Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune susituokė Nijolė Pareigytė ir jos mylimasis verslininkas Rimvydas Rukaitis

Nijolė Pareigytė ir Rimvydas Rukaitis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Nijolė Pareigytė ir Rimvydas Rukaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė (27) antradienio popietę Kauno rotušėje prisiekė amžiną meilę savo mylimajam Rimvydui Rukaičiui (28). Netrukus pirmagimio susilauksianti Nijolė sukurti šeimą apsisprendė paskutinioji iš visų kolektyvo „69 danguje“ merginų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nors tuoktuvių ceremonija Kauno rotušėje turėjo įvykti antradienį, 15 valandą, nei darbuotojai, nei žurnalistai dainininkės ir jos mylimojo nustatytu laiku nesulaukė.

Teodoro Biliūno nuotr./Vestuvių akimirka
 

Ceremonija virto detektyvu

Maždaug po pusvalandžio Rotušės darbuotojams telefonu buvo pranešta, kad dėl sveikatos problemų N.Pareigytė ir R.Rukaitis vėluos. 

Netrukus kita Rotušės darbuotoja, dirbanti įstaigoje daugybę metų, pareikalavo žurnalistus prisistatyti. Moteris teigė norinti susirinkti informaciją, nes tiesiog nepažįstanti žurnalistų. 

Per tą laiką viena iš žurnalisčių paskambino jaunikiui. Jis tvirtino, kad vestuvės įvyks kitą savaitę. „Esu Klaipėdoje, savo naktiniame klube“, – bandė mėtyti pėdas dainininkės būsimas vyras. R.Rukaitis tvirtino negalįs ilgai kalbėti, nes rengiąs posėdį. Į klausimą, koks pokylis yra užsakytas nuo 16.30 val. jam priklausiančiame restorane „Del Castillo“, esančiame netoli Kauno pilies, verslininkas sakė nieko apie tai nežinąs. 

Slapstėsi ne tik jaunavedžiai, bet ir juos atėję pasveikinti žmonės. Jie Rotušėje pasirodė tik tuomet, kai prisidengę skėčiais ir lydimi apsaugos darbuotojų, vėluodami 1,5 valandos, į metrikacijos skyrių įžengė sužadėtiniai. 

Pirmasis, maždaug 10 minučių anksčiau nei visi kiti, atėjo apsaugos darbuotojas. Iš pradžių jis pasikalbėjo su darbuotojais, esančiais pastato apačioje. Tada užlipo į antrą aukštą, kur yra ceremonijų salė ir Rotušės vadovo Kęstučio Ignatavičiaus kabinetas. Ten buvo sutarta, jog ceremonija bus uždara ir į ją žurnalistai nepateks. 

Jaunavedžius po skėčiais slėpė apsauginiai

Tik tuomet, kai visos sąlygos buvo aptartos, pro šonines Rotušės duris įėjo N.Pareigytė ir R.Rukaitis. Nuotaka vilkėjo pilkšvos spalvos suknelę, kuri išryškino nėščiosios pilvuką, buvo užsigobusi paltu. Grožio salone šukuoseną ir makiažą pasidariusi dainininkė rankose laikė orchidėjų puokštelę. N.Pareigytė nesistengė po drabužiais paslėpti didėjančio pilvuko, pirmagimis pasaulį turėtų išvysti jau greitai.

Sužadėtiniai slėpėsi po skėčiais, į klausimus neatsakinėjo. Praleidę kelias minutes K.Ignatavičiaus kabinete jie nuėjo į ceremonijų salę. Iki jos pora jau žygiavo be skėčių, bet fotografams įamžinti jaunavedžius trukdė apsauginiai. 

Teodoro Biliūno nuotr./Nijolė Pareigytė ir Rimvydas Rukaitis
Teodoro Biliūno nuotr./Nijolė Pareigytė ir Rimvydas Rukaitis

Už uždarų durų ištekėjusi Nijolė Pareigytė pasirinko vyro Rimvydo Rukaičio pavardę ir tapo Rukaitiene.

Jaunavedžiai su žurnalistais nebendravo ir po ceremonijos. Jie skubiai sėdo į penktos klasės juodą BMW ir nepaisydami eismą draudžiančio ženklo artimiausiu keliu nuvažiavo į „Del Castilio“. Restorano langai buvo uždengti juodomis užuolaidomis, prie durų taip pat stovėjo apsauginiai. Svečiai buvo atvykę anksčiau už jaunavedžius, o įėjus sutuoktiniams, restorano durys iškart buvo užrakintos. 

Pareiškimą santuokai padavė prieš kelias savaites

Meilė į Kauną N.Pareigytę nuviliojo dar 2011-ųjų rudenį, tuo metu atlikėja nustojo šmėžuoti pramogų pasaulio vakarėliuose, pradėjo šykščiai dalyti interviu. O šių metų balandžio pabaigoje pasirodė džiugi žinia – Nijolė laukiasi.

„Nebegaliu nuo to (šeimos kūrimo – red. past.) bėgti, jau ir metai nebe tie. Mamai juk visada priekaištavau, kodėl taip vėlai mane gimdė“, – tada Žmonės.lt sakė Nijolė Pareigytė.

Birželį N.Pareigytės mylimasis Klaipėdoje atidarė naują klubą „Port“, pristatymo vakarėlyje dalyvavo ir atlikėja jau kiek ryškėjančiu pilvuku.

Pareiškimą santuokai pora padavė prieš kelias savaites. Įprastai apie sprendimą tuoktis civilinės metrikacijos skyriui būtina pareikšti bent mėnesį iki vestuvių. N.Pareigytė ir R.Rukaitis pasinaudojo įstatymuose numatyta išlyga, kai ji taikoma porai, besilaukiančiai vaikelio.  

Lapkritį 28-ąjį gimtadienį švęsianti N.Pareigytė iki santykių su R.Rukaičiu yra draugavusi su krepšininku Artūru Jomantu. Jie išsiskyrė 2011-ųjų vasaros pabaigoje, nors dar 2009-aisiais buvo pasirodę kalbų, kad poros santykiai itin rimti ir kvepia vestuvėmis.

Vestuvių akimirka
Jaunavedžiai į Kauno Rotušę atvyko ir iš jos išvyko juodu, penktos klasės BMW.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką