Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 31d. 12:05

Karščiausi metų įvykiai

Žydrūnas ir Jurgita Savickai
Ž. Baryso nuotr. / Žydrūnas ir Jurgita Savickai

2010–ieji mums buvo ypač dosnūs: žvaigždės tuokėsi, skyrėsi, pykosi, vėl taikėsi, drabstėsi purvais, o kai kurios iš jų tiek prisivirė košės, kad žurnalistams bus apie ką rašyti dar visus kitus metus. Kaip ir kasmet, apžvelgiame pačius įdomiausius ir karščiausius besibaigiančių metų įvykius.

Žydrūnas (35) ir Jurgita (33) Savickai. Paslaptingiausios jungtuvės

Liepos 24 dieną aukso žiedus sumainė galiūnas Žydrūnas Savickas ir jo išrinktoji Jurgita. Nors nuo žiniasklaidos atstovų pora neslėpė nei vestuvių datos, nei vietos, tačiau susirinkusieji buvo nemaloniai šokiruoti, išvydę augalotus apsaugininkus, užtvėrusius bažnyčios, kurioje vyko ceremonija, kiemo vartus. Tiesa, devynerius metus draugavusi pora po ceremonijos atidavė duoklę žiniasklaidai – mielai šypsojosi prieš fotoobjektyvus.

Ž. Baryso nuotr./Aleksandras ir Salomėja Pogrebnojai
Ž. Baryso nuotr./Aleksandras ir Salomėja Pogrebnojai

Aleksandras (42) ir Salomėja (25) Pogrebnojai. Originaliausios sutuoktuvės

Rugsėjo 4 dieną savo išrinktąją po ketverių metų draugystės vedė dizaineris Aleksandras Pogrebnojus. Poros vestuvėse nebuvo jokios pompastikos, tačiau aplinkinių dėmesį prikaustė itin originalus nuotakos įvaizdis: trumpa marga suknelė, ryškūs geltoni bateliai bei šviesių plaukų perukas, apgaubtas balta skara. Šventėje nebuvo nei piršlių, nei būrio pamergių, mat jaunikis nepritaria tradicinėms vestuvėms. Pora šventė tik su artimiausiais žmonėmis.

Ž. Baryso nuotr./Arvydas ir Viktorija Macijauskai
Ž. Baryso nuotr./Arvydas ir Viktorija Macijauskai

Arvydas (30) ir Viktorija (24) Macijauskai. Šilčiausios vestuvės

Liepos 24 dieną Vilniuje po ketverių metų draugystės susituokė krepšininkas Arvydas Macijauskas ir jo išrinktoji Viktorija. Jaunikis buvo pasipuošęs dizainerio Egidijaus Sidaro kurtu kostiumu, o nuotaka – Ramunės Piekautaitės siūta suknele. Laimingai porai nuo bažnyčios durų iki altoriaus buvo patiestas baltas kilimas, iš abiejų pusių papuoštas žvakių taku. Po ceremonijos mielai su žurnalistais bendravusi pora džiaugėsi: „Visas mūsų gyvenimas bus kaip povestuvinė kelionė.“

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

G. Žilinsko nuotr./Natalija ir Deivydas Zvonkai
G. Žilinsko nuotr./Natalija ir Deivydas Zvonkai

Natalija (27) ir Deivydas (32) Zvonkai. Tai nebuvo reklaminis triukas

Turbūt niekada nesužinosime, ar garsiausios pramogų pasaulio poros vestuvės, kaip daugelis manė, tebuvo reklaminis triukas. Tačiau skyrybos buvo tikros! Penkerius metus trukusi santuoka oficialiai nutraukta rugsėjo 17 dieną, nors pora prisipažino, kad jų jausmai užgeso gerokai anksčiau. „Dvejus metus gyvenome atskirus gyvenimus ir vis atidėliojome skyrybas“, – teigė Natalija.

G. Kropio nuotr./Agnė ir Deividas Šemberai
G. Kropio nuotr./Agnė ir Deividas Šemberai

Agnė (30) ir Deividas (31) Šemberai. Pačios netikėčiausios skyrybos

Spalio mėnesį oficialiai nutraukta renginių organizatorės ir futbolininko santuoka. Pora skirtingais keliais pasuko be pykčių – taikiai susitarė dėl turto dalybų bei sūnaus priežiūros. Nors pora daugelį metų gyveno atskirai (Deividas iki šiol žaidžia Maskvoje – red. past.), tačiau kalbų apie skyrybas niekada nebuvo. Netgi atvirkščiai, žurnalui „Privatu + TV gidas“ moteris kalbėjo apie vis dar liepsnojančią meilę, planuojamus vaikus ir naują pirkinį – nuosavą namą, į kurį buvę sutuoktiniai jau turėjo persikraustyti.

G. Skaraitienės nuotr./Rūta Ščiogolevaitė ir Deividas Meškauskas
G. Skaraitienės nuotr./Rūta Ščiogolevaitė ir Deividas Meškauskas

Rūta Ščiogolevaitė (29) ir Deividas Meškauskas (23). Jokių komentarų!

Nors pora nebuvo susituokusi, tačiau jų skyrybos tapo plačiai žiniasklaidoje aptarinėjamu įvykiu.  „Išsiskyrėme be pykčių, tačiau nieko daugiau nekomentuosime“, – tokios pozicijos laikėsi sūnų Adomą auginanti žvaigždžių pora. Kartu gyvenusiems įsimylėjėliams teko atlaikyti aplinkinių kritiką dėl jų amžiaus skirtumo ir nuolat komentuoti sklindančius gandus apie skyrybas.

M. Žičiaus nuotr./Reda ir Andrius Kandeliai
M. Žičiaus nuotr./Reda ir Andrius Kandeliai

Andrius (29) ir Reda (30) Kandeliai. Gandais apipintos skyrybos

Daugiau kaip prieš metus retro stiliumi susituokusi pora šiemet pasuko skirtingais keliais. Šokėjui tai buvo antroji santuoka, kurios nesėkmingos pabaigos priežastys vis dar apipintos įvairiausiais gandais. Aplinkinių teigimu, Reda tikrąjį savo išrinktojo veidą pamatė tik tada, kai jau buvo sumainyti aukso žiedai. Būta kalbų ir apie neištikimybės šešėlį. Na, o Andrius negaili gražių žodžių savo buvusiai žmonai, nors ir kalbama, kad pora vis dar nesutaria turto dalybų klausimu.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

V. Ovadnevo nuotr./Rūta Ščiogolevaitė ir Elvinas Dandelis
V. Ovadnevo nuotr./Rūta Ščiogolevaitė ir Elvinas Dandelis

Rūta Ščiogolevaitė (29) ir Elvinas Dandelis (29). Šiemet ir skyrybos, ir nauja meilė

„Aš likau su ragais“, – neseniai vieno projekto metu galbūt juokais, o gal rimtai prasitarė šokėjas Deividas Meškauskas, kurio gyvenimą sukrėtė skyrybos su širdies drauge dainininke Rūta Ščiogolevaite. Šiandien moteris prisipažįsta esanti kaip niekada laiminga, mat jos širdį virpina nauji jausmai Vokietijoje gyvenančiam aktoriui ir dainininkui Elvinui.

V. Ovadnevo nuotr./Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė
V. Ovadnevo nuotr./Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė

Andrius Šedžius (34) ir Monika Kvietkutė (18). Seimo nario ir mokinukės meilė

Ne kartą tvirtinęs, kad vis dar tikisi grįžti pas buvusią žmoną ir dviejų dukryčių mamą Sandrą, Seimo narys nustebino daugelį, viešai pristatydamas savo naująją draugę moksleivę Moniką. Visuomenę papiktino ne tik didelis amžiaus skirtumas, bet ir prabangi dovana – naujutėlaitis BMW automobilis, kurio raktelius Andrius įteikė ką tik vairuotojo pažymėjimą gavusiai merginai.

V. Ovadnevo nuotr./Natalija Zvonkė ir Danielius Bunkus
V. Ovadnevo nuotr./Natalija Zvonkė ir Danielius Bunkus

Natalija Zvonkė (27) ir Danielius Bunkus (34). Jiems tiesiog gera kartu

Verslininkas Danielius Bunkus tvirtina, kad Natalija skyryboms su vyru ryžosi ne dėl jo, nors pora santykius užmezgė anksčiau, nei buvo pasirašyti skyrybų dokumentai. „Mane veža jos užsispyrimas, tikslo siekimas, verslumas“, – taip apie naująją širdies draugę kalba Danielius. Natalija taip pat neslepia, kad tai žmogus, su kuriuo jai tiesiog gera.

G. Skaraitienės nuotr./Deividas Šemberas
G. Skaraitienės nuotr./Deividas Šemberas

Oksana Zlatkovaitė (27) ir Deividas Šemberas (31). Jau nebesislapsto

Žurnalas „Privatu + TV gidas“ pirmasis paskelbė apie šių metų pradžioje užsimezgusią Oksanos ir Deivido draugystę. Tuomet naujieną apie naujai užgimusią meilę patvirtino poros bičiuliai, kurie žinojo apie Oksanos dažnus skrydžius į Maskvą, kur gyvena futbolininkas. Ilgai vengę žiniasklaidos dėmesio, mat Deividas tuo metu vis dar buvo oficialiai vedęs vyras, įsimylėjėliai jau nebesislapsto, kartu lankosi renginiuose.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Ž. Baryso nuotr./Irma Jurgelevičiūtė
Ž. Baryso nuotr./Irma Jurgelevičiūtė

Irma Jurgelevičiūtė (38). Vis dar tebesitęsiantis skandalas

Dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės suėmimas šokių projekto studijoje ir pareikšti įtarimai pasisavinus kolegų asmeninius daiktus bei pinigus turbūt bus vadinamas pačiu didžiausiu ne tik šių metų, bet ir viso dešimtmečio skandalu, mat dar nė viena pramogų pasaulio istorija nebuvo sulaukusi tokio didelio visuomenės susidomėjimo. Kadangi paskelbta informacija, jog Irma buvo nufilmuota specialios operacijos metu, kai pareigūnai kaip jauką šokių projekto užkulisiuose paliko pažymėtus pinigus, belieka laukti, kokia bausmė bus pritaikyta dainininkei. Netyla spėlionės, kodėl moteris galėjo šitaip pasielgti: galbūt ją prislėgė finansinės bėdos ar priklausomybės.
Maža to, žiniasklaidą apskriejo ir žinia apie Irmos meilužį Albertą, su kuriuo moteris užmezgė santykius dar būdama ištekėjusi. Karmėlavoje, kurioje gyvena Alberto žmona, žmonės piktinasi tokiu dainininkės elgesiu, neva ji ne tik išardė darnią šeimą, įžeidinėjo ir žemino Alberto žmoną, bet ir bandė iškraustyti ją iš namų.

V. Ovadnevo nuotr./Inga Valinskienė
V. Ovadnevo nuotr./Inga Valinskienė

Inga Valinskienė (44). „Apnuogintos krūties“ skandalas

Tiesioginės transliacijos metu išsprūdusi Seimo narės Ingos Valinskienės krūtis tuo metu tapo labiausiai aptarinėjamu įvykiu. „Kas galėjo pagalvoti, kad suknelė ims ir nuslys. Juk negalėjau apsisukti ir išeiti iš scenos. Žinoma, tai, kas nutiko, mane labai sutrikdė. Apmaudu, kad negalėjau baigti šokio taip, kaip buvo sumanyta“, –  buvo priversta teisintis Seimo narė.

V. Ovadnevo nuotr./Marina Daščenka
V. Ovadnevo nuotr./Marina Daščenka

Marina Daščenka (23). Sutepta prostitucijos dėme

Grupės „Olialia pupytės“ narės Marinos nuotrauka netikėtai atsidūrė viename prancūziškame portale, siūlančiame nusipirkti gražuolių seksualines paslaugas. Skelbiama, kad mergina, pasivadinusi Sabrinos slapyvardžiu, už valandą, praleistą kartu, iš kliento prašo 700 litų. Marina kategoriškai paneigė interpretacijas, kad užsiima prostitucija, ir išsakė savo pasvarstymus, jog nuotrauką galėjo įdėti jos vyras Andrejus.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką