Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karina Stungytė po ilgos pertraukos į televiziją grįžta netikėtu amplua

Karina Stungytė ir Gediminas Juodeika
Kūrybinės komandos nuotr. / Karina Stungytė ir Gediminas Juodeika
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau visai netrukus, rugsėjo 4 dieną į televizijos ekranus su trenksmu sugrįžta nuotykių serialas „Bruto ir Neto 3“. Naujajame sezone – kaip niekada daug netikėtumų, siužeto vingių ir naujų personažų. Vienas iš jų – seriale hipsterės vaidmenį atliekanti talentinga jaunosios kartos aktorė Karina Stungytė. Žinoma aktorė pasakoja, kad jos kuriamas vaidmuo – aktualus šiuolaikinio jaunimo atspindys.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Labai džiaugiuosi, kad mane pakvietė būtent į šį serialą, nes jį žiūrėjau ir pati stebėjau kolegų darbą. Man „Bruto ir Neto“ visuomet patiko – ypač scenarijus, nes manau, kad ši komedija parašyta labai kruopščiai, meistriškai ir profesionaliai. Žiūrėdama pirmus du sezonus galvojau, kad būtų visai smagu suvaidinti tokiame seriale“, – sakė K.Stungytė.

Aktorės noras išsipildė po ilgos pertraukos – metus pragyvenusi svetur ji neužsiėmė vaidyba: „Kurį laiką manęs nebuvo televizijoje todėl, kad nebuvau Lietuvoje ir teko atsisakyti visų pasiūlymų filmuotis. Beveik metus laiko buvau Londone ir užsiėmiau visai kita veikla, todėl labai pasiilgau vaidybos. Tai yra mano pagrindinė specialybė ir širdis visuomet yra tik čia.“

Prodiuserių kompanijų „All Screens“ ir „Videometra“ kuriamo serialo „Bruto ir Neto“ trečiajame sezone K.Stungytei patikėtas iš miesto į kaimą verslu užsiimti atvykusios hipsterės vaidmuo. „Šis tipažas labai atitinka šių dienų jaunimą. Jie veržlūs, motyvuoti, teisingi, norintys kurti, siekti, užsidirbti pinigų ir visuomet būti stilingi žmonės, o tai mano personažui itin svarbu“, – pasakojo K.Stungytė.

„Taip pat ji yra telefono auka, kuri per dieną pasidaro mažiausiai penkis selfius. Manau, kad tai labai aktualus personažas. Pati naudoju socialinę erdvę ir matau, kaip ją naudoja kiti. Mes skiriamės, bet panašumų tikrai turime. Tik mano personažas labiau domisi socialinėmis erdvėmis, o aš – realybe“, – šypsodamasi sakė K.Stungytė.

Kūrybinės komandos nuotr./Karina Stungytė
Kūrybinės komandos nuotr./Karina Stungytė

Kalbėdama apie jaunimo polinkį naudotis socialiniais tinklais aktorė atskleidė tokio pasirinkimo nesmerkianti. „Tame yra tuštybės, bet aš tokių žmonių nesmerkiu ir jais žaviuosi, nes jie sugeba padaryti marketingą iš savo išvaizdos ir daiktų“, – kalbėjo K.Stungytė.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukels į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįš į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.

Būdamas šiltuose kraštuose Pranas išmoko maisto gaminimo paslapčių ir dabar nuspręs Gaisrių kaime atidaryti restoraną, susilauksiantį neregėto populiarumo. Tačiau pagrindinis Prano tikslas bus pasipriešinti konkurentams – naujai hipsterių porai, kurių vaidmenis atliks aktoriai K.Stungytė ir Eimutis Kvosčiauskas.

„Su Eimučiu mes dirbome ir anksčiau viename seriale, su juo labai lengvai randame bendrą kalbą. Jis išties nuostabus žmogus ir talentingas aktorius, esu milžiniška jo gerbėja. Mes visuomet kartu būdami aptariame viską, kas tik įmanoma – nuo mados iki teatro, nuo teatro iki žirgų lenktynių ir taip toliau“, – pagyrų kolegai negailėjo K.Stungytė.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl atbloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką