Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 25d. 19:11

Kalėdinė J.Lapatinsko šeimos fotosesija: „Tokią turėjome su pirmu vaiku, sulaukę antro, pakartojome“

Justinas Lapatinskas su žmona Migle ir dukromis
Barboros fotostudijos nuotr. / Justinas Lapatinskas su žmona Migle ir dukromis

Didžiosios metų šventės dainininko Justino Lapatinsko ir jo žmonos Miglės namuose – itin svarbios. Jau ne vienerius metus Kalėdų laukimu pora ima gyventi nuo pat pirmųjų gruodžio dienų. Kaip juokiasi Justinas, net jei jis ir norėtų, kad šventės prabėgtų ramiai, tai jų šeimoje tiesiog neįmanoma – Miglė esą jas tiesiog dievina!

„Žmona visuomet rūpinasi kalėdiniais papuošimais, kasmet priperka visokių dekoracijų, kuria kalėdinę dvasią, o aš kaip tas Grinčas – labai tingiu puošti. Bet jau per tiek metų pripratau ir supratau – kitaip tiesiog nebus, todėl pas mus Kalėdų laukimas būna vau!“ – juokėsi jis.

Kasmet Lapatinskų namai pasipildo naujomis kalėdinėmis dekoracijomis. Ir visai nesvarbu, ar tai kokios spalvingos girliandos, žybsinčios lemputės, ar originalūs žaisliukai – jų kasmet tik daugėja, nes juk ir eglę norisi atnaujinti, sukurti dar nematytą, įdomesnį stilių.

Barboros fotostudijos nuotr./Justinas Lapatinskas su žmona Migle ir dukromis
Barboros fotostudijos nuotr./Justinas Lapatinskas su žmona Migle ir dukromis

Todėl klausimo, kad tais pačiai papuošimais dekoruoti namus galima apie 10–20 metų, net nėra, neva atsinaujinti tiesiog privalu. „Aš sutikčiau naudoti tuos pačius žaisliukus, tačiau mano žmona kasmet prisiklauso visokių idėjų, kaip gražiai dekoruoti namus, kaip papuošti eglę. Ji stengiasi, kad mes kasmet pajustume namuose Kalėdas. Todėl galiu drąsiai sakyti – jei ne ji, gal net ir pačios šventės taip stipriai nejausčiau“, – 15min sako Justinas.

Barboros fotostudijos nuotr./Justinas Lapatinskas
Barboros fotostudijos nuotr./Justinas Lapatinskas

Jis juokaudamas linksmai pasakoja, kaip kasmet į jų namus atvyksta visokių naujų papuošimų atvežęs kurjeris, kurį, pamatęs pateiktą sąskaitą, sutinka pikto veido mina. Tačiau kaskart po to, kai namai sužimba, prisipažįsta nebegalintis pykti – švenčių laukimas papuoštuose namuose daug jaukesnis ir malonesnis.

Šiemet, kaip ir anksčiau, Kalėdų eglė jų namuose sužibo pirmomis gruodžio mėnesio dienomis, tačiau tai yra antri metai, kai pora atsisakė gyvos eglės ir pasirinko dirbtinę.

„Anksčiau labai norėdavau gyvos, tačiau kai pradėjau gyventi Vilniuje, kai pamačiau, kaip liūdnai praėjus šventėms jos atrodo, kai žmonės sugrūda jas į atliekų konteinerius... Buvau ir gyvą vazone nusipirkęs, norėjau vėliau persodinti miške. Tačiau eglė tos dienos nesulaukė ir numirė anksčiau. Todėl dabar man tiesiog gaila medžių, gaila eglių, reikia leisti joms augti“, – sakė jis.

Šios šventės Justinui ir Miglei bus įsimintinos ir dėl dar vienos priežasties – tai bus pirmos Kūčios, kurias jiedu ketina sutikti savo pačių namuose, o ne vykti aplankyti kiekvieno iš jų tėvų.

Barboros fotostudijos nuotr./Justinas Lapatinskas su žmona Migle ir dukromis
Barboros fotostudijos nuotr./Justinas Lapatinskas su žmona Migle ir dukromis

„Dar nežinome, ar sutiksime tik savo šeimos rate, ar šįkart patys sulauksime svečių. Tačiau imsime kurti savas tradicijas. Jau ir staltiesę Kūčių vakarienei turime! O dukra visą gruodį kas rytą pradeda su šokoladiniu advento kalendoriumi“, – kalbėjo atlikėjas.

Justinas su Migle jau pakuoja ir dovanėles artimiesiems – jau tapo tradicija, kad jų bičiuliai, kolegos, kasmet nuo poros gauna gero raudonojo vyno butelį ir kokybiško naminio kumpio. Pasak Justino, toks lauknešėlis jau tapo beveik įprastu – jų šeima nuperka net kelias dešimtis.

„Norime padovanoti dovanas tiems, kurie visus metus buvo malonūs mūsų šeimai. Būna, kiti klausia, kodėl čia jiems, kodėl jie nusipelnė? O aš manau, kad mes dažnai pamirštame vieni kitiems padėkoti, dažniau vieni kitais pasidžiaugti. Šitai tradicijai mane taip pat įkvėpė žmona ir už tai jai esu dėkingas. Nes gera dalintis gerumu“, – 15min kalbėjo Justinas.

Barboros fotostudijos nuotr./Miglė Lapatinskienė
Barboros fotostudijos nuotr./Miglė Lapatinskienė
Barboros fotostudijos nuotr./Justinas Lapatinskas su žmona Migle ir dukromis
Barboros fotostudijos nuotr./Justinas Lapatinskas su žmona Migle ir dukromis

Artėjant šventėms jis drauge su žmona ir judviejų atžalomis drauge įsiamžino ir kalėdinėje fotosesijoje. Tai jau ne pirmas kartas, kai pora drauge pozuoja prieš didžiąsias metų šventes. Tiesa, ne savo namuose, o fotostudijoje.

„Tokią fotosesiją sugalvojome padaryti su pirmu vaiku, o dabar, sulaukę antro, pagalvojome, kad turi būti brolybė-lygybė – kad reikia tai pakartoti. O ir norisi dukroms šventę sukurti“, – sakė jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Justino ir Miglės Lapatinskų šeimos kalėdinės tradicijos – kasmet fotosesija ir pižamų diena

TAIP PAT SKAITYKITEl:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:11
02:11
01:08
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką