Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 13d. 14:13

Kazlų Rūdos meras M.Varaška – apie nutrūkusius santykius su A.Pilvelyte ir avis

Mantas Varaška
LNK ir asmeninio albumo nuotr. / Mantas Varaška
Prieš kurį laiką Lietuvą apskriejo pikantiška žinia – žinomoje pažinčių programėlėje „Tinder“ galima išvysti romantiškų santykių beieškantį gražuolį Kazlų Rūdos merą Mantą Varašką.

Prieš kurį laiką Lietuvą apskriejo pikantiška žinia – žinomoje pažinčių programėlėje „Tinder“ galima išvysti romantiškų santykių beieškantį gražuolį Kazlų Rūdos merą Mantą Varašką, rašoma pranešime spaudai.

Kazlų Rūdos mero širdis laisva, todėl jokio kriminalo nėra. Anksčiau M.Varaška buvo vedęs, bet santuoka iširo, o ilgą laiką Lietuvoje sklandė gandai, kad meras artimai bendrauja su dainininke Aiste Pilvelyte.

Meras KK2 laidai drąsiai patvirtino, kad buvo pora su garsia dainininke. „Apie dvejus su puse metų“, – aiškiai ir atvirai draugystės terminą trečiadienio vakarą pasirodysiančioje KK2 laidoje nurodė meras.

„Tinder“ nuotr./Mantas Varaška
„Tinder“ nuotr./Mantas Varaška

Deja, graži pora išsiskyrė. M.Varaška sako, kad moterims su juo gyventi sudėtinga. „Mano asmeninis gyvenimas yra komplikuotas. Lyg ir norėtųsi tvaresnių santykių, ir gražesnių, ir ilgalaikiškesnių. Bet aš suprantu, kad normaliai, save gerbiančiai moteriai aš negaliu nieko duoti“, – tiesiai sakė M.Varaška.

LNK nuotr./Mantas Varaška
LNK nuotr./Mantas Varaška

Meras labai daug dirba, todėl laiko moterims liktų mažai. „Tarkim, 9 vakaro grįžus namo, su niekuo nenoriu kalbėtis. Noriu tiesiog pabūti ramiai. Viskas faina, gerbiu, myliu, galiu pabūti apsikabinęs, bet nesu pajėgus girdėti dar daugiau problemų. Neturiu galimybių pažiūrėti, ar vaikai baigė pamokas ruošti, jau net nekalbant, kad juos reikėtų kažkur nuvežti. O kitą rytą turiu 6 valandą keltis ir į darbą važiuoti“, – savo minusus vardijo aktyvus meras.

Kol kas Mantas Varaška gyvena vienas. Tiksliau, beveik vienas. Su avimi.

LNK nuotr./Mantas Varaška
LNK nuotr./Mantas Varaška

„Turėjau penkias, trys liko, dvi vilkai papjovė“, - apie savo ūkį, kuriame auga žuvys, riešutai, uogos, vaisiai pasakos meras.

Politikas gyvena sveikai, daug sportuoja ir teisingai maitinasi. „Turiu principą, kad, jeigu yra kokios vaišės, aš valgau vieną patiekalą. Pavyzdžiui, ateini ir sakai: man labai skani žuvis ir aš tik ją valgysiu. Viskas dėl fermentacijos. Jei 12 valgių suvalgęs skrandį tiek prikiši, vienu metu tiesiog neturėsi tiek fermentų“, – sveikos mitybos principus dėstė meras.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką