Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 15d. 20:44

Kartūs šokiai: Kristina Ivanova po pasirodymo šlubavo su ašaromis akyse

Kristina Ivanova ir Tadas Rimgaila
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Kristina Ivanova ir Tadas Rimgaila

Praėjusią savaitę TV3 projekto „Šok su manimi“ laidoje tikrų tikriausią fiasko patyrusi Kristinos Ivanovos ir Tado Rimgailos pora šią savaitę „iš balos“ neišbrido – atlikdama sambos šokio kompoziciją K.Ivanova ne tik sunkiai laikė pusiausvyrą, bet ir suklupo. To pro akis nepraleido projekto komisija, po kurios vertinimų K.Ivanova parketą paliko su ašaromis akyse.

„Jeigu kada nors norėtumėte iškilti, duosiu jums vieną patarimą: kad ir kas atsitiktų, žiūrovą turite palikti kvailiu. Šįkart kvailė buvote jūs“, – kritikos nepagailėjo komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas. K.Ivanova šiuos J.Smorigino žodžius priėmė su ironiška šypsena ir padėkomis.

„Šiandien, matyt, ne visai Kristinos diena – lygsvaros nelaikė, ir suklupo šiek tiek…“ – kur kas santūresnė buvo Jūratė Norvaišienė. Pašmaikštauti nutarė kviestinis komisijos narys Mindaugas Stasiulis-Saulėnas: „Kristina, tau reikėtų numesti dar penkis kilogramus – tuomet galėtum dalyvauti po dviejų savaičių vyksiančiame „helovino“ vakarėlyje“, – juokavo jis.   

Ašaros – dėl skausmo

„Nežinau, kaip taip galėjo nutikti, tačiau mano kulniukas įstrigo Tado bate, ir kol jį ištraukiau, praėjo laiko, o muzika tokia greita…“ – sakė K.Ivanova.

Išklausiusi komisijos narių pasisakymus K.Ivanova, lipdama nuo parketo, nebesusitvardė – merginos akyse sutvisko ašaros. Lyg to būtų negana, sceną dainininkė paliko šlubuodama.

15min.lt suskubus pasidomėti, kodėl K.Ivanova vos tramdė ašaras ir kaip reagavo į kritiką, dainininkė noriai paaiškino situaciją. „Iš tiesų komisija buvo teisi, ir Jurijus neklydo. Nežinau, kaip taip galėjo nutikti, tačiau mano kulniukas įstrigo Tado bate, ir kol jį ištraukiau, praėjo laiko, o muzika tokia greita… Patys nesuvokiame, kaip tai galėjo būti įmanoma“, – tikino K.Ivanova.

Pasak dainininkės, josios ašaros buvo lietos toli gražu ne dėl kandžių komisijos narių pasisakymų, o dėl kojos skausmo: „Šiandien padariau špagatą ir pasitempiau koją. Ją iš tiesų skauda, todėl nulipus nuo scenos ta ašara iškart ir ištryško.“ Visgi dainininkė tikino dėl traumos nesijaudinanti ir tikrai galėsianti šokti toliau: „Jeigu ką, teks atsisakyti kelių žingsnelių, tačiau tikrai tęsiu dalyvavimą projekte.“

Septintosios laidos rezultatai

Pirmąją vietą septintojoje „Šok su manimi“ laidoje bendra komisijos ir žiūrovų nuomone užėmė Donato Chlebinsko ir Gintarės Slausgalvienės pora, antroji vieta teko Evelinai Sašenko ir Rolandui Beržiniui, treti laidoje liko Justina Žemaitytė ir Dominykas Vaitiekūnas . Paskutiniąją vietą užėmė Renatos Voitechovskajos ir Mariaus Gaižausko pora. Kurie du šokėjai paliks projektą paaiškės jau ateinantį šeštadienį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką