Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 27d. 13:36

„Kažkas atsitiko“ pateiks Kastujevų skolų išklotinę

V.Kastujevai ir R.Repčenkienei priklauso po pusė įmonės akcijų.
„Scanpix“ nuotr. / V.Kastujevai ir R.Repčenkienei priklauso po pusė įmonės akcijų.

Milijonierių Kastujevų šeima vos prieš porą metų gyrėsi meile prabangai ir išskirtiniams daiktams. Įspūdingiausiems ir rečiausiems Lietuvoje automobiliams, tūkstančius kainuojantiems papuošalams, garsiausiems pasaulio dizainerių kurtiems drabužiams... Tačiau dabar ferariais, briliantais ir prabangiais namais besipuikavusią verslininkę Veroniką Kastujevą prispaudė skolos.

Pasirodo, moteriškė „Vilniaus energijai“ ir „Rytų skirstomiesiems tinklams“ nemoka už šildymą ir elektros energiją tiekiamą nuosavam SPA centrui, kurį Veronikai padovanojo jos vyras Vadimas. Pasirodo, už šildymą Veronikos Kastujevos įsiskolinimas siekia 3707 litus, už suvartotą elektros energiją – 3494 litus! Viso 7201 litas! Paklausta apie grožio centrą ištikusią krizę, Veronikos Kastujevos verslo partnerė Sabina Repčenkienė sako, kad pati Veronika dabar retai dalyvauja nuosavo verslo valdyme.

„Ji didžiąją laiko dalį praleidžia Rusijoje, kur tvarko vyro verslo reikalus”, – pasakojo Sabina Repčenkienė.

Tačiau septynių tūkstančių litų skola šilumos bei elektros tiekėjams nėra vienintelė Veronikos Kastujevos bėda. Pasirodo, verslininkei kartą jau buvo atjungta elektra ir jos prabangiuose rūmuose prestižiniame Valakampių rajone Vilniuje. O pati Veronika Kastujeva ignoruoja teismo posėdžius ir nepriima teismo įsakymų. Kastujevai taip pat skolingi nemažą sumelę bankui.  2007-aisiais Veronika ir Vadimas  pasiėmė pusantro milijono litų paskolą savo įmonei “GL invest”. Kreditą jie turėjo gražinti iki 2010 – ųjų, tačiau negražino. Dabar bankas reikalauja atiduoti net penkis milijonus litų skolos ir palūkanų! Turtingi, laimingi, nesimuša,  nesiskiria – taip apie Kastujevų šeimą vos prieš kelis metu kalbėjo žmonės. O štai dabar, pasirodo, kad ir turtuoliai skursta, kad ir turtuoliai verkia…

Intriguojantys interviu ir Kastujevų skolų išklotinė jau pirmadienį 20.30 val. LNK laidoje “Kažkas atsitiko” su Oksana Pikul ir Karoliu Sakalausku.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką