Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno ponios stojo ginti Plungės ponią Aušrą Mlinskienę: „Agnė Zuokienė turi viešai atsiprašyti“

Eglija Vaitkevičė-Fergie, Diana Martinėlė ir Aušra Mlinskienė (dešinėje)
15min.lt montažas / Eglija Vaitkevičė-Fergie, Diana Martinėlė ir Aušra Mlinskienė (dešinėje)
Šaltinis: 15min
0
A A

Dėl savo suknelės Vienos pokylyje įžeista Plungės ponia Aušra Mlinskienė nusprendė nebetylėti – TV3 laidoje „Be komentarų“ moteris davė atkirtį Seimo narei Agnei Zuokienei.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Trečiadienį TV3 eteryje pasisakys ne tik šios karingai nusiteikusios, stiliaus klausimais nesutariančios ponios, bet ir į plungiškės barikadų pusę stojusios laikinosios sostinės primadonos: Kauno ponia Diana Martinėlė ir skandalingoji burleskos šokėja Eglija Vaitkevičė-Fergie. 

„Nebuvau Vienos pokylyje, nemačiau šio atradimo, tačiau peržiūrėjusi nuotraukas aš, kaip Vilniaus modelių namų buvusios vyriausiosios dailininkės dukra, tegaliu pasakyti – niekada daugiau nevažiuokite į Vilnių taip pasipuošusi“, – šie internete pareikšti A.Zuokienės žodžiai buvo skirti A.Mlinskienei, prabangioje puotoje pasirodžiusiai su skandalinga suknele.

V. Ovadnevo nuotr./Eglija Vaitkevičė
Eglija Vaitkevičė

„Ji mane pažemino! – šokiruota menkinančių Seimo narės žodžių pareikš Plungės ponia. − Aš sau atrodžiau gražiai. Be to, Vienos balius – ne mados, o labdaros renginys. Kaip tik todėl mano suknelė kainavo mažiau, nei paaukojau labdarai – 120 litų!“

„Aš savo žodžių neatsiimu. Kuo puikiausiai žinau, kas yra mada, ir nedera eiti į Rotušę apsirengus taip, kaip Plungės ponia!“ – „Be komentarų“ laidoje atkirs A.Zuokienė.

A.Mlinskienė įsitikinusi – Vilniaus mero žmonai reikia pasimokyti mandagumo ir etiketo, o plungiškės ginti stojusi jos draugė E. Vaitkevičė-Fergie mano, kad čia prireiks ir viešo atsiprašymo: „Aš palaikau užsipultą moterį! Zuokienei dera rūpintis valstybės valdymo reikalais, o ne svaidytis netaktiškais, nemandagiais, neetiškais pareiškimais! Jei ji sugebėjo viešai Plungės ponią pažeminti, tai dabar turi surengti spaudos konferenciją ir viešai atsiprašyti.“

Viganto Ovadnevo nuotr./Dainius Barzinskas ir Diana Martinėlė
Dainius Barzinskas ir Diana Martinėlė

Burleskos šokėja, svajojanti apie vietą Seime, „Be komentarų“ žiūrovams parodys nuotraukas, kad pamatytume, kaip rengiasi Austrijos Vienos pokylių dalyvės, princų žmonos: „Jų suknelės tokios kaip Plungės ponios.“

„Mes abi buvome gražios. O Zuokienės stilius man atrodo per griežtas tokiai jaunai moteriai“, – vertins Kauno ponia D. Martinėlė.

Pati Plungės ponia neketina pasiduoti. Atvirkščiai – ji ragina ir kitas moteris iš rajonų atvykti į Vienos pokylį: „Dalyvausiu ir toliau tokiuose pokyliuose! Ir kviečiu visas moteris iš mažesnių miestų puoštis ir dalyvauti.“

Skandalą sukėlusios suknelės savininkės istorija, išskirtiniai vaizdai ir interviu su Vienos pokylio apdarais pasipuošusiomis pasipiktinusiomis Lietuvos poniomis – laidoje „Be komentarų“ trečiadienį, 20.30 val., per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką