Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 27d. 15:03

Karolina Meschino nustebino kardinaliais išvaizdos pokyčiais: „Dar pati nesuvokiu, kad čia ne perukas“

Karolina Meschino
Viganto Ovadnevo ir Martyno Stankaičio nuotr. / Karolina Meschino anksčiau ir dabar

Socialinių tinklų žvaigždę Karoliną Meschino (24) esame matę visokią – ir rožiniais, ir oranžiniais, ir mėlynais plaukais. Tačiau neseniai grįžusi prie natūralios spalvos, prieš kelias dienas ji plaukus dar ir kardinaliai pasitrumpino, gerbėjus nustebindama prancūziško stiliaus šukuosena, dėl kurios jau ne kartą buvo pavadinta prancūzaite. Karolina neslepia – šie pokyčiai netikėti net jai pačiai.

K.Meschino 15min pasakojo, kad taip kardinaliai pasikeisti šukuosenos toli gražu nesvajojo, tačiau taip pasielgė, nes tai buvo būtina norint, kad plaukai atsigautų. Priešingu atveju tokioms išvaizdos permainoms mergina tikrai nebūtų pasiryžusi.

„Niekada nebūčiau pasvajojusi, kad turėsiu tokius trumpus plaukus, niekada to neplanavau ir iš savęs nesitikėjau, bet tiesiog pati save prie to privedžiau“, – aplinkybes paaiškino Karolina.

Martyno Stankaičio nuotr./Karolina Meschino
Martyno Stankaičio nuotr./Karolina Meschino

Ir pradėjo vardyti nusilpusių plaukų priežastis – vien šiais metais daugiau nei dešimt kartų pakeista plaukų spalva, penkis kartus atliktas jų balinimas. Galiausiai, neseniai lankydamasi Amerikoje, ji dar ir susipynė afrikietiškas kasytes, o tai prie gero taip pat neprivedė.

„Tai buvo mano toks paskutinis dugnas ir kvailas sprendimas. Kai išsileidau plaukus, jie buvo labai smarkiai išslinkę, nubyrėję, vienoje galvos pusėje buvo susidaręs didžiulis kaltūnas, kurį reikėjo nukirpti, – apgailestavo K.Meschino. – Tai pabuvau dvi dienas su trim plaukais ant galvos, supratau, kad nebegaliu žiūrėti, ir nusikirpau.“

Nepaisant neigiamų pasekmių, Karolina pripažįsta, kad susipynus kasytes jos jai be galo prigijo: „Jaučiausi žiauriai graži, neploviau galvos mėnesį, nereikėjo rūpintis plaukais. Tas ilgis, apie kurį aš visą laiką svajojau, visiems labai patiko, tai buvo fainai.“

Dabar K.Meschino norėtų pasižadėti, kad daugiau to niekada nebekartos ir su kasytėmis jos nebeišvysime, tačiau čia pat nusijuokia, kad ji – sunkiai nuspėjama: „Visada sakau, kad daugiau niekada nedarysiu, sakiau niekada nebūsiu blondinė ir tada per tris mėnesius ja tapau tris kartus. Tai iš manęs galima visko tikėtis.“

Tačiau šiuo metu mergina džiaugiasi nors ir neplanuotais, bet puikių rezultatų atnešusiais išvaizdos pokyčiais, už kuriuos yra dėkinga savo plaukų stilistei Margaritai Jakučinskaitei.

„Su mano visais kaprizais ir visomis užgaidomis, norėjimais keistis būčiau seniai likusi be plaukų, jei neturėčiau tokios geros meistrės“, – gerų žodžių jai negaili Karolina.

Martyno Stankaičio nuotr./Karolina Meschino
Martyno Stankaičio nuotr./Karolina Meschino

Naująją K.Meschino šukuoseną jau spėjo įvertinti ir aplinkiniai. Tuo labiau, kad tą pačią dieną, kai nusirėžė plaukus, ji lankėsi bičiulės Ingos Žuolytės gimtadienio šventėje.

„Visi labai palaiko, prancūzaite vadina – sakė, labai prancūziškai atrodo, dabar tik bagetės rankose trūksta. Tai man miela“, – draugų ir gerbėjų komentarais pasižiaugė Karolina.

Anot K.Meschino, jos pokyčius teigiamai įvertino ir patys artimiausi žmonės, tėvai. O kaip reagavo mylimasis Remigijus Daškevičius? „Remis buvo šoke, bet galų gale irgi pasakė, kad gražiai atrodau, kad man viskas tinka“, – nusijuokė K.Meschino.

Vis dėlto Karolina pastebėjo, kad instagrame jos nauja šukuosena sulaukė mažiau „patinka“ negu ankstesnės. „Bet netgi jei visi sakytų, kad žiauriai blogai atrodo, aš pati gerai jaučiuosi ir man patinka. Manau, tas svarbiausia“, – pridūrusi pabrėžė K.Meschino.

O ką apie naują Karolinos įvaizdį manote jūs?

Kadangi Karolina plaukus taip stipriai pasitrumpino pirmą kartą gyvenime, ji neslepia, kad priprasti prie vaizdo dar tikrai nespėjo.

„Kai praeinu pro veidrodį, vis dar negaliu patikėti, nes niekada neįsivaizdavau, kad išdrįsiu taip padaryti, – emocijomis su 15min dalijosi socialinių tinklų žvaigždė. – Pati nelabai dar suprantu, kad čia ne perukas, o mano tikri plaukai.“

Paklausta, ar pagalvojo apie tai, kad trumpiems plaukams galbūt reikės ir kitokios priežiūros, Karolina atsakė įžvelgianti tik privalumus: „Ką tik išėjau iš dušo, tai kaip tik atrodo, kad nieko daugiau daryti nereikia, nežinau, čia šukuotis ar nesišukuoti, džiūsta greita.“

Vis dėlto ateityje K.Meschino save įsivaizduoja ne su dabartine šukuosena, o vėl su ilgais plaukais.

„Dabar, kai reikėjo nusikirpti, neverkiau, čia tik plaukai, ne kojos, ne rankos – ataugs. Tai kažkaip esu ganėtinai rami dėl to, – 15min kalbėjo Karolina. – Juokingai skamba ir Margarita iš manęs juokiasi, bet pasakiau, kad dabar auginsiu iki užpakalio.“

Karolinos Meschino išvaizdos pokyčiai – galerijoje:

Ir iš tiesų – Karoliną esame matę įvairiausių spalvų plaukais. Mergina neslepia pasiilgstanti tų laikų: „Žiūriu savo senas nuotraukas ir visą laiką galvoju, kad norėčiau būti ar tai blondinė, ar tai rožinė. Kai dabar kirpausi, sakiau, gal visgi nekerpam, o tiesiog galus nudažom mėlynai. Man vis norisi tų pokyčių, ypač su spalvomis – kai vieną kartą pabandžiau, jau nebegalėjau sustoti.“

Tačiau kol kas apie tai ji gali tik pasvajoti – dėl nuolatinių dažymų plaukai smarkiai nukentėjo.

„Kai keičiu spalvą, reikia išiminėti praeitą arba balinti, o kiekvienas balinimas stipriai kenkia. Kadangi plaukai žiauriai nubyrėjo, tiesiog neturėjau kitos išeities kaip tik grįžti į savo spalvą“, – nusivylimo neslėpė K.Meschino, ir pridūrė neatmetanti minties, kad atsiauginusi ilgesnius plaukus sugalvos juos dažyti – galbūt vėl bus rožinė.

O ar artimiausiu metu ji dar žada kaip nors keisti savo šukuoseną? „Nebent plikai skustis, bet gal iki to neprieisiu“, – šyptelėjo Karolina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką