Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 24d. 08:34

Karštais vaizdais besidalijusi Oksana Pikul į Maldyvus leidosi ne tik ilsėtis: ieškojo moteriškumo

Oksana Pikul
Asmeninio albumo nuotr. / Oksana Pikul

Kol kai kas vasaros dar tik laukia, vizažo meistrė ir verslininkė Oksana Pikul-Jasaitienė ją susikūrė anksčiau ir su savo socialinių tinklų sekėjais kurį laiką dalijosi karščiu alsuojančiomis akimirkomis iš saulėtųjų Maldyvų. Tiesa, šįsyk į kelionę leidosi ne viena, bet ir ne su vyru. O ir jos tikslas – ne vien tik poilsis, bet ir moteriškumo paieškos.

Oksana egzotiškuosiuose Maldyvuose praleido savaitę, tačiau šioje saloje lankosi jau ne pirmą kartą. Būtent čia su vyru krepšininku Simu Jasaičiu ji po vestuvių kopinėjo medų.

Tačiau šis, jau antras, kartas visai kitoks dar ir dėl to, kad Oksana atostogas derina su edukacija. Į kelionę vizažistė leidosi su 16 moterų ir keturių paskaitas vedančių eksperčių kompanija. Viską pakoregavo ir po atostogų užsienyje privalomas karantinas.

Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul akimirka Maldyvuose
Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul akimirka Maldyvuose

„Paskaitos apie moteriškumą, jų esmė – kaip pamilti save. Darome jogą, rytais pasitinkame saulę. Tokia ta mūsų kelionės idėja ir tikslas – atostogos su geru laiku praleidimu ir savęs tobulinimu“, – kelionės vaizdą 15min apibrėžė O.Pikul-Jasaitienė.

Tiesa, pripažįsta, kad ši išvyka nebuvo ilgai planuota. Kaip teigia Oksana, viskas išėjo labiau spontaniškai.

„Pradėjau derintis maždaug prieš pusantro mėnesio, bet labai džiaugiuosi šia galimybe“, – paklausta, ar ilgai ruošėsi, šypsojosi Oksana.

Ir nors pagrindinis šios kelionės tikslas yra savęs tobulinimas, O.Pikul-Jasaitienė laiminga, kad po itin įtempto laikotarpio, naujo salono atidarymo pagaliau rado progą atsipūsti, pasidžiaugti saulės spinduliais.

Tuo labiau, kad ir įdomios veiklos netrūko. Moterų kompanija išbandė paviršinį nardymą, vieną iš populiaresnių pramogų Maldyvuose. Dar viena pramoga – vakarais numatytas rajų maitinimas, kiekvieną kartą pritraukiantis nemažai turistų. Taip pat kompanija plaukė stebėti vėžlių.

„Poilsis pakankamai ramus, nors šalia turime savų užduočių, kurias atliekame, taip pat skiriame laiko užsiimti joga, kitais ritualais. Tad tikrai neturime laiko liūdėti“, – patikino O.Pikul-Jasaitienė.

Ji pridūrė, kad Maldyvai žavi dar ir maisto pasirinkimu – galima prisiragauti įvairiausių skanumynų.

Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul akimirka Maldyvuose
Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul akimirka Maldyvuose

„Vaisiai tiesiog gundyte gundo juos ragauti, kokoso vanduo tiesiai nuo nuskintų medžių. Traukia žuvies patiekalai, kadangi jie čia labai švieži, o tokiame karštyje sunkaus maisto tikrai nesinori“, – kalbėjo pašnekovė.

Įspūdingais vaizdais stebinanti Oksana juokiasi, kad šį kartą dėl drabužių galvos visiškai nesuko, tad ir kitiems, keliaujantiems į Maldyvus, pataria susitelkti į poilsį ir ramybę.

„Aukštakulnių į lagaminą dėtis tikrai neverta, nes nebus kur su jais vaikščioti. Kelios lengvos suknelės, basutės ir, svarbiausia, apsauga nuo saulės, nes ji čia ypatingai stipri. Ir nors renkamės itin stiprius kremus nuo saulės, pabuvę kiek ilgiau jaučiame, kad kiek persistengėme“, – patarimais keliautojams dalijosi O.Pikul-Jasaitenė.

Be to, žinoma moteris į tokią kelionę pataria pasiimti ir savo asmeninę nardymo kaukę. Nors ją, anot Oksanos, čia galima išsinuomoti, tačiau, stengiantis laikytis saugumo ir sterilumo, geriau pasirūpinti savo technika.

Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul akimirka Maldyvuose
Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul akimirka Maldyvuose

Paklausta apie finansinę kelionės pusę O.Pikul-Jasaitienė pabrėžė, kad, nepaisant išlaidų, užsimaniusi pasilepinti tą ir daro, savo norų neriboja. Jiems įgyvendinti, anot pašnekovės, turi būti skiriamas papildomas biudžetas.

„Poilsio metu atitinkamą biudžetą ir skiriu poilsiui – leidžiu sau suvalgyti kažkokį skanesnį patiekalą, nueiti į masažą, nardau“, – atviravo Oksana.

Beje, ji neslėpė, kad pasaulyje siaučiantis koronavirusas suklusti privertė ir ją. Oksana teigė, kad vykdama į Maldyvus ėmėsi reikiamų priemonių – dezinfekavo rankas, sėdimas vietas.

„Kadangi skridau pro Stambulą, kelionė buvo rami, bet pastebėjau, kad apie 20 procentų keleivių dėvi kaukes. Tačiau panikos nei Stambulo oro uoste, nei lėktuvuose nebuvo justi. Džiugu, kad žmonės sąmoningai vertina situaciją, imasi visų saugumo reikalavimų, jų laikėmės ir mes. Žinoma, oro uostuose teko praeiti ir papildomą patikrą, užpildyti informaciją apie kelionę, sveikatą, tolimesnius kelionės planus“, – 15min pasakojo O.Pikul-Jasaitienė.

Komentarai: 17

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką