Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 19d. 14:30

Kam prireikė grobti „mafijos tėvo“ vaikus?

Giedrius Leškevičius
LNK nuotr. / Giedrius Leškevičius

Šiaulių „mafijos tėvu“ tituluojamo Vido Antonovo šeimoje – naujos negandos. „Kam prireikė grobti jo vaikus? Ir kas tai? Kerštas už Vido praeities nuodėmes? Bandymas įbauginti? Ar tiesiog verslas – purvinas, nelegalus, užtat labai pelningas – prekyba nekaltomis mergaitėmis?

Tokius klausimus trečiadienį kelsime laidoje“, - sako „Abipus sienos“ vedėjas Giedrius Leškevičius.

Kai prabangus automobilis sustojo šalikelėje prie Vido Antonovo dukters, tapo aišku: turbūt ne namo augaloti vyrai ketina ją pavežti. Turbūt ne tik tam, kad pavaišintų saldainiais, į mašiną jie jau buvo įsivilioję ir dar vieną mergaitę... Vidas suvoks akimirksniu: nepilnamečių prostitucija dar nebūtų baisiausia, kas gali nutikti pagrobtosioms... Kas, jeigu visa tai – dėl prekybos organais?

Į policiją Antonovai nesikreipė. Jų manymu, pareigūnai vargu ar galės kuo padėti, nes Vidas neįsiminė nei nusikaltėlių mašinos markės, nei numerių. O jeigu ir būtų surastas paslaptingasis automobilis, kažin ar pavyktų įrodyti juo važiavusių vyrų piktus kėslus. Tačiau vis dėlto, jie ryžtasi viešai papasakoti apie savo patirtį, kad įspėtų kitus saugotis.

Grėsmingi perspėjimai – jau trečiadienį, 19.40 val. laidoje „Abipus sienos“.
 

Temos: 1 Vaikai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką