Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 18d. 18:40

Lietuvai šių metų „Vaikų Eurovizijoje“ atstovaus Paulina Skrabytė

Paulina Skrabytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Vaikų Eurovizija“ laimėjo Paulina Skrabytė.

Sekmadienio vakarą Lietuvos televizijos studijoje įvyko nacionalinė atranka į „Vaikų Euroviziją“. Vienuolika dalyvių žiūrovams ir komisijai pasiūlė savo dainas, bandydami laimėti kelialapį į Jerevaną, kur šių metų gruodį įvyks „Vaikų Eurovizijos“ konkursas.

Pirmiausia komisija ir žiūrovai iš visų dalyvių išrinko tris finalistus, o geriausią pasirodymą ir šių metų Lietuvos atstovą nusprendė jau tik komisijos nariai: Jonas Vilimas, Asta Einikytė, Eglė Nepaitė, Donatas Montvydas, Artūras Novikas, Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė.

Susumavus žiūrovų ir komisijos balsus, į atrankos finalą pateko Bernardas Garbačiauskas, Paulina Skrabytė ir Milita Daikerytė. Peržiūrėjusi antrą kartą finalistų pasirodymus, komisija pasakė lemiamą verdiktą. Nugalėtoja ir Lietuvos atstove šių metų „Vaikų Eurovizijoje“ išrinkta P.Skrabytė. Antrą vietą užėmė M.Daikerytė, o trečioje liko B.Garbačiauskas.

Pirmoji nacionalinėje atrankoje pasirodė šešių mergaičių grupė „Štai“ iš Kauno, atlikusi nuotaikingą, bet neįsimintiną dainą „Geros dienos“. Ketvirtą kartą „Vaikų Eurovizijos“ atrankoje savo dainą pristatė keturiolikmetis Dominykas Kovaliovas iš Vilniaus. Jaunasis dainininkas energingai tūpčiodamas sudainavo savo siūlomą kūrinį „Kodėl?“.

Nors septintokė Agnė Lukaševičiūtė šiame konkurse laimę bandė trečią kartą, tačiau pirmą kartą scenoje ji pasirodė kaip solistė. Topmodelių mokyklą lankančiai mergaitei dainą „Balti sparnai“ atlikti padėjo keturios šokėjos.

Vienuolikos metų tarptautinių konkursų laureatė Gabrielė Rybko iš Kauno žiūrovus privertė nusišypsoti, nes jos teatralizuotą pasirodymą su daina „Beždžioniukai“ praturtino beždžionės kostiumu persivilkusi energinga šokėja bei dvi pritariančiosios vokalistės.

Pati dainos žodžius ir muziką kūriniui „Aš skrisiu“ sukūrė trylikametė vilnietė Dorotėja Kravčenkaitė. Pristatyti savo autorinę dainą, kuri iš pradžių buvo sukurta anglų kalba ir išsaugojo vieną posmelį šia kalba, vizualizavo dvi „Todes“ šokėjos.

Antrą kartą „Vaikų Eurovizijos“ atrankoje dalyvavęs penkiolikmetis Daumantas Bagdonavičius iš Elektrėnų, pasipuošęs raudonomis kelnėmis ir juodu švarku, pristatė savo dainą „Dek“.

Romantišką dainą „Debesys“ atliko Paulina Skrabytė iš Palangos. Scenoje jai pritarė grupė „Ups“ ir pianistas.

Jauniausią šio konkurso dalyvę dešimtmetę Laurą Kastanauskaitę iš Vilniaus į konkursą atlydėjo ne tik artimieji, bet ir mokytoja Eleonora Sebrova, pažįstama kaip Egidijaus Dragūno mylimoji. Energinga mergaitė pristatė savo dainą „Mano šokis“, o scenoje kartu šoko trys kolektyvo „Siluetas“ šokėjos.

Supynės-svarstyklės ir penkios artistiškos šokėjos, grojusios metaliniais indais, suteikė originalumo šiauliečio B. Garbačiausko dainai „Namo“.

Vilnietė Ieva Binevičiūtė su dviem pritariančiomis dainininkėmis atrankai pristatė dainą „Pasakyk“.

Originalų pasirodymą, kuriam choreografiją sukūrė Šarūnas Kirdeikis, vertinimui pateikė Milita Daikerytė. „Ji buvo dramblys, o dabar išaugo į lietuviškų miškų amazonę“, – sakė energingą šokį sukūręs Š.Kirdeikis. Paskutinis nacionalinės atrankos pasirodymas iš tiesų privertė šėlti publiką.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką