Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 10d. 15:12

Kartu ir per ugnį, ir per vandenį!

Genutė Žalienė ir Vilija Pilibaitytė-Mia
Tito Blėdžio nuotrauka / Vilija Pilibaitytė-Mia ir Genutė Žalienė

Su nuoskaudomis ir pykčiais, su nuoširdžiu džiaugsmu ir įsimintinais nuotykiais, su išsiskyrimais ir susitaikymo ašaromis... Net ir žinomų moterų gyvenime egzistuoja draugystės sąvoka. Pavyzdžių išties nemažai, reikia tik įdėmiau įsižiūrėti. Tiesa, niekada nežinai, kuo moterų draugystė gali baigtis, juk šios dailiosios lyties atstovės – žvaigždės.

 

Viganto Ovadnevo nuotrauka/Skaistė Steikūnaitė ir Ingrida Kazlauskaitė
Viganto Ovadnevo nuotrauka/Skaistė Steikūnaitė ir Ingrida Kazlauskaitė

Ingrida Kazlauskaitė ir Skaistė Steikūnaitė viena kitai patiki didžiausias paslaptis

Prieš kelias savaites į vieną renginį drauge atėjusios Ingrida Kazlauskaitė (25) ir Skaistė Steikūnaitė (26) daugeliui užminė klausimą – užgimė nauja moteriška draugystė? Pasirodo, merginos itin artimai bendrauja jau daugiau nei šešerius metus. „Ir seniau kartu vaikščiodavome į renginius. Mes su Skaistute esame labai geros draugės. Susipažinome, kai abi dalyvavome konkurse „Mis Tourism“, jau tada susibičiuliavome. Kai išvykau į Prancūziją, Skaistutė buvo vienintelė draugė, kuri manęs nepamiršo, teiravosi, kaip sekasi. Ji yra laiko patikrinta bičiulė“, – pagyrų Skaistei negaili Ingrida.
Mergina tvirtina, jog jos viena kitai patiki net didžiausias paslaptis. „Pašnekame apie moteriškus dalykėlius, apie vaikinus, paguodžiame vieną kitą. Džiaugiuosi turėdama tokią draugę“, – šypteli I. Kazlauskaitė.

Genutė Žalienė ir Vilija Pilibaitytė-Mia turi labai daug bendra

Itin artimos bičiulės yra dainininkė Vilija Pilibaitytė–Mia (26) ir mados žurnalistė Genutė Žalienė (28). Tiesa, daugeliui žinia apie šią draugystę yra nauja. „Mes jau dvejus metus bendraujame. Mia – mano išskirtinė bičiulė, su ja jaučiuosi atsipalaidavusi. Beje, aš turiu labai daug draugų, man nesunku arti prisileisti patinkančius žmones. Nėra taip, kad išsipasakoju tik vienam draugui, o su kitais tol laikausi dirbtinio atstumo, kol įsitikinu draugystės tvirtumu. Jei jaučiu sielos ryšį, galiu pirmąją pažinties dieną atverti širdį tam žmogui. Manau, klaidingas yra posakis, kad tikrų draugų galima turėti vos kelis“, – šypteli Genutė ir priduria, jog kai kurie žmonės juokaudami mus vadina seserimis.
Mia irgi negaili gražių žodžių bičiulei. „Mes su Genute turime labai daug bendra. Ji yra labai šilta, graži asmenybė. Genutė labai gera mano draugė“, – sako V. Pilibaitytė.

Artūro Butkevičiaus nuotrauka/Taja ir Viktorija Mauručaitė
Artūro Butkevičiaus nuotrauka/Taja ir Viktorija MauručaitėViktorija Mauručaitė  su Taja eitų į žvalgybą

Dainininkės Viktorija Mauručaitė (32) ir Erika Klimenko–Taja (28) artimai susidraugavo prieš kelerius metus. Ši bičiulystė išbandyta, patikrinta laiko. Jaunos moterys tvirtina esančios puikios draugės. „Nemėgstu apsimetinėjimo, melo, intrigų, veidmainystės... Taja nėra tokia, todėl taip ir susibičiuliavome. Mūsų nuomonės dažniausiai sutampa“, – atvirai sako Viktorija. Tiesa, moteris prasitaria, jog neturi tokios bičiulės, kuriai viską pasakoja. „Aš nesu toks žmogus, kuris atveria širdį pirmam sutiktam žmogui. Tiesą sakant, visų mano paslapčių turbūt niekas nežino. Tačiau su Taja galėčiau eiti į žvalgybą. Tuo jau įsitikinau gyvenime“, – gražių žodžių bičiulei negaili V. Mauručaitė.

Viganto Ovadnevo nuotrauka/Aida Žiliūtė ir Oksana Zlatkovaitė
Viganto Ovadnevo nuotrauka/Aida Žiliūtė ir Oksana ZlatkovaitėAida Žiliūtė artima su V. Perminaite, O. Zlatkovaite ir YVA merginomis

Muzikantų vadybininkė Aida Žiliūtė (29), paprašyta išskirti artimiausią draugę iš pramogų pasaulio, negalėjo to padaryti. Moteris tvirtina, kad yra kelios merginos, su kuriomis ji itin artimai bičiuliaujasi. Aida su Oksana Zlatkovaite dažnai susitinka prie arbatos puodelio, dažnai drauge linksminasi. „Mūsų bičiulystė prasidėjo tada, kai Oksana žengė pirmuosius žingsnius pramogų pasaulyje. Mačiau, kad jai buvo sunku, todėl pasidalijau savo žiniomis, – sako Aida. – Tačiau kur kas atviriau bendrauju su Viktorija Perminaite. Būtent Vikai daugiausia patikiu paslapčių. Ji yra laiko patikrintas žmogus. Kai Viktorija atvyksta į filmavimus Vilniuje, ji dažnai pas mane nakvoja. Buvo daug nemiegotų naktų.“
Tiesa, Aida prasitaria, kad artimai bendrauja ir su grupės YVA merginomis. „Jei kalbame apie kažką asmeniško ar kur nors linksmai siaučiame, žinau, kad iš jų niekas nieko nesužinos. Man tai patinka“, – sako muzikantų vadybininkė.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką