Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaunietis kaltina Ramūną Rudoką sužalojus akį, tačiau aktorius ginasi: „Aš ne prie ko“

Ramūnas Rudokas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Ramūnas Rudokas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaunietis Giedrius (27) (vardas pakeistas, tikrasis redakcijai žinomas, – aut. past.) po savaitgalio linksmybių Palangoje gydosi sunkiai sužalotą dešinę akį. Giedrius portalui Žmonės.lt tvirtina, kad viename kurorto bare jam į veidą kumščiu smūgiavo ne kas kitas, o Ramūnas Rudokas (46). Tačiau žinomas aktorius Žmonės.lt sako muštynėse savaitgalį nedalyvavęs. Aiškintis incidento aplinkybių ėmėsi Palangos miesto policijos komisariatas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Žmonės.lt redakcijai Giedrius pasakojo savaitgalį leidęs Palangoje. Naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 6 valandą ryto, jis su kompanija tebesilinksmino bare „Piano Barbeque“, prie gretimo staliuko, anot kauniečio, su sava bičiulių kompanija sėdėjo ir R.Rudokas. 

Giedrius prisipažįsta pirmasis užkalbinęs aktorių, tačiau, anot jo, nieko gero iš to neišėjo.

Atkreipiau dėmesį, kaip viešas žmogus iki paryčių švenčia su merginomis – labai įdomiai ten viskas atrodė... Tada jis man trenkė.

„Žinot, kaip būna – sėdi kompanijos, vieni su kitais bendrauja... Rudokas vis dėlto yra žinomas žmogus, todėl jo kažko paklausiau – kažko, kas jam nepatiko, gal provokavo. Atkreipiau dėmesį, kaip viešas žmogus iki paryčių švenčia su merginomis – labai įdomiai ten viskas atrodė... Tada jis man trenkė. Aš parkritau ant suolelio, o jis, mane pasigavęs, prisitraukė arčiau ir norėjo, matyt, antrąkart trenkti, bet žmonės jį sulaikė, patraukė“, – Žmonės.lt pasakojo Giedrius. 

Jis pasakoja po incidento netrukęs išeiti iš baro, o R.Rudokas liko.

„Nenorėjau iškart eiti į policiją, nes pats buvau neblaivus. Nuėjau namo, išsimiegojau ir šeštadienį popiet dėl sužalotos akies nuvažiavau į ligoninę, o medikai informaciją perdavė policijai. Vėliau mane išsiuntė į Klaipėdos ligoninę – sužeidimas pasirodė nemenkas“, – tikino Giedrius. 

Pasak kauniečio, medikai jam diagnozavo akies obuolio pažeidimą. „Neaišku, kaip tai nutiko – gal su nagu, o gal su kokiu žiedu užkabino. Dabar man liejasi vaizdas, negaliu normaliai matyti. Ateityje gresia regos sutrikimai, gali būti, kad susilpnės dešinės akies regėjimas“, – pasakojo Giedrius. 

Asmeninio albumo nuotr./Sužalota kauniečio akis
Asmeninio albumo nuotr./   Sužalota kauniečio akis

Jis tikina, kad po šio incidento R.Rudoko ramybėje greičiausiai nepaliks: „Laukiu žinių iš policijos, kada jie mane apklaus. Kol kas iš jų dar nieko negirdėjau. Tada jau reikės toliau aiškintis – taip tikrai visko nepaliksiu. Juk tokie žmonės kažkam yra autoritetai, atrodo labai gražūs, o užkulisiuose štai, kas vyksta.“

Jeigu būčiau kam nors „užvožęs“, tai gal pasekmės kokios rimtesnės būtų. Matyt, eilinįkart mane kažkas nori išprovokuoti, mane įtraukt į kažkokį incidentą.

Ramūnas Rudokas: „Gal kažkas kažkur ir gavo nuo ko nors, bet aš tikrai ne prie ko“

Žmonės.lt susisiekus su pačiu R.Rudoku šis tikino istoriją apie smūgį kumščiu išgirdęs pirmą kartą.

„Kažkas, matyt, paskleidė antį. Gal čia nesusipratimas kažkoks, bet nebuvau aš įtrauktas plačiai į tą incidentą – jokių nukentėjusių, jokių ieškovų ar atsakovų, nieko nėra“, – sakė aktorius. 

R.Rudokas tikina esąs nepagrįstai kaltinamas: „Niekam aš ten „nevožiau“. Jeigu būčiau kam nors „užvožęs“, tai gal pasekmės kokios iš tikrųjų rimtesnės būtų. Matyt, eilinįkart nori kažkas išprovokuoti mano atžvilgiu kažkokį incidentą. Netikėkite gandais – manau, kad visi sveiki.“

Kodėl tada Giedrius tikina, kad jam trenkė būtent R.Rudokas? „Gal dar yra panašių į mane žmonių? Gal apsigavo žmogus, „apsipažino“? Iš mano pusės tikrai nebuvo jokių incidentų. Gal kažkas kažkur ir gavo nuo ko nors, bet aš tikrai ne prie ko“, – tvirtino R.Rudokas. 

Luko Balandžio nuotr./Ramūnas Rudokas
Luko Balandžio nuotr./Ramūnas Rudokas

Kaltų ieškos policija

Palangos miesto policijos komisariato atstovė spaudai Jurgita Rinkevičienė patvirtino Žmonės.lt, kad informacija apie muštynes, kuriose nukentėjo Giedrius, pareigūnams iš tiesų yra žinoma. 

Aiškinsimės, kokiomis aplinkybėmis jis patyrė turimus sužalojimus. Pirminė informacija yra tokia, kad į medikus dėl pagalbos suteikimo jis kreipėsi pats. Tolimesnė tyrimo eiga priklausys nuo paties nukentėjusiojo parodymų.

„Apie incidentą, kuriame dalyvavo nukentėjusysis, informacija iš tiesų gauta. Apie įvykį policijai pranešė medikai. Įvykio aplinkybės šiuo metu tikslinamos, pranešimas apie jį gautas rugpjūčio 9-ąją, 17.30 val.“, – Žmonės.lt sakė J.Rinkevičienė. 

Tiesa, policijos gautame pranešime Giedriaus pavardė – vienintelė: R.Rudokas čia nepaminėtas.

„Aiškinsimės, kokiomis aplinkybėmis jis patyrė turimus sužalojimus. Pirminė informacija yra tokia, kad į medikus dėl pagalbos suteikimo jis kreipėsi pats. Tolimesnė tyrimo eiga priklausys nuo paties nukentėjusiojo parodymų“, – paaiškino J.Rinkevičienė. 

Policijos pareigūnai incidento tyrimą pirmiausia pradės nuo Giedriaus apklausos, kuri turėtų įvykti artimiausiu metu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką