Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 13d. 10:41

Karolina Liukaitytė apie 18 metų vyresnio vyro meilę: „Jam svarbu ne tik kaip aš atrodau“

Karolina Liukaitytė ir Arnas Jurskis
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Karolina Liukaitytė ir Arnas Jurskis

Ar meilei amžius tikrai netrukdo? Tokį klausimą šį ketvirtadienį kels LNK pokalbių laida „Valanda su Rūta“. Nors poros, kai vyras vyresnis keliomis dešimtimis, o kartais moteriai tinka net į senelius, vis dažniau sutinkamos, visuomenė turi savo kritišką nuomonę apie jas. „Jauna mergina teka dėl stabilumo, dėl pinigų.“ Ar tokia nuomonė teisinga? O kas sieja moterį su vyru, kuris gerokai už ją jaunesnis?

Studijoje savo istoriją pasakojo motinystės atostogose esanti LNK orų mergaitė Karolina Liukaitytė. Ji susižadėjo su 18 metų vyresniu jau kartą šeimą turėjusiu ir 3 vaikus turinčiu Arnu Jurskiu. Karolina prieš kelis mėnesius pagimdė dukterį.

„Kaip manai, kuo perpus jaunesnė moteris patraukė brandaus amžiaus vyrą?“ – klausė laidos vedėja.  Karolina neslėpė, kad norėtų, jog tai būtų ne tik grožis, tačiau sutiko, kad per pažintį pirmiausia dėmesys krypsta į išorę.

Pora ką tik grįžo iš Italijos, planuoja kelionę į JAV. „Jam svarbu ne tik kaip aš atrodau“, – sakė Karolina. Jauna mama nekreipė dėmesio į studiją atėjusių seksologo, urologo ir skyrybų advokatės įspėjimus.

Viganto Ovadnevo nuotr./Ieva ir Adomas Norkūnai
Ieva ir Adomas Norkūnai

Laidoje dalyvavo ir Ieva Norkūnienė, prieš pusantrų metų ištekėjusi už 10 metų jaunesnio Adomo. Šokėjui buvo vos 23-eji kai vedė pedagogę ir šokėją Ievą Šimukauskienę. Moteris iš pirmos santuokos vaikų neturėjo, tačiau dabar jau džiaugiasi dukrele. „Tai jis man apsuko galvą, ne aš“, – juokėsi Ieva.  

„Mano durys neužsidaro nuo porų, kuriose vyras gerokai vyresnis už moterį“, – taip savo pasakojimą pradėjo žinomas seksologas-psichologas Andrius Kaluginas. Pasirodo, kad problema – vyro amžius. Tokių istorijų pradžia vienoda, nieko bloga nežadanti, pasakojo seksologas-psichologas, tačiau vėliau viskas ima keistis.

„Jis jau sensta, ji dar jauna. Prasideda didelės bėdos“, – tokių porų paslaptis vieną po kitos lukšteno specialistas. – Vyras ima pavydėti jaunos žmonos, ima varžyti ją finansiškai, kartais prasideda smurtas.  Tokie santykiai, kai vyras gerokai vyresnis,  trunka iki 7 metų.“ Vėliau, anot jo, amžiaus skirtumas kerta iš peties. Anot specialisto, ideali pora, kai moteris bent keleriais metais vyresnė už vyrą.

Laidoje dalyvavo ir garsiausias Lietuvos urologas profesorius Balys Dainys. „Vyrui gamta atseikėjo nuo 7000 iki 12000 meilės aktų, štai kodėl Kazanova jau 40 metų buvo impotentas.“  Taip profesorius įspėjo vyrus, kad šie nešvaistytų savo energijos.

Vedėjai paklausus, kodėl vyrai meta žmonas ir už rankučių vaikštinėja su į dukras tinkančiomis merginomis, profesorius neslėpė, kad testosterono vyro organizme mažėja nuo 30-ies. „Vyras ima senti nuo 30 metų, – ketvirtadienio vakarą „Valandoje su Rūta“ 19.30 val. per LNK pasakos profesorius. – Blėsta vyriškos jėgos,  apie  40 metus jis pastebi, kad ne viskas gerai. Jis ieško stimuliacijos. Jauna moteris grąžina potenciją. Bet tik kuriam  laikui.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką