Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kartu su „Šok su manimi“ projektu Vaida Jasaitienė tikisi atverti naują gyvenimo lapą

Vaida Jasaitienė ir Mantas Vaškelis
TV3 nuotr. / Vaida Jasaitienė ir Mantas Vaškelis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį šeštadienį TV3 „Šok su manimi“ parketo pasirodys dar viena nauja pora – Vaida Jasaitienė ir profesionalus šokėjas Mantas Vaškelis, teigiama televizijos išplatintame pranešime spaudai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Daugeliui pažįstama kaip garsaus krepšininko Simo Jasaičio žmona ir jo sūnaus motina, Vaida nesigaili kažkada atsisakiusi gražuolės gyvenimo ir visai atsidavusi šeimai. 1997-aisiais žavi mergina tapo „Mis Alytus“ nugalėtoja, tais pačiais metais ji buvo išrinkta gražiausia „Queen of Europe“ dalyve ir pasipuošė karūna. 2003-aisiais Vaida tarė reikšmingą „Taip“ Simui ir grožio konkursus iškeitė į šeimą.

„Aš į jį žiūrėjau kaip į vyrą, žmogų, nes tada žymus sportininkas jis dar nebuvo. Atsisakiau savo karjeros ir atsidaviau šeimai, nes maniau, kad tokia yra sportininko žmonos misija – likti vyro šešėlyje. Dėl to man nebuvo skaudu, taip pasirinkau pati. Mums gimė sūnus ir atnešė daug džiaugsmo, tiesa, ir pokyčių. Deimanas turėjo bėdų su sveikata, todėl aš savo visas mintis ir jėgas atidaviau jam. Simas buvo tas žmogus, su kuriuo tikėjausi nugyventi ilgą ir gražų gyvenimą, tačiau, deja, išėjo kitaip“, – sunkiai skyrybas išgyvenanti ir į klausimus apie asmeninį gyvenimą neatsakanti pasakoja Vaida Jasaitienė.

Nauji iššūkiai Vaidą ir gąsdina, ir masina kaip galimai puiki naujo gyvenimo pradžia.

Nauji iššūkiai Vaidą ir gąsdina, ir masina kaip galimai puiki naujo gyvenimo pradžia.

„Man didelė garbė, kad gavau kvietimą dalyvauti TV3 šokių projekte. Šiuo metu repeticijoms skiriu daug laiko ir tai puikiai padeda atsiriboti nuo kitų minčių. Savotiškai tai yra seno gyvenimo puslapio užvertimas, pasitinkant naują. Dėl traumos man nepavyko ‚Šok su manimi‘ aikštelėje pasirodyti anksčiau, gal tai net buvo savotiškas ženklas neskubėti, tačiau šokti aš labai noriu nuo pat vaikystės. Svajonė pildosi, o aš džiaugiuosi nauja veikla“, – šokiams komplimentų negaili Vaida.

TV3 projekto „Šok su manimi“ naujokė jau spėjo susipažinti su visais šokėjais, kurie jai nuo pirmų minučių tapo brangūs ir visai nepanašūs į konkurentus.

„Jie visi taip puikiai šoka. Žinau, kad kritikos sulauksiu, tačiau išklausysiu, nes ji skambės iš profesionalų lūpų. Tikrai stengsiuos tobulėti, juk tam ribų nėra“, – šypsosi Vaida.

Nors naujas poras, į „Šok su manimi“ vėliausiai patekusias, ne visada seka fortūna, Vaida apie konkurentus ir apie pergalę negalvoja.

„Noriu susigrąžinti save ir tikėti savimi. Mano pergalė bus tai, kad aš išdrįsiu išeiti ant TV3 laidos parketo, kad sugebėsiu nustumti skaudžias mintis. Tai bus iššūkis sau pačiai ir savotiškas išbandymas bei savęs nugalėjimas. Man tai jau būtų didelė pergalė“, – sako V. Jasaitienė.

Nauji Vaidos išbandymai „Šok su manimi“ projekte prasidės šeštadienį, spalio 2 dieną, 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!

15min.tv – nemokama televizija internete

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką