Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 24d. 14:27

„Kaukėse“ L.Gradauskienę sutikęs L.Pobedonoscevas: „Gera prisiminti laikus, kai buvau itališkas narcizas“

Leonardas Pobedonoscevas ir Livija Gradauskienė
LNK stopkadrai / Leonardas Pobedonoscevas ir Livija Gradauskienė

Spėliojant, kas slepiasi po kaukėmis, projekto „Kaukės“ metu iš Livijos Gradauskienės lūpų ne kartą nuskambėjo jos bičiulio, buvusio scenos partnerio Leonardo Pobedonoscevo vardas. Šaukė ir prisišaukė – praėjusios laidos metu į šou sceną įžengė Elnias, po kurio kauke, kaip paaiškėjo, ir slėpėsi Leo. „Pabandyti išdurti savo seną, gerą draugę, neslėpsiu, buvo milžiniškas malonumas“, – sako L.Pobedonoscevas.

„Sugrįžti į televiziją – visuomet smagu. Ypač po tokio ilgo laiko. Nuo jos esu ganėtinai atsiribojęs, todėl vėl pajusti pramoginių laidų pulsą, pasimatuoti tokį sudėtingą kostiumą ir pabandyti išdurti savo seną, gerą draugę Liviją Gradauskienę, neslėpsiu, buvo milžiniškas malonumas.

Aišku, pamačius, kad turėsiu dėvėti tokį kostiumą, kurio viduje apėmė klaustrofobinis priepuolis, išsigandau, tačiau greit susitaikiau. Prisiminiau, kad iššūkiai man patinka, ir drąsiai, beveik nieko nematydamas žengiau į sceną”, – tokiais įspūdžiais po pasirodymo labiausiai įslaptintame LNK projekte „Kaukės” dalijosi aktorius Leonardas Pobedonoscevas, besislėpęs po Elnio kostiumu.

LNK stopkadras/Leonardas Pobedonoscevas-Elnias
LNK stopkadras/Leonardas Pobedonoscevas-Elnias

Seniau garsaus aktoriaus veidas nuolat šmėžuodavo įvairiausiose LNK kanalo laidose. Vienas garsiausių jo projektų – legendinis „Myli, nemyli”, kurį žavus vyras vedė kartu su projekto „Kaukės” komisijos nare Livija Gradauskiene.

„Gera prisiminti senus laikus. Tuomet buvau tiesiog labai savimi patenkintas, jaunas, itališkas narcizas, kuris be savo žydėjimo nelabai ką tematė. Na, ir man viskas puikiai sekėsi. Tik vėliau išmokau pamatyti ir aplinką.

Labai džiaugiuosi, kad tuo laiku sutikau Liviją. Man ji – lyg sesuo iki šių dienų. Kiekvieną kartą susitikus sunkiai pajėgiame išsiskirti. Tiek daug temų aptarimui atsiranda, kartu valandos prabėga nepastebėtos”, – sakė aktorius L.Pobedonoscevas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Livija Gradauskienė ir Leonardas Pobedonoscevas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Livija Gradauskienė ir Leonardas Pobedonoscevas

Nusiėmus Elnio kostiumą L.Pobedonoscevo laukė komisijos nario kėdė, kuri jam tapo labai rimtu iššūkiu.

„Esu sau davęs įžadus sakyti tik tiesą. Todėl kai kurie dalyviai iš manęs sulaukė ir rimtesnių komentarų. Nors ir nelengva būti tiesiam, tačiau žinau, kad būtent to noriu. Dalijau pagyras šykščiau. Bandau nebūti kitiems patogus ir sakyti, ką galvoju. Manau, kad ir gyvenime, ir projektuose, nors tiesą girdėti ne visada malonu, ilgalaikėje perspektyvoje tai atneša žymiai daugiau naudos.

Kai kuriais atvejais, sakau iš savo paties patirties, būčiau daug toliau nuėjęs, jei laiku būčiau sulaukęs tinkamos kritikos. Prisimenu, kai buvau labai savimi patenkintas pirmakursis aktorius, negirdėjau jokios kritikos. Tik sulaukęs neigiamo įvertinimo supratau, kad gyvenau iliuzijų pasaulyje. Ir nors supratimas buvo labai skaudus, tačiau tuo pačiu ir be galo naudingas”, – sakė L.Pobedonoscevas.

Livija, nuo pat projekto pradžios po beveik kiekviena kauke galimai mačiusi L.Pobedonoscevą, praėjusios laidos metu išvydusi jį trumpam nuščiuvo.

LNK stopkadras/Vaidotas Valiukevičius, Leonardas Pobedonoscevas, Livija Gradauskienė
LNK stopkadras/Vaidotas Valiukevičius, Leonardas Pobedonoscevas, Livija Gradauskienė

„Tai – metų staigmena. Vos neapalpau išvydusi Leo. Nors ilgai to troškau, tačiau, kai tai įvyko, kokią vieną nedidelę akimirką galvojau, kad man pasivaideno... Savomis akimis sunkiai pajėgiau patikėti išvydusi iliuziją, kuri tapo realybe.

Prisipažinsiu, kad norėčiau Leo tarp komisijos narių turėti visada”, – savo įspūdžiais po netikėto Elnio-Leonardo Pobedonscevo pasirodymo projekte dalijosi „Radiocentro” balsas ir žiūrimiausio šou Lietuvoje „Kaukės” komisijos narė L.Gradauskienė.

Kokia staigmena jau kitą sekmadienį ir vėl priblokš L. Gradauskienę? Kokia užuomina apie Vienaragį komisijai užmins dar neregėtą mįslę? Ir ką žiūrovams pažadės aštrialiežuvis „Kaukių” vedėjas Giedrius Savickas?

Projekto „Kaukės” pusfinalis – jau šį sekmadienį, 19.30 val., per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką