Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kartu šokę Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė švelnumą vienas kitam rodo po Graikijos saule

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas
Ronaldo Grizicko/ BFL nuotr. / Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šokėjas Deividas Meškauskas ir aktorė Ineta Stasiulytė po to, kai kartu dalyvavo TV3 projekte „Šok su manimi“, neslėpė, kad tapo artimi ir stipriai susibičiuliavo. Tačiau ne sykį fotografams ir žurnalistams į akį kritę meilūs jųdviejų santykiai, regis, perėjo į kitą lygį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kaip pranešė 15min.lt šaltinis, praėjusį ketvirtadienį apie pietus 31-erių I.Stasiulytė ir 23-ejų D.Meškauskas su grupe kitų lietuvių lūkuriavo lėktuvo į Graikiją, Kretos salą. „Oro uoste jie per daug jausmų nedemonstravo, nebuvo susikabinę, gal bijojo, kad kas pažins“, – svarstė vienas iš lėktuvo keleivių, lengvai pažinęs televizijoje matytus veidus. 15min.lt primena, kad I.Stasiulytė ir D.Meškauskas yra dažnai kartu rodęsi viešumoje, Ineta net užfiksuota sėdinti Deividui ant kelių, tačiau anksčiau jie neigė esantys pora ir tvirtino, kad jų santykiai bičiuliški.

Keliautojo teigimu, kur kas šilčiau kartu šokusi pora ėmė bendrauti jau atvykus į Graikiją. „Prie oro uosto visus pasitiko gidas, kad išvežiotų po viešbučius. Kretoje mus vežusiame autobuse Deividas ir Ineta važiavo labai meiliai susiglaudę, Ineta nepaleido Deivido rankos, ją glostė“, – pasakojo atostogautojas. Anot jo, panašu, kad kelionė buvo pirkta I.Stasiulytės vardu, nes kai kelionių agentūros atstovai perdavė dokumentus, vardu buvo pakviesta aktorė, o ne jos kompanionas.

Kretoje mus vežusiame autobuse Deividas ir Ineta važiavo labai meiliai susiglaudę, Ineta nepaleido Deivido rankos, ją glostė.Tiesa, nors 15min.lt šaltinis keliavo tuo pačiu lėktuvu kaip I.Stasiulytė ir D.Meškauskas, jis pasakojo Kretoje porelės daugiau nesutikęs. Neaišku, ar jiedu užsisakė ekskursijų, ar tiesiog nutarė mėgautis vienas kitu ir leisti laiką viešbutyje ar paplūdimyje. 15min.lt žiniomis, aktorė ir šokėjas į Vilnių grįžti turėtų ketvirtadienį arba sekmadienį. Kretoje jie ilsisi keturių žvaigždučių viešbutyje, kuris yra ant jūros kranto, prie pat Platanijos miesto, 150 km iki Herakliono oro uosto.

Su atostogaujančia porele 15min.lt susisiekti nepavyko. „Mes kartu vaikštome į renginius. Apkalbų nebijome. Bent jau aš esu prie viso to pripratęs. Mes esame draugai, net labai geri draugai. Visur būname kartu. Be to, po projekto „Šok su manimi“ sulaukėme pasiūlymų šokti įvairiuose renginiuose, todėl labai daug laiko praleidžiame drauge“, – anksčiau yra sakęs D.Meškauskas.

Tiek D.Meškauskas, tiek I.Stasiulytė turi vaikų iš ankstesnių santykių. Aktorė susilaukė dukters su širdies draugu Eduardu Gimenezu, o šokėjas – sūnaus su dainininke Rūta Ščiogolevaite.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką