Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip susipažino garsiausios pramogų pasaulio poros

Justinas Timberlake'as su Jessica Biel, Beyonce su Jay-Z ir Bradas Pittas su Angelina Jolie
„Scanpix“ nuotr. / Justinas Timberlake'as su Jessica Biel, Beyonce su Jay-Z ir Bradas Pittas su Angelina Jolie
Šaltinis: 15min
0
A A

Žmones visame pasaulyje žavi garsenybių poros, tokios kaip Bradas Pittas ir Angelina Jolie, Davidas ir Victoria Beckhamai, Beyonce ir Jay Z ir t.t. O ar kada girdėjote, kaip garsiausios pramogų pasaulio poros susipažino? Žmonės.lt kviečia sužinoti, nuo ko prasidėjo jų meilės istorijos!

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

BRADAS PITTAS (50 m.) ir ANGELINA JOLIE (39 m.)

Santykių aritmetika: kartu devynerius metus, iš jų dvejus susižadėję (Bradas Pittas prieš tai susituokęs buvo kartą, Angelina Jolie – du kartus). Turi šešis vaikus: įvaikintus Maddoxą (12 m.), Zaharą (9 m.), Paxą (11 m.) ir biologinius Shiloh (8 m.) bei dvynius Knoxą ir Vivienne (5 m.).

Jiedu susipažino 2004-ųjų pavasarį, kai pradėjo filmuotis juostoje „Ponas ir ponia Smitai“. Tuo metu Bradas Pittas dar buvo susituokęs su Jennifer Aniston.

Vieną dieną Madddoxas lyg niekur nieko pavadino jį tėčiu. Tai buvo nuostabu. Nieko nesakėme, tik pažiūrėjome vienas į kitą. Greičiausiai tada ir buvo ta akimirka, kai nusprendėme, kad būsime šeima.

„Tada aš nedaug težinojau apie Brado asmeninį gyvenimą, – 2007-aisiais žurnalui „Vogue“ yra sakiusi Angelina Jolie. – Bet manau, kad mes buvome žmonės, kurie tuo metu santykių ieškojo mažiausiai. Aš tikrai jų neieškojau. Tačiau Bradas man buvo didžiulė staigmena – aš iš spaudos buvau susidariusi visai kitokį įspūdį apie jį. Po kelių mėnesių filmavimo pagavau save galvojant: Dieve, kaip nekantrauju eiti į darbą! Tik filmavimo pabaigoje supratome, kad tai, kas yra tarp mūsų, gali reikšti kai ką daugiau nei leidome sau galvoti.“

Angelina Jolie tikino, kad nuo tada, kai baigė filmuotis filme, iki 2005-ųjų sausio, kai Bradas Pittas pranešė apie skyrybas su Jennifer Aniston, jie buvo tik „labai labai geri draugai“. Aktorė sakė, kad tuo metu jie tiesiog leido labai daug laiko kartu, daug bendravo ir nuoširdžiai išsikalbėdavo vienas kitam – tada jie suprato, kad iš gyvenimo nori tų pačių dalykų. Jų ateitis jiems aiški tapo Angelinos Jolie įsūnio Madddoxo (kurė vėliau įsivaikino ir Bradas Pittas) dėka – berniukas mamos draugą pavadino tėčiu.

„Vieną dieną Madddoxas lyg niekur nieko pavadino jį tėčiu, – pasakojo Angelina Jolie. – Tai buvo nuostabu. Mes visi ant grindų viešbučio kambaryje žaidėme mašinėlėmis, ir abu girdėjome, kaip jis tai pasakė. Nieko nesakėme, tik pažiūrėjome vienas į kitą. Greičiausiai tada ir buvo ta akimirka, kai nusprendėme, jog būsime šeima.“

Tai, kad yra kartu, jiedu viešai pripažino tik 2006-ųjų sausį, kai pranešė, jog Angelina Jolie laukiasi kūdikio.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie
AFP/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie

GISELE BUNDCHEN (33 m.) ir TOMAS BRADY (36 m.)

Santykių aritmetika: kartu septynerius su puse metų, iš jų penkerius susituokę (abiem ši santuoka – pirmoji). Turi du vaikus: sūnų Benjaminą (4 m.) ir dukrą Vivian (1,5 m.).

Jų meilės istorijos moralas yra toks: pasitikėkite savo draugais! Amerikietiškojo futbolo žvaigždė su brazilų supermodeliu susipažino 2006-ųjų pabaigoje per aklą pasimatymą, kurį jiems suorganizavo bendras draugas.

„Vienas draugas man pasakė, kad pažįsta moterišką mano versiją“, – žurnalui „Details“ yra sakęs sportininkas. Tuo metu jis buvo ką tik išsiskyręs su aktore Bridget Moynahan (su ja Tomas turi sūnų Johną, tačiau apie nėštumą jiedu sužinojo, kai jau buvo išsiskyrę), todėl nusprendė prasiblaškyti ir nueiti vakarienės su žavia nepažįstamąja. Tas gruodžio vakaras Niujorke jiems tapo lemtingas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Tomas Brady ir Gisele Bundchen
AFP/„Scanpix“ nuotr./Tomas Brady ir Gisele Bundchen

DAVIDAS (39 m.) ir VICTORIA (40 m.) BECKHAMAI

Santykių aritmetika: kartu septyniolika metų, iš jų penkiolika susituokę (abiem tai – pirmoji santuoka). Turi keturis vaikus: Brooklyną (15 m.), Romeo (11 m.), Cruzą (9 m.) ir Harper (2 m.).

Jau tada žinojau, kad jeigu tik ji to norės, mes būsime kartu amžinai.

Jiedu susipažino 1996-ųjų pabaigoje per vieną labdaringą futbolo mačą. Tuo metu Victoria Beckham nė nenutuokė, kas toks yra Davidas Beckhamas, mat visai nesidomėjo futbolu, o jis dar nebuvo toks garsus. O štai Davidas Beckhamas jau buvo nusižiūrėjęs ją, tuomet populiarios merginų grupės „Spice Girls“ narę, ir labai norėjo su ja susipažinti.

„Susižavėjau Victoria pamatęs „Spice Girls“ klipą „Say You'll Be There“. Tada supratau, kad ta mergina skirta man, ir privalėjau ją užkariauti! Ji man atrodė tikra tobulybė. Jau tada žinojau, kad jeigu tik ji to norės, mes būsime kartu amžinai“, – yra sakęs Davidas Beckhamas.

VIDEO: Spice Girls - Say You'll Be There

Davidas Beckhamas prisimena, kad pirmieji trys jo ir Victorios draugystės mėnesiai buvo labai gražūs, nes tada spauda dar nežinojo, kad jie – pora.

„Pirmas mūsų bučinys buvo restorano stovėjimo aikštelėje“, – prisiminimais dalijosi karjerą baigęs futbolininkas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Davidas ir Victoria Beckhamai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Davidas ir Victoria Beckhamai

BEYONCE (32 m.) ir JAY-Z (44 m.)

Santykių aritmetika: kartu trylika metų, iš jų ketverius susituokę (abiem tai pirmoji santuoka). Turi dvejų metų dukrą Blue Ivy.

Beyonce su Jay-Z susipažino įrašų studijoje, kai ji dar dainavo populiarioje grupėje „Destiny's Child“. Jay-Z buvo pirmas rimtas Beyonce vaikinas, ji taip pat yra prisipažinusi, kad būtent su juo prarado nekaltybę.

„Man buvo 18 metų, kai mes susipažinome, 19 – kai pradėjome draugauti“, – žurnalui „Glamour“ yra sakiusi Beyonce.

„Scanpix“ nuotr./Jay Z ir Beyonce
„Scanpix“ nuotr./Jay Z ir Beyonce

BENAS AFFLECKAS (41 m.) ir JENNIFER GARNER (42 m.)

Santykių aritmetika: kartu dešimt metų, iš jų devynerius susituokę (Benui Affleckui tai pirmoji, o Jennifer Garner – antroji santuoka). Turi tris vaikus: Violet (9 m.), Seraphiną (5 m.) ir Samuelį (2 m.).

Benas Aflleckas ir Jennifer Garner susipažino darbe – abu vaidino jausmingoje 2001-ųjų dramoje „Perl Harboras“. Tada tarp pagrindinio vaidmens atlikėjo ir antraplanės aktorės nieko neužsimezgė, o Jennifer Garner rolė buvo tokia nedidelė, kad galutiniame filmo variante net buvo visai ištrinta. Antrą kartą likimas juos suvedė filmo „Drąsiaširdis“ filmavimo aikštelėje – jame jie vaidino įsimylėjėlius, ir šie jausmai persikėlė į realų gyvenimą.

Nors „Drąsiaširdis“ kino teatruose patyrė nesėkmę ir buvo sutryptas kino kritikų, Benas Aflleckas šį filmą vadina vienu svarbiausių, nes jame jis rado asmeninio gyvenimo laimę.

„Jame aš atradau savo žmoną, – 2013-aisiais žurnalui „Playboy“ sakė aktorius ir režisierius. – Nors mes susitikome „Perl Harbore“, tačiau įsimylėjome „Drąsiaširdyje“.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jennifer Garner ir Benas Affleckas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Jennifer Garner ir Benas Affleckas

WILLAS SMITHAS (45 m.) ir JADA PINKETT SMITH (42 m.)

Santykių aritmetika: kartu devyniolika metų, iš jų šešiolika susituokę (Willui Smithui tai antroji, o Jadai Pinkett Smith – pirmoji santuoka). Turi du vaikus: Jadeną (16 m.) ir Willow (13 m.).

Jiedu susipažino 1994-aisiais, serialo „The Fresh Prince of Bel-Air“ aktorių atrankoje. Jada Pinkett Smith pretendavo vaidinti Willo Smitho herojaus merginą, tačiau serialo kūrėjai pasirinko kitą aktorę, nes Jada Willui buvo per žema. Tačiau realiame gyvenime nemažas ūgio skirtumas jiems nesutrukdė po kurio laiko iš draugų tapti mylimaisiais.

„Sutikau jį, kai man buvo 19 metų, – Jada Pinkett Smith sakė portalui „YourTango“. – Po kurio laiko, kai jau pažinojome vienas kitą ir buvome visai geri draugai, kartą nuėjome vakarienės ir tada aš pastebėjau, kad iš išstypusio vaikio jis tapo tikrai atsakingu jaunu vyru. Mes pradėjome kabinti vienas kitą ir greitai mūsų draugystė peraugo į meilę.“
 

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith

JUSTINAS TIMBERLAKE'AS (33 m.) ir JESSICA BIEL (32 m.)

Santykių aritmetika: kartu septynerius metus, iš jų pusantrų susituokę. Abiem santuoka pirmoji, vaikų neturi.

Justino Timberlake'o ir Jessicos Biel meilės istorija prasidėjo kaip ir daugelio porų – jie susipažino per bendrus draugus.

„Mūsų pažinties istorijoje nėra nieko žvaigždiško, tai buvo labai neholivudiška, – yra sakęs dainininkas. – Susipažinome per bendrus draugus ir pradėjome kalbėtis. Po to paklausiau savo draugo, ar galėčiau paskambinti jai ir pakviesti į pasimatymą. Tada mano draugas paskambino Jessicai ir kai ji pasakė, kad galiu jai paskambinti, tada aš jai ir paskambinau. Į pirmą pasimatymą pakviečiau ją labai senamadišku būdu – telefonu. Turėjau ją atkakliai įkalbinėti, kad susitiktų su manimi, bet galiausiai ji sutiko.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel

GWEN STEFANI (44 m.) ir GAVINAS ROSDALE'AS (48 m.)

Santykių aritmetika: kartu devyniolika metų, iš jų vienuolika susituokę. Abiem santuoka pirmoji, turi tris sūnus: Kingstoną (8 m.), Zumą (5 m.) ir Apollo (4 mėn.).

Jųdviejų meilę galima vadinti meile iš pirmo žvilgsnio, mat tą patį vakarą, kai susipažino, jiedu pirmą kartą pasibučiavo ir nuo tada yra neišskiriami.

Muzikantai susipažino 1995-aisiais, kai Gwen Stefani su savo grupe „No Doubt“ apšildė į Gavino Rosdale'o grupės „Bush“ koncertą susirinkusius gerbėjus. Jam balsingoji gražuolė iš karto krito į akį, taigi po koncerto Gavinas Rosdale'as surengė vakarėlį kaip pretekstą daugiau pabendraut su Gwen Stefani. Būtent tame vakarėlyje jiedu ir pasibučiavo.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Gwen Stefani su vyru Gavinu Rossdale'u
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Gwen Stefani su vyru Gavinu Rossdale'u

JESSICA ALBA (33 m.) ir CASHAS WARRENAS (35 m.)

Santykių aritmetika: kartu dešimt metų, iš jų šešerius susituokę. Abiem santuoka pirmoji, turi dvi dukras Honor (5 m.) ir Haven (2 m.).

Aktorė Jessica Alba su prodiuseriu Cashu Warrenu susipažino 2004-aisiais, kai buvo filmuojamas filmas „Fantastiškasis ketvertas“. Jessica Alba yra sakiusi, kad su Cashu Warrenu „labai labai labai trumpai“ pabuvo tiesiog draugais, o tada santykiai peraugo į romantiškus.

„Iš karto po to, kai susipažinau su Cashu, paskambinau savo geriausiai draugei ir pasakiau: sutikau vieną vyrą ir atrodo, tarsi pažinočiau jį visą amžinybę – jaučiu, kad jis niekada nedings iš mano gyvenimo! Tai buvo keista – iš karto pajutau, tarsi jis būtų mano šeima. Niekada niekam kitam nesu to jautusi“, – viename interviu apie savo vyrą yra sakiusi Jessica Alba.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jessica Alba su vyru Cashu Warrenu
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jessica Alba su vyru Cashu Warrenu

KATHERINE HEIGL (35 m.) ir JOSHAS KELLEY (34 m.)

Santykių aritmetika: kartu devynerius metus, iš jų šešerius susituokę. Abiem santuoka pirmoji, turi dvi įvaikintas dukras Naleigh (5 m.) ir Adalaide (2 m.).

Pora susipažino 2005-ųjų pavasarį, kai Katherine Heigl filmavosi atlikėjo Josho Kelley dainos „Only You“ vaizdo klipe. Jiedu kaipmat pajuto trauką vienas kitam ir pradėjo susitikinėti, o po metų susižadėjo. 

VIDEO: Josh Kelley - Only You

Katherine Heigl ir Joshas Kelley iki santuokos negyveno kartu. „Manau, norėjau išsaugoti kai kuriuos potyrius vien tik santuokai... Norėjau, kad būtų kažkas, kas skirtų santuoką nuo tiesiog susitikinėjimo“, – yra sakiusi aktorė.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Katherine Heigl ir Joshas Kelley
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Katherine Heigl ir Joshas Kelley
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką