Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 11 07, 20:02

Kaune nušautas vyras – artimas Vitos Jakutienės draugas

Po žinios apie Kauno Šilainių rajone naktį iš penktadienio nušautą 27-erių vyriškį, Kaune netruko pasklisti kalbos, kad auka artimai bendravo su grupės „Naujos pupytės“ nare Vita Jakutienė. Patikimo Žmonės.lt šaltinio teigimu, nužudytasis ir V.Jakutienė nesyk drauge pastebėti kartu besilinksminantys naktiniuose klubuose.
Vita Jakutienė
Vita Jakutienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

27-erių vyras nušautas Kauno Šilainių rajone, Šėtos gatvėje. Teigiama, kad vyras nušautas automobilyje „Mercedes“.

Žiniasklaidoje pasirodė informacija, jog auka – Kauno nusikalstamo pasaulio atstovas Deimantas Bugavičius. 

Patikimo Žmonės.lt šaltinio teigimu, D.Bugavičius Kaune nesyk pastebėtas grupės „Naujos pupytės“ narės Vitos Jakutienės draugijoje. Kartu jiedu linksmindavosi naktiniuose klubuose. 

Apie V.Jakutienės ir D.Bugavičiaus draugystę liudija ir socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodęs įrašas. Rugpjūtį pats D.Bugavičius čia įkėlė nuotrauką, kurioje – šampano taurę su kulka viduje laikanti moters ranka. 

Prie nuotraukos vyras pažymėjo, kad laiką leidžia su V.Jakutiene. Atlikėja po fotografija komentavo: „Deimantai, kartosim!“

Deimanto Bugavičiaus įrašas „Facebook“ tinkle
Deimanto Bugavičiaus įrašas „Facebook“ tinkle

Šeštadienio vakarą Žmonės.lt bandė susisiekti su V.Jakutiene, taip pat jos vyru Justu Jakučiu, tačiau nė vienas jų telefonu neatsiliepė.

Grupė „Naujos pupytės“ šeštadienio vakarą koncertavo Panevėžio „Cido“ arenoje, tačiau scenoje pasirodė tik Neringa Šiaudikytė ir Skaistė Steikūnaitė – V.Jakutienės čia nebuvo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vyrą kalėjime lankiusi Vita Jakutienė: „Lukiškės – vieta, kur darbuotojai pamiršę žmogiškumą“

Paleisti 8 šūviai

Portalo kasvykstakaune.lt duomenimis, užpuolikas buvo kaukėtas, į vyrą jis paleido apie 8 šūvius.

„Pranešimas gautas šeštadienį, 00.10 val. Į nurodytą vietą atvykę policijos pareigūnai automobilyje rado 1988 m. gimimo vyriškio kūną. Iškviesti medikai padėti nebegalėjo – jis buvo miręs“, – sakė Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialistė Odeta Tumelytė.

Su teisėsauga ne kartą reikalų turėjęs D.Bugavičius anksčiau buvo teisiamas už savavaldžiavimą. Jis siejamas su praeityje garsaus Kauno mafijos atstovo Algirdo Žemaičio, pravarde Kukas, sūnumi Mindaugu Žemaičiu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką