Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 6d. 12:01

Katare gyvenanti Berneen ruošiasi tapti pasaulinio garso žvaigžde

Berneen
LNK nuotr. / Berneen

Laidai KK2 išskirtinį interviu davė buvusios laidos vedėjos Berneen anyta ir šešuras – Janina ir Jaunius Čereškos. Jie sako, kad nori parsivilioti savo martelę namo – iš pradžių bent jau iki Londono, o vėliau – ir iki Lietuvos.

Berneen Candice Čereška šiuo metu su vyru Andriumi gyvena Katare, Artimuosiuose Rytuose, kur itin aukštas pragyvenimo lygis. Kataras užima pirmąją vietą pagal vienam žmogui tenkantį bendrąjį vidaus produktą, kuris sudaro daugiau nei šimtą tūkstančių dolerių.  

„Sūnus pasakojo, kad jis dirba dabar biure prie kompiuterio, sakė, darbo nedaug ir nesunkus, tik atsakingas, o šiaip atlyginimai geri ir viskas gerai. Bent per „Skype“ kai parodo, kaip jie ten gyvena, tai senatvėj ir aš norėčiau taip pagyvent“, – pasakojo Berneen šešuras.  

Andrius Čereška Katare dirba priešgaisrinės darbo saugos specialistu dujų gamykloje. Toje pačioje gamykloje dirba ir Berneen tėtis. Jis yra Andriaus viršininkas. Šeima gyvena prabangiame daugiabutyje su baseinais. Berneen Katare nedirba, o dainuoja, repetuoja ir ruošiasi tapti pasaulinio garso žvaigžde.

„Mes nežinome, ką Berneen ten ruošia, bet turbūt tai ir bus sensacija, apie kurią jūs klausiate“, – pasakojo Čereškos.

Tad jei Berneen vėl mąsto apie dainininkės karjerą, gal ji planuoja grįžti į Lietuvą? Apie tai – pirmadienio vakaro LNK laidoje KK2 19.30 val.

LNK nuotr./Berneen ir Tomas Ališauskas
LNK nuotr./Berneen ir Tomas Ališauskas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:17
00:44
00:10

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką