Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 9d. 13:47

Katažina Zvonkuvienė prieš „Žvaigždžių duetų“ finalą: „Deivydo palaikymo kartais pritrūkdavo“

Katažina ir Deivydas Zvonkai
Asmeninio albumo nuotr. / Katažina ir Deivydas Zvonkai

„Prieš porą dienų kaip tik peržiūrėjau visus mano ir Šarūno pasirodymus, net ašarą išspaudžiau. Bet liūdna tik dėl to, kad nuostabiai praleidome laiką, o viskas pasibaigė tikrai labai greitai. Tačiau finalo laukiame nusiteikę puikiai. Šarūnas sako – net baugu, kokia gera nuotaika, atrodo, kad įvyks kažkas grandiozinio“, - sako Katažina Zvonkuvienė.

Tokie Katažinos Zvonkuvienės žodžiai ir šypsena neleidžia abejoti, kad ji ir Šarūnas Kirdeikis šio sekmadienio „Žvaigždžių duetų“ finalo laukia nusiteikę išties pakiliai.

Vienas iš didžiausių iššūkių porai tapo darbas per atstumą – kadangi Š. Kirdeikis šiuo metu gyvena Berlyne, duetas neturėdavo daug laiko kartu, o kartais skraidyti repetuoti į Vokietiją tekdavo ir pačiai K.Zvonkuvienei.

„Darbas per atstumą yra labai sudėtingas – be abejo, buvo tarp mūsų ir šiokių tokių trinčių... Tačiau dėkoju likimui, kad jis mane vėl suvedė su Šarūnu. O dabar, artėjant finalui, vis jam sakau – kai tik baigsis projektas, tu tik nedink! Taip nesinorėtų prarasti to mūsų ryšio. Jaučiu, kad dabar abu jau esame surišti ilgam“, – atviravo K.Zvonkuvienė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Šarūnas Kirdeikis ir Katažina Zvonkuvienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Šarūnas Kirdeikis ir Katažina Zvonkuvienė

Be abejo, K.Zvonkuvienei viso projekto metu buvo svarbi ir kito vyro – sutuoktinio Deivydo Zvonkaus nuomonė. Tiesa, atlikėjos žodžiai apie jį nustebina: „Žinoma, Deivydas yra tas, kuriam aš visada išsiverkdavau, tačiau... iš jo gaudavau daugiau kritikos, nei palaikymo žodžių. Jis nėra tas sutuoktinis, kuris po kiekvieno pasirodymo paglostytų ir pasakytų – oi, kokia čia tu šaunuolė, kaip tu čia gerai viską darai. Bet neslėpsiu, kartais to tikrai pritrūkdavo.“

„Tačiau vieną kartą, jau nufilmavus nemažai laidų, galiausiai iš jo išgirdau tokius palaikymo žodžius, kurie atpirko absoliučiai viską. Tada jis pasakė – aš labai palaikau viską, ką tu darai, ir tai, kiek tam skiri laiko, ir žinok, kad aš niekada dėl to nepriekaištausiu. Jis pritarė, kad mano požiūris yra teisingas. Kad vyras parodytų tokį palaikymą ir supratimą – to aš niekada gyvenime nesu turėjus... Be galo džiaugiuosi savo protingu ir nuoširdžiu vyru“, – jausmingai kalbėjo K.Zvonkuvienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Katažina Zvonkuvienė, Šarūnas Kirdeikis ir Jurgis Bruzga
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Katažina Zvonkuvienė, Šarūnas Kirdeikis ir Jurgis Bruzga

Vis dėlto baigiantis legendiniam projektui atlikėja tikina, kad nieko nebūtų dariusi kitaip. „Gal šiek tiek ir bijojome, kad publika mus ne visai supras – juk dažniausiai viską darydavome kitu kampu, visą laiką norėjome ne įtikti, o patikti žmonėms. Atrodo, kad galiausiai atradome savo žiūrovą, savo klausytoją, kuris mus palaikė. Man visada yra įdomiau, kai galiu ragauti kažką naujo. Pasirodo, Šarūnas irgi yra toks pats“, – šyptelėjo K.Zvonkuvienė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Šarūnas Kirdeikis ir Katažina Zvonkuvienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Šarūnas Kirdeikis ir Katažina Zvonkuvienė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką