radijo stotyse nuskambėsianti L.Žiulpos daina „Lūpų kampučiai“ – apie patį gražiausią jausmą, priverčiantį žmogų daryti neįmanomus dalykus, kad tik ta, be kurio neįsivaizduojamas gyvenimas, spinduliuotų laime. Meilės baladę „Lūpų kampučiai“ dainininkas planuoja pristatyti televizijos laidose, ji suksis „Yotube“.

Gintauto Gelbūdos nuotr. /Vytenis Alex Partikas
Gintauto Gelbūdos nuotr. /Vytenis Alex Partikas

Tiesa, tos vienintelės, kurios šypseną norėtų išvysti, Vytenis kol kas neturi, tačiau tikisi ją sutikti projekto koncertiniame ture. Pirmasis koncertas gruodžio 28 d. vyks Biržuose. Dainininkas viliasi nuo pagrindinės šio miesto scenos pamatyti daugybės merginų šypsenas.

Koncertinis turas per Lietuvą nusidrieks sausį ir vasarį. Sausio 18 d. su Vyteniu galės pabendrauti Šilutės, o 19 d. – Radviliškio panelės. Vasario 8 d. projekto dalyviai koncertuos Kaune, 13 d. – Tauragėje, 14 d. – Ukmergėje, 15 d. – Alytuje, 21 d. – Zarasuose, 22 d. – Visagine, 23 d. – Ignalinoje.

Video kadras/Liveta Kazlauskienė ir laidos „Kaip Liveta pasakys“ dalyvis Vytenis Partikas
Video kadras/Liveta Kazlauskienė ir laidos „Kaip Liveta pasakys“ dalyvis Vytenis Partikas

„Norėčiau, kad ne tik mano darbas, bet ir dainos suteiktų žmonėms džiaugsmo ir įkvėptų tikėjimo meile“,– sako aštuonerius metus grožio pasaulyje besisukantis ir daugybės savo klienčių pasitikėjimą pelnęs Tauragės grožio salono „Madam“ plaukų stilistas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

33:22
01:27
01:22

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką