Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karaliaus draugė Seimo viešbutyje gyvena nelegaliai

Linas Karalius-Ezopas su drauge Gintare Gurevičiūte
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Linas Karalius-Ezopas su drauge Gintare Gurevičiūte
Šaltinis: 15min
0
A A

TV3 laida „Nuodėmių dešimtukas“ išsiaiškino, kad Seimo nario Lino Karaliaus draugė Gintarė Gurevičiūtė Seimo viešbutyje gyvena nelegaliai. Vilnietis Linas Karalius, tapęs Seimo nariu, apsigyveno Seimo viešbutyje, nes neturėjo kur gyventi.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Naujai iškeptas seimūnas pagal Seimo statutą galėjo Seimo Kanceliarijos prašyti, kad leistų jo šeimai gyventi kartu su juo. Du kartus išsiskyręs Karalius į prašymo grafą ,,Šeima“ įrašė du savo vaikus iš buvusių santuokų ir sugyventinę Gintarę Gurevičiūtę. Taip jis įgijo teisę pretenduoti į 2 Seimo viešbučio kambarius. Tokiuose apartamentuose seimūnas su sugyventine ir gyvena pačiame miesto centre, nemokėdamas nė cento nei už viešbutį, nei už komunalines paslaugas.

Algimantas Salamakinas TV3 „Nuodėmių dešimtukui“ paaiškino, kad pagal Lietuvos įstatymus sugyventinė, draugė, meilužė ir „pana“ nėra šeimos narys, kitaip sakant, ne žmona. Nebent L. Karalius su G. Gurevičiūte būtų savo kaip sugyventinių statusą įforminę teisiškai. Seimo kanceliarijoje niekas nesigilino, ar Karalius ir Gurevičiūtė yra įforminę savo santykius oficialiai.

„Taigi, jeigu Linas Karalius po savo eilinės viešnagės Indijoje ar kitoje egzotiškoje šalyje sugalvotų apsigyventi, pavyzdžiui, su 8-iomis sugyventinėmis, jis be jokių kliūčių galėtų tai padaryti, o už Lino Karaliaus haremą mokėtų Lietuvos mokesčių mokėtojai“, – ironiškai samprotauja laidos kūrėjai.

„Nuodėmių dešimtuko“ paklaustas, ar jis ir G. Gurevičiūtė yra oficialūs sugyventiniai, Linas Karalius teigė, kad taip. Tiesa, jis nesugebėjo atsakyti, kada ir kur jie su drauge savo santykius įformino teisiškai, ir net neįstengė atsakyti į klausimą, kaip tai galima padaryti: Santuokų rūmuose ar pas advokatą. Supykęs Linas Karalius numetė ragelį.

„Nuodėmių dešimtuko“ kūrėjai atsiminė, kad dar prieš kelis mėnesius, kai jie kūrė laidą apie garsenybes, vengiančias įteisinti savo santykius, Linas Karalius teigė, kad nemato nieko bloga, kad Gintarė ir jis gyvena nesusituokę. Tuomet seimūnas apie jokias sugyventinių sutartis net neužsiminė.

Pasirodo, tai nė kiek nerūpi Seimo Bendrųjų reikalų departamento direktoriui Antanui Dimaičiui. Jis nė nemano prašyti Lino Karaliaus dokumento apie tai, ar jo draugė yra šeimos narė, taip, kaip reikalauja įstatymas. Ponas Dimaitis laidai „Nuodėmių dešimtukas“ teigia, kad tai yra ,,lovos reikalai“, todėl jis neprivalo aiškintis, kodėl už mokesčių mokėtojų pinigus parlamentarai apgyvendina Seimo viešbutyje savo meilužes, sugyventines ar net visą haremą.

Nelegalius L. Karaliaus sumanymus atskleisiantis „Nuodėmių dešimtukas“ – kovo 4 dieną 19.40 val. per TV3

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką