Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdų labdaros mugės dvasia sugraudino Almą Adamkienę

Alma Adamkienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Alma Adamkienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Minios žmonių šeštadienį rinkosi į Vilniaus rotušę, kurioje jau devintąjį kartą vyko Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė. Šventę atidariusi mugės globėja Alma Adamkienė su prezidentu Valdu Adamkumi džiaugėsi kalėdine dvasia, būriais labdaros idėją palaikančių žmonių ir jaudinančiu paramos gavėjų dėkingumu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Plačiomis šypsenomis ir draugiška atmosfera užtvindyti Vilniaus rotušę šiais metais panoro itin daug sostinės gyventojų ir svečių, atkeliavusių į Kalėdų mugę su šeimomis ir geromis intencijomis. Mugę atidarę A.Adamkienė ir V.Adamkus su miesto meru Artūru Zuoku bei jo mažąja dukrele Emilija apžiūrėjo šių metų įvairių šalių ambasadų siūlomas šventines dovanėles ir suvenyrus bei pasinaudojo stebuklingu Kalėdų paštu – lankytojai buvo skatinami pasveikinti savo artimuosius ir draugus nemokamu atviruku, kuris taip pat nemokamai bus išsiųstas į bet kurią pasaulio šalį.

„Šiemet siunčiame sveikinimus tiems, kurie yra išvažiavę iš Lietuvos ir daug metų gyvena JAV, o vienas atvirukas keliaus į Australiją neseniai išvykusiems bičiuliams, kad sukeltų Lietuvos ilgesį“, –  šypsodamasis rašydamas kalėdinius sveikinimus sakė prezidentas V.Adamkus.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Indra Marcinkevičienė su dukromis
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Indra Marcinkevičienė su dukromis

Stebėdami pilną šventiškai nusiteikusių žmonių Rotušę ir į ją nusidriekusią eilę dar tik norinčių patekti, mugės globėjai neslėpė nuoširdaus džiaugsmo.

„Kalėdos suartina visus žmones, žmogaus bendravimas su žmogumi taikoje ir ramybėje išsprendžia be galo daug problemų. Ta šypsena, kuri šviečia iš kiekvieno čia atėjusio veido, kad ir kur pažvelgtum, turėtų būti kasdienybė mūsų gyvenime. Kuo daugiau kalėdinio gerumo ir kalėdinių  šypsenų, tuo gyvenimas būtų lengvesnis“, – šventinėmis mintimis dalijosi V.Adamkus.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Lidija Rasutis
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Lidija Rasutis

Kiekvieno lankytojo sumokėti 2 litai už įėjimą ir visi mugės gėrybėms išleisti žmonių pinigai šiais metais bus skirti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Vaikų ligų klinikų Onkohematologijos sektoriui, paramos vaikams centro Vilniuje programai „Big Brothers Big Sisters“, paramos fondui „Jaunimo linija“, Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namams, Vilniaus miesto motinos ir vaiko pensionui, senelių globos namams „Tremtinių namai“, Vilniaus vaikų globos namams „Gilė“ ir Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namams.

„Aš labai džiaugiuosi kasmet čia atėjusi. Šiandien mane taip sujaudino žmonės, kurie buvo dėkingi už gautą paramą, kad net nebeturėjau žodžių, – tramdydama ašaras prisipažino A.Adamkienė. – Tokia ir yra visa mugės prasmė – dalytis džiaugsmu, šiluma su žmonėms, kuriems to trūksta.“

Elegancija ir ramybe spinduliuojanti žinoma moteris teigė, kad Kalėdos jų šeimai – pati svarbiausia metų šventė.

„Kalėdos man reiškia labai daug – tai šeimos, džiaugsmo, prisiminimų ir šviesių minčių laikas. Pati gražiausia šventė, kokia tik yra“, – šiltai nusišypsojo šventinę viltį teikiančios mugės globėja.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Valdas ir Alma Adamkai
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Valdas ir Alma Adamkai

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką