Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katunskytė: verkiau kruvinomis ašaromis ir nenorėjau gyventi

Vitalija Katunskytė
LNK nuotr. / Vitalija Katunskytė
Šaltinis: 15min
0
A A

„Pamenu, kaip verkiau kruvinomis ašaromis, nes negalėjau laisvai judėti, man maudė nugarą, dusau. Nenorėjau nei bendrauti su draugais, nei kur nors eiti. Net nenorėjau gyventi“, – su ašaromis akyse laidoje „Valanda su Rūta“ prisipažins žinoma Lietuvoje dainininkė Vitalija Katunskytė. Šio ketvirtadienio LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ studijos svečiai diskutuos itin opia tema: prie ko priveda neatsargus žaidimas su savo kūnu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Garsioji dainininkė V.Katunskytė atvirai pasakos istoriją, kaip jautėsi sverdama beveik 200 kg.

„Pasirodymų metu jau po pirmos dainos ieškodavau kėdės, kad galėčiau prisėsti. Man buvo taip blogai, kad po vieno koncerto supratau, jog reikia kuo skubiau ką nors gyvenime keisti. Draugai, matydami tokią mano būseną, siūlė net pinigais paremti, kad tik imčiausi kardinalių veiksmų“, – prisimins Vitalija.

Kaip pati sako, tuomet kišenėje rastas po vienos laidos užsilikęs skrandžio operacijas atliekančio chirurgo telefono numeris išgelbėjo gyvybę. „Ryžausi skrandžio operacijai ir iki šiol nebuvo nė dienos, kad gailėčiausi. Gyvenimas prieš ir po operacijos skiriasi kaip diena ir naktis. Tik skrandžio operacija padėjo atsikratyti net 73 kg, aplankiau ne vieną užsienio šalį. O juk iki tol apie tai galėjau tik svajoti!“ – pasikeitusiu gyvenimu džiaugsis V.Katunskytė. Tokią jausmingą, ašarų kupiną dainininkės reakciją išprovokavo kitos 59 metų laidos dalyvės, vienos sunkiausių Lietuvoje moterų Ramutės Karpinienės istorija.

Kelionė iš Ramygalos miestelio į Vilnių moteriai buvo pirmoji per kelerius metus. Į laidą „Valanda su Rūta“ Ramutė atvyko greitosios pagalbos automobiliu, o iš namų pajudėti padėjo net keletas ugniagesių. Paklausta, kiek sverianti, kad jau kelerius metus yra įkalinta nuosavame kūne, moteris atsakyti nesugebėjo ir tik per laidos filmavimą paaiškėjo, jog svoris siekia 181 kilogramą.

Į laidos kūrybinės grupės pagalbos šauksmą padėti gyvenimo viltį praradusiai moteriai atsiliepė ir specialiai į laidą atvyko Kauno medicinos universiteto Gastroenterologijos klinikos Endoskopijų skyriaus vadovas Kęstutis Adamonis. Jis pažadėjo nemokamai padėti Ramutei atliekant skrandžio balionėlio nuleidimo procedūrą, o Kauno „Žolyno“ vaistinės direktorė Eglė Dieninytė skyrė beveik 4 tūkstančius litų kainuojantį balionėlį.

„Ši procedūra kol kas yra vienintelis, tačiau pirmas žingsnis, kurį kuo skubiau turi žengti Ramutė, norėdama atsikratyti antsvorio“, – sakė K.Adamonis ir tikino, kad po šios procedūros per pusmetį moteris atsikratys apie 60 kilogramų.

Studijos svečius bei žiūrovus sukrės ir dar viena laidoje nuskambėjusi istorija. Antaninos vardu prisistačiusi moteris su ašaromis akyse papasakos apie 20 metų dukrą, kuri šiuo metu tesveria 36 kilogramus.

„Ji atrodo kaip oda aptrauktas skeletas. Už kiekvieną dukters priaugtą kilogramą kovoju jau septynerius metus“, – emocijų netvardys laidos pašnekovė.

Laidoje dalyvaus ir daugiau visuomenei puikiai pažįstamų žmonių, nebijančių atvirauti apie savo antsvorį. Aktorius ir TV laidų vedėjas Vitalijus Cololo teigs nejaučiantis jokio diskomforto dėl sukauptų kilogramų.

„Vaikystėje iš mano pilnumo vaikai nuolat tyčiodavosi, tačiau buvau didelis, stiprus, tad kumščiais viską išspręsdavau“, – pasakos aktorius, teigiantis, kad dietos ir skrandžio operacijos tėra puikus verslas silpniems žmonėms. O dainininkės V.Katunskytės dukra prisiekinės darysianti viską, kad niekada nesvertų tiek, kiek kadaise svėrė mama.

„Valanda su Rūta“ – ketvirtadienį 19.40 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką