Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keturios priežastys, kodėl santykiai per atstumą yra gerai

Draugės
123RF nuotr. / Jei kurį laiką turite pagyventi atskirai, pasinaudok galimybe susitikti su seniai matytomis draugėmis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką gi, nutiko taip, kad jums kurį laiką reikia pagyventi atskirai – tavo antroji pusė kelioms savaitėms, mėnesiams ar metams išvyko į kitą miestą ir šalį. Ir nors nekenti net minties, kad dabar turite būti atskirai, „Betty Confidential“ bando nuteikti optimistiškai ir įžvelgti meilės per atstumą pliusus, ne tik minusus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. Geresnis seksas. Ilgesnį laiką nesimatę pulsite vienas kitam į glėbį ir pasimylėsite tikrai aistringiau, negu įprastą vakarą prieš gulant miegoti. Santykių ekspertė Esther Perel savo knygoje taip pat rašė, kad nuolatinis buvimas kartu yra tolygus aistros žudymui. Santykiams tikrai sveika, kai kelias dienas ar savaites nesimatote. Labai gerai, kai pasiilgsti savo partnerio, apie jį svajoji ir lauki, kada susitikus nuplėšite drabužius vienas nuo kito.

2. Turi laiko savo pomėgiams. Kaip santykiuose svarbu turėti bendrų interesų, lygiai taip pat svarbu turėti ir veiklos, kuria užsiimate abu atskirai. Tačiau dažnai tam tiesiog nebelieka laiko ir mūsų asmeninius pomėgius į antrą planą nustumia paprasčiausia buitis – juk neįsitaisysi į lovą su knyga rankose, kai virtuvėje akis bado kalnas indų. Kai esate atskirai, atsiranda daugiau laiko, kurį gali skirti vien sau – ar tai pyragų kepimas, tenisas, jodinėjimas, galų gale mėgstamas serialas, kurio jau seniai nematei.

123RF nuotr./Mergina skaito knygą
123RF nuotr./Kai esate atskirai, atsiranda daugiau laiko, kurį gali skirti vien sau ir galite užsiimti mėgstama veikla

3. Daugiau bendrauji su draugais. Ir kas gi neatsidūrė tokioje situacijoje, kai susivokė, jog savo geriausių draugų nematė jau kelias savaites ar net mėnesius? Mylimas žmogus atsiduria pirmoje vietoje, o jeigu dar turi vaikų, tai draugams paprasčiausiai nebelieka laiko. Tačiau draugystė, bendravimas su kitais žmonėmis, ne vien su partneriu, žmogui yra be galo svarbus. Jeigu kurį laiką turite pagyventi atskirai, pasinaudok tuo susitikdama su senomis draugėmis.

4. Vėl pasijauti nepriklausoma. Ar prisimeni, kada paskutinį kartą gyvenai visai viena, kai visa buitis gulė ant tavo vienos pečių? O galbūt to net nebuvo – išvykusi iš tėvų namų apsigyvenai su kambariokais, o po to persikėlei gyventi su mylimuoju? Likusi namuose viena gali pasijausti savarankiška, o tai tikrai labai naudinga. Žinojimas, kad visus buities darbus namuose gali nusidirbti pati, labai prideda pasitikėjimo savimi. Ir nieko baisaus, jeigu kartais iš tikrųjų pritrūksta vyriškų rankų – tam tikrais atvejais tikrai gali paprašyti pagalbos kaimynų, brolio ar draugų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Meilė Santykiai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką