Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katažina Nemycko ir SOS vaikų kaime auganti Sonata paramos koncerte drauge dainuos apie ilgesį

Katažina Nemycko ir SOS vaikų kaime auganti Sonata
Jurgitos Čiutaitės nuotr. / Katažina Nemycko ir SOS vaikų kaime auganti Sonata
Šaltinis: 15min
0
A A

Motinos dienos išvakarėse, gegužės 3 dieną, 19 val., LNK televizija transliuos paramos koncertą „Padėkite turėti mamą“, kurio tikslas – sulaukti Lietuvos gyventojų paramos SOS vaikų kaime globojamiems vaikams.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Prie paramos koncerto „Padėkite turėti mamą“ vairo stos Asta Stašaitytė-Masalskienė, Giedrius Masalskis ir Žygimantas Stakėnas.

„Simboliška ir gražu, kad SOS vaikų kaimo paramos koncertas bus transliuojamas Motinos dienos išvakarėse, nes apsilankiusi SOS vaikų kaime supratau, koks svarbus SOS mamos vaidmuo globojamų vaikų gyvenime, – sako paramos koncerto vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė. – Sunku patikėti, kad Lietuvoje yra moterų, kurios į SOS vaikų kaimą persikraustė ir čia gyvena su globojamais vaikais, kaip su savo“.

Koncerto metu savo paramą SOS vaikų kaime globojamiems vaikams dovanos Lietuvos dainininkės, kurios pačios yra mamos. Kai kurios scenos žvaigždės į sceną pakils drauge su savo dukromis: Liveta Kazlauskienė ir jos dukra Ingrida, Viktorija Mauručaitė su Gabrielė, Diana Dargienė su dukra Une, Asta Pilypaitė su Rūta, Atlanta drauge su dukra Saule, kuri į sceną žengs pirmą kartą gyvenime.

Apie ilgesį dainuos Katažina ir Sonata

Dainininkė Katažina Nemycko į duetą dainai „Mano ilgesys“ pasikvietė Sonatą iš SOS vaikų kaimo. Taip išsipildė karčiausia mergaitės svajonė – dainuoti scenoje. Dainininkė Katažina Nemycko  ir SOS vaikų kaime auganti 16-metė Sonata iki šiol nebuvo pažįstamos, tačiau, susitikusios Deivido Zvonkaus įrašų studijoje, iškart rado bendrą kalbą. Katažiną sujaudino ne tik tai, kad Sonata siekia tobulėti, svajoja apie dainininkės karjerą, bet ir  sudėtingos merginos patirtys, kurios jos nepalaužė: „Visada žaviuos tokiais žmonėmis, kurie tikrai sunkiai gyvena, nes iš tokių žmonių galime patys nemažai išmokti. Kartais dejuojam kaip mums bloga: gal koncertų per maža, gal makiažas blogai atrodo, o iš tikrųjų pasaulyje yra labai daug didelių bėdų ir problemų“, – sako Katažina. Garsi dainininkė puikiai supranta Sonatą, kuri  baiminasi, kad siekti karjeros scenoje jai bus labai sunku. Juk Katažina kadaise muzikinį kelią taip pat pradėjo nuo nulio, neturėjo įtakingų pažinčių. Tačiau dainininkė tiki: jeigu labai labai nori, įmanoma viskas!

Koncerto „Padėkite turėti mamą“ metu, gegužės 3 d., 19 val., savo dainas SOS vaikų kaime globojamiems vaikams dovanos Irena Starošaitė, Inga Valinskienė, Violeta Riaubiškytė - Tarasovienė, Renata Norvilė, Arina, Karina Krysko, Natalija Bunkė, Mia ir Deividas Zvonkus, Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė, Jūratė Miliauskaitė ir du vaikų kolektyvai „CaCa“ ir „Linksmasis Do“.

Aukoti SOS vaikų kaime globojamiems vaikams galima jau dabar, skambinant trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka10 litų) arba aukojant neribotą sumą aukojimo portale aukok.lt; 

Taip pat  dabar ir visą gegužės – šeimos mėnesį – galima padėti vaikams aukojant aukų dėžutėse, įrengtose „Maxima“ parduotuvėse.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką