Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 28d. 10:17

Kastytis Kerbedis surengs istorinį koncertą Trakų pilyje

Kastytis Kerbedis
Karolio Jautakio nuotr. / Kastytis Kerbedis

Liepos 25 dieną Kastytis Kerbedis surengs neeilinį koncertą Trakų pilyje. Dainininkas jau kartą įrodė, kad ši stebuklinga vieta tobulai tinka jam ir jo muzikai, bilietai buvo tiesiog išgraibstyti, o dėl ribotos erdvės jų neužteko visiems norintiems. Tai buvo išskirtinis koncertas, visgi atlikėjas yra pasiruošęs įrodyti, kad gali pranokti pats save.

Kartais sunku patikėti, kad Kastytis Kerbedis jau senelis ir šis žodis jau rašomas be kabučių. Jo energija, jaunatviškumas, preciziška išvaizda tarsi prieštarauja įrašui pase. Būtent jo energiją, išskirtinį vokalą ir charizmą vertina ir žiūrovai: kelis metus iš eilės į Kastyčio Kerbedžio koncertus susirenka pilnos arenos, kartu dainuojančios žinomiausius atlikėjo hitus, į įvairius projektus jį kviečią televizijos prodiuseriai, jo populiarumas nenuginčijamas.

Su šypsena ir visuomet gerai nesuteikęs atlikėjas kiekvienam koncertui ruošiasi atsakingai, nes kiekvienas koncertas yra galimybė susitikti su taip mylimais gerbėjais.

„Visas mano gyvenimas neatsiejamas nuo muzikos. Todėl visi mano koncertai, ypač koncertas Trakuose, skiriami gyvenimui, kurį reikia švęsti. O kokia šventė be Kerbedžio dainų!“ – juokauja dainininkas.

Tokių dainų, kurias mintinai žino visa tauta, jis turi ne vieną: „Sustok, traukiny“, „Pienių vynas“, „Dėl Tavęs galiu“, „Sakale, lėk“, „Nakty“ ir daug kitų.

Išskirtinis tembras, profesionalus atlikimas bei ypač aukšti reikalavimai sau ir aplinkiniams – Kastytis Kerbedis jau seniai iškėlęs kokybės kartelę, kuri, atrodytų, įveikiama tik jam pačiam. Todėl kiekvienas jo koncertas – tai geriausi techniniai sprendimai, tobulai gulintis kostiumas, preciziškas atlikimas, neįveikiama balso jėga ir pribloškianti energija. Ir visa tai – liepos 25 d. Trakų pilyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

31:17
01:23
01:13

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką