Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas užsakė sekti Prezidento našlę?

Kristina Brazauskienė Vilniaus oro uoste
LNK nuotr. / Kristina Brazauskienė Vilniaus oro uoste
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš kur ir kaip žurnalistai sužinojo, kad iš Floridos atskrenda Kristina Brazauskienė, o Vilniaus oro uoste lūkuriuoja jos buvęs sutuoktinis Antanas Butrimas? Kam ir kodėl panūdo sukompromituoti Prezidento našlę ir viešam naršymui į dienos šviesą išvilkti jos buvusio vyro Antano Butrimo pavardę?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Ji paprašė – aš padariau. Nes esu kvailė, kuria galima manipuliuoti“, – neslėps ašarų tąkart „Abipus sienos“ žurnalistams paskambinusi Rūta.

Vos prieš savaitę Rūta buvo įsitikinusi atliekanti pačią kilniausią misiją. Sutikusi susisiekti su televizija ir pranešti žurnalistams K.Brazauskienės ir jos buvusio vyro susitikimo laiką ir vietą skambinusioji net nedrįso pagalvoti, kad po LNK laidos pasirodymo jos paslaugos prašiusi turtinga pažįstama nuo jos nusigręš.

„Dažniausiai nukenčia vykdytojai, o ne kurstytojai ir organizatoriai. Nes jie yra aiškiai pastebimi, o jų veiksmai – apibrėžiami ir matomi“, – teigia patyręs advokatas Valdemaras Bužinskas.

Rūta dienas ir naktis leidžia toli nuo sostinės ir jos šurmulio. Gyvena vargingai, vos sudurdama galą su galu. Gyvenimo džiaugsmo dažniausiai ieškodama televizijos ekrane, iš kurio spindinčios žvaigždės jai atrodo ranka pasiekiamos, tokios savos ir nerealios. Apie Prezidento našlę, jos buvusį vyrą Antaną ir judviejų santykius ji manė žinanti daug. Kur kas daugiau nei rodė televizijos. Todėl kai vieną dieną suskambo telefonas, o pažįstamas balsas paprašė „surasti kanalus“ ir pagaliau pričiupti porelę, abejonių neliko – reikia padėti.

„Tikrai man nereikia jūsų pagalbos, kad pričiupčiau Antaną. Jis jau seniai pričiuptas – prieš 7 metus. Aš nesuprantu, kodėl apie mane Rūta pasakoja tokius šlykščius dalykus“, – teigia  Regina Kunigėlienė, dabartinė buvusio K.Brazauskienės vyro draugė.

Ką apie Antano Butrimo santykius su Kristina galėjo žinoti verslininkė Regina ir ką – jos patikėtinė mirusio dėdės tėvonijoje? Išgirdusi kaltinimus, kad per daug laido liežuvį, kad atstumia draugus ir žlugdo viltis, Rūta neišlaikė...

Kas užsakė sekti Prezidento našlę ir jos Antaną? Kas panoro pričiupti porą, kažkada sukėlusią Lietuvoje tikrų tikriausią sensaciją? Išskirtinė pažintis – antradienį 19.10 val. publicistikos laidoje „Abipus sienos“, tik per LNK.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką