Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 14d. 16:23

Kaip žvaigždės švenčia Valentino dieną?

Alanas Chošnau ir Aida Žiliūtė
„Scanpix“ nuotr. / Alanas Chošnau ir Aida Žiliūtė

Ne visiems garsiems Lietuvos žmonėms Valentino diena – išskirtinė šventė. Daug jų sako, kad mylėti reikia kasdien, o ne tik vasario 14-ąją.

Dainininkas Alanas Chošnau sako, kad Valentino diena yra per daug išreklamuota, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Jis pataria nelaukti vienos dienos per metus, kad mylimiems žmonėms galėtų parodyti savo jausmus ir dėmesį.

Alanas sako, kad kiekvienais metais yra priverstas paminėti šią šventę, nes tą dieną netrūksta koncertų. Nors Alanui ši šventė nėra svarbi, jis mano, kad kiekvieną šventę paminėti yra būtina. Alanas sako, kad savo sutuoktinę Aidą stengiasi nudžiuginti kasdien, todėl Valentino dienai išskirtinės dovanos nėra parengęs.

Sutiks su draugu

„Scanpix“ nuotr./Atlikėja Mia.
„Scanpix“ nuotr./Atlikėja Mia.

Dainininkė Mia sako, kad anksčiau per kiekvieną Valentino dieną ji būdavo vieniša, bet sugebėdavo neprarasti geros nuotaikos. Tačiau šiemet Valentino dieną ji sutiks su savo draugu – jaukiai namuose. Dainininkė sakė iš anksto paruošusi jam dovaną, tačiau nesakė ką. Mia vienišiems žmonėms per meilės dieną patarė negalvoti, kad tai kuo nors svarbi diena, geriau suprasti, kad tai šventė, per kurią galima atsipalaiduoti ar pabūti su draugais.

Ieško netikėtų dovanų

Šokėjas Andrius Kandelis anksčiau Valentino dieną dažnai pasitikdavo užsienyje, nes vasario mėnesį intensyviai dirbdavo. „Dabar esu laisvesnis, tad šia proga noriu pasinaudoti maksimaliai. Stengiuosi, kad ši šventė būtų graži, romantiška, spalvinga. Kiekvienais metais savo datugę nustebindavau skirtingai, stengdavausi, kad dovana būtų įspūdinga, maloni ir netikėta“, – dienraščiui sakė A.Kandelis.

Šokėjas sakė, kad staigmeną savo draugei Redai Gikytei parengė ir šiemet.  Tačiau, jo nuomone, pati gražiausia dovana yra gėlės. Pasak A.Kandelio, šią dieną galima pamatyti, kaip stipriai vienas žmogus myli kitą.

Valentino dienos nešvenčia

Grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“ vokalistė Giedrė Kilčiauskienė Valentino dienos nešvenčia. „Aš išvis negalvoju apie šitą dieną, per vėlai ji pas mus į Lietuvą atėjo – buvau suaugusi ir ši tradicija man atrodo dirbtinė“, – sakė atlikėja.

Moteris kartu su vyru Dominyku nešvenčia ir kitos, jos nuomone, dirbtinės šventės – Helovino. Panašios nuostatos laikosi ir Giedrės draugai, jie šias šventes stengiasi ignoruoti.

Atlikėjas Vaidas Baumila irgi sakė, kad jam meilės diena nebus išskirtinė, nes jis myli „kasdien ir visada“. Atlikėjas sako šią dieną dirbsiantis. „Žinoma, gražu, kad žmonės nepamiršta tokios progos. O kodėl gi ne, jeigu žmonės tą dieną dovanoja dovanas ir vieni kitiems rodo daugiau dėmesio“, – sakė atlikėjas, kuris namuose irgi turi ne vieną Valentino dienos dovaną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką